Gdy Zenek płakał na ślubie syna, złodzieje próbowali obrobić mu mieszkanie. "Uszkodzili okno balkonowe i zniszczyli alarm"

116 reakcji
0
0
116
Podziel się

Na szczęście państwo młodzi o próbie włamania dowiedzieli się dopiero po weselu. "Nie zepsuło mi to zabawy" - cieszy się młody Martyniuk.

Gdy Zenek płakał na ślubie syna, złodzieje próbowali obrobić mu mieszkanie. "Uszkodzili okno balkonowe i zniszczyli alarm"

W minioną sobotę w kościele Świętego Krzyża w Grabówce odbył się ślub jedynego syna Zenka Martyniuka, 29-letniego Daniela z poznaną zaledwie rok temu 19-letnią Eweliną Golczyńską. Rodzice nastolatki początkowo nie byli przekonani do tego małżeństwa. Woleli, by córka najpierw zdobyła wykształcenie, a może nawet rozejrzała się za jakąś pracą. Przyszły zięć miał też trochę kłopotu z wywarciem na nich dobrego wrażenia.

W grudniu zeszłego roku, krótko po tym, jak poznał Ewelinę, późnym wieczorem zajechał luksusowym porsche pod jej dom rodzinny w Rusocicach i wtargnął tam, chcąc wyciągnąć dziewczynę na imprezę. Rodzicom puściły nerwy i wygarnęli młodemu Martyniukowi, że wolą, by Ewelina uczyła się do matury, zamiast randkować ze starszym o dekadę mężczyzną. Ponieważ Daniel nadal zachowywał się agresywnie, zdecydowali się wezwać policjantów. Młody Martyniuk ich także obraził, opluł funkcjonariuszkę, a jej kolegę ugryzł w palec.

Na szczęście z czasem rodzice Eweliny zmienili nastawienie, zwłaszcza odkąd wyszło na jaw, że dziewiętnastolatka już jest w ciąży.

Atmosfera na ślubie była tak podniosła, że rodzice pana młodego popłakali się z emocji. Zresztą Zenek nigdy nie ukrywał, że ma wrażliwe serce i łatwo się wzrusza.

Życzę im dużo miłości i wytrwałości - skomentował w rozmowie z Super Expressem. Mam nadzieję, że będą się kochać i szanować tak samo jak my z Danusią. *W przyszłym roku będę dziadkiem. *

Niestety, nie obyło się bez zgrzytów. Jak donosi Fakt, podczas gdy ślubni goście ocierali łzy, dom Martyniuków został zaatakowany przez złodziei.

Ktoś próbował włamać się do domu ojca - potwierdza wstrząśnięty Daniel Martyniuk. Uszkodzili okno balkonowe, zniszczyli alarm, ale nie weszli do środka i nic nie ukradli. Dowiedziałem się o tym dopiero dzisiaj, więc nie zepsuło mi to zabawy podczas wesela. A teraz poprawiny i znów będzie kozacko! Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

116
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(116)
gość
rok temu
19 lat i ciąża.... Ale teściowie bogaci więc jakoś to będzie, nawet jak mąż okaże się kiepski to kasy na wnuka nigdy nie będą żałować.
gość
rok temu
Ach, to stąd ten ślub. Bo dziecko...
Gość
rok temu
Ale jej się trafiło... teść milioner
Gość
rok temu
Dziewczyna ustawiona do końca życia - w końcu syn jedynak a teść milioner
gość
rok temu
Pozazdrościć młodemu teściowej, lepiej wygląda niż córka.
Najnowsze komentarze (116)
gość
rok temu
ohydna sukienka....
gość
rok temu
Tak to jest jak się całemu światu ogłasza swoje prywatne plany wszyscy wiedzieli że mieszkanie będzie puste.
Gość
rok temu
Włamanie, odszkodowanie od ubezpieczalni czyli zwrot kosztów za wesele. Główka pracuje 🤔
gość
rok temu
nie to przeciez jeszcze dziecko , szybki slub a rozwód pewnie szybszy .i niech ktoś nie powie ze to nie było złapanie na dziecko
Gość
rok temu
Te piersi mogła trochę zakryć,niesmaczne
gość
rok temu
No i fajnie :) Ja pierwsze urodziłam w wieku 30 lat i żałuję , że tak późno, ale nie spotkałam tego jedynego, a z byle kim dzieci mieć nie chciałam. Urodzi jak będzie miała 20 lat, odchowa i jako 40-latka pełna siły będzie mogła zająć się sobą, a i przy wnukach pomoże.
Gość
rok temu
Co za patola z tych pajaców.
gość
rok temu
Ale, jestem do tylu! nie wiedzialam do dzisiaj kto to jest Martyniuk! Serio!
gość
rok temu
Nie powinna miec takiego dekoldu w kosciele! Nawet nie wypada.
Gość
rok temu
Nie skora do krytykowania wieku. Ale nkestety 19 lat to nic w glowie jeszcze dziewczyna nie ma.. a facet 29.. widac co on ma w glowie- niewiele niestety.
Gość
rok temu
Ale jadu w tych komentarzach i dobrze że w ciąży lepiej żeby przybyło w rodzinie niż ubyło a pan zenek i pani Danusia to klasa wszystko dopiete na ostatni guzik pan Zenek jest cudowym piosenkarzem te miliony mu się należą za jego pracę powodzenia i wszystkiego dobrego
gość
rok temu
komentarz
gość
rok temu
komentarz
gość
rok temu
nie chce mi sie wierzyc by zenek nigdy nie maczal gdzies indziej i tylko z danusia
...
Następna strona