Poniedziałek 08.10.2018 09:00

Widzowie MIAŻDŻĄ TVP za ostatni odcinek "Rolnika": "Jak można puszczać sceny OBRZYDLIWEGO MOLESTOWANIA SEKSUALNEGO?"

Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 5 Jan z Rolnik szuka żony Krzysztof z Rolnik szuka żony Marek z Rolnik szuka żony Grzegorz z Rolnik szuka żony Łukasz z Rolnik szuka żony molestowanie w "Rolniku"

Widzowie MIAŻDŻĄ TVP za ostatni odcinek "Rolnika": "Jak można puszczać sceny OBRZYDLIWEGO MOLESTOWANIA SEKSUALNEGO?"

Cztery lata temu widzowie TVP pokochali misyjny program Rolnik szuka żony, pokazujący rzeczywiste problemy osamotnionych gospodarzy: młodzi i starsi rolnicy nie mogą znaleźć sobie drugiej połówki, bo zwyczajnie mało kto chce przeprowadzić się na wieś, wstawać rano i prowadzić duże gospodarstwo, nawet to najbardziej zmechanizowane. Z czasem jednak program stał się bardziej "rozrywkowy" niż "obyczajowy" i obecnie nie brakuje w nim żartów, niestety tych niższych lotów.

W ostatnim odcinku piątej serii pokazano wiele takich "żartów" i "zalotów", które jednak nie wypadły zbyt zabawnie. Najpierw 30-letni Grzegorz zachwycał się dziewczynami w piżamach, mówiąc, że dobrze, że spały w jednym pokoju, bo "miał na czym zawiesić oko". Łukasz z kolei wyraźnie faworyzuje jedną z dziewczyn, ale gdy zobaczył, że wzbudza tym zazdrość innych, "na przeprosiny" gładził po kolanie i udzie drugą. Dodajmy, że telewizja nie pokazała, żeby wcześniej przełamywali barierę kontaktu w inny sposób: rolnik po prostu "na zgodę" przesuwał rękę coraz wyżej.

Największe oburzenie wzbudziło jednak zachowanie 58-letniego Jana, który zabrał jedną z wybranek "na siano". Mało zabawne aluzje seksualne postanowił ukoronować "pomocą" w postaci złapania Marii za pośladki, gdy ta schodziła z drabiny.

Przypomnijmy: "Rolnik szuka żony": Pierwsze dramaty, kłótnie i... łapanie za pupę. "TROSZKĘ MNIE TYM UPOKORZYŁ"

Dziwne, że Telewizja Polska nie usunęła sceny, którą należy zakwalifikować jako molestowanie seksualne. Na Facebooku Rolnika trwa zażarta awantura, w której dominują głosy krytykujące producentów.

Co za prostak, masakra, te Panie powinny się spakować i wyjechać z tego gospodarstwa... - napisał jeden z internautów, a inna obserwująca dodała: "Pojeździłabyś na koniu ".....serio !? Takie teksty są żenujące, obleśne i ohydne! Stary obleśny leśny dziad.

Nie brakuje jednak opinii, że wszystko jest w normie, a klepanie po pupie to... "zaloty", które na wsi wyglądają trochę inaczej niż w mieście.

Facet ze wsi, rolnik, prosty człowiek, a oczekujecie jakichś salonowych zachowań? - pyta jedna z internautek. Bez przesady... Ludzie na wsi inaczej się zalecają, a kobiety ze wsi oczekują innych "zalotów" niż ich miastowe odpowiedniki...

Naprawdę chciałybyście być tak "podrywane" gdziekolwiek, czy to na wsi czy w mieście?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (539)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 539
Odpowiedz
1080 40
zgłoś
gość 08.10.2018 09:02
Niestety większość mężczyzn (szczególnie starszych) nie widzi nic niestosownego w takim zachowaniu.
Odpowiedz
608 89
zgłoś
Gość 08.10.2018 09:03
Sorry że nie w temacie ale jeśli chodzi o tego fit lovers to jego ojciec nie ma na chleb sąsiedzi mu pomagają a jego syn czyli fit lovers szpanuje na yt błyskotkami
Odpowiedz
63 14
zgłoś
edi 08.10.2018 09:03
j**aka lesny
Odpowiedz
93 37
zgłoś
gośćr 08.10.2018 09:03
całe Tvp ;/ oni w tym nic gorszacego nie widza ;/
Odpowiedz
66 17
zgłoś
Gość 08.10.2018 09:04
Fuj
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 539