Gienek Loska nadal nie wybudził się ze śpiączki. Fundacja Ewy Błaszczyk mu pomoże?

36 reakcji
0
0
36
Podziel się

"Trzeba działać, liczy się czas" - mówi aktorka.

Gienek Loska nadal nie wybudził się ze śpiączki. Fundacja Ewy Błaszczyk mu pomoże?

Gienek Loska pomimo ogromnego talentu nie przebił się na stałe do pierwszej ligi show biznesu. Choć wokalista po zwycięstwie w pierwszej edycji X Factora otrzymał dużo wsparcia ze strony kolegów z branży, nawet to nie zaowocowało satysfakcjonującą i stałą popularnością.

W połowie maja muzyk wyjechał na Białoruś, by odwiedzić matkę. Podczas pobytu doznał rozległego wlewu krwi do mózgu. Konieczna była operacja. Niestety, Gienek do dziś nie wybudził się ze śpiączki.

O jego historii dowiedziała się Ewa Błaszczyk, która smak walki o wybudzenie ze śpiączki zna bardzo dobrze. Błaszczyk od 18 lat walczy o przywrócenie normalnego życia swojej córce Oli, która zapadła w śpiączkę po zakrztuszeniu tabletką. Aktorka założyła Klinikę Budzik, w której pomaga wybudzić się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Błaszczyk zapytana o to, czy istnieje szansa, by Loska otrzymał pomoc w jej klinice, odpowiada bez wahania:

Każdy może się zgłosić do naszej placówki dla dorosłych w Olsztynie. Istnieje specjalny zespół, który analizuje wszystkie dokumenty i dokonuje medycznej kwalifikacji. Pobyt jest darmowy - mówi w rozmowie z Pomponikiem i dodaje: Jedno wiem, słowa pociechy to marna pociecha. Trzeba działać, liczy się czas.

Partnerka Loski w rozmowie z Dobrym Tygodniem przyznała jednak, że leczenie w Klinice Budzik póki co jest niemożliwe ze względu na stan zdrowia Gienka, który wyklucza podróż:

Oczywiście, że myślałam, o tym, ale to nie takie proste. Na razie transport nie jest dla Gienka wskazany - mówi Agnieszka Stawicka. Staramy się na miejscu zapewnić mu to, czego potrzebuje, by spokojnie dochodził do siebie. Czekamy, aż się obudzi, z nadzieją, że to już wkrótce nastąpi. Proszę nam mocno kibicować - mówi.

36
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(36)
gość
rok temu
Dużo zdrowia panie Gienku!
gość
rok temu
Oby się udało, trzymam kciuki!
gość
rok temu
Dlaczego w nas, Polakach tyle jadu i zawiści? Jak czytam komentarze na Pudlu, to czasem mi się tak przykro robi. Zamiast się cieszyć z sukcesów Polaków ( jak np. kilka postów niżej z sukcesu Joanny Kulig w Zimnej Wojnie), wolimy krytykować, dołować, poniżać i wymyślać jakieś bzdury ( patrz- Lewandowscy). Nawet pod tym postem już są negatywne komentarze... Czy to jacyś niespełnieni frustraci tylko piszą? No ludzie! Wspierajmy się i szanujmy! To wraca!
gość
rok temu
Zdrowia!!
gość
rok temu
szkoda chlopa
Najnowsze komentarze (36)
Gość
rok temu
CHlopie, obudź sie!!!!!
gość
rok temu
taki jest LOS KArwa jego mać białoruskiego pijaka GIENKA !!! :D
Gość
rok temu
Udusiła córkę tabletkami doprowadzając do śpiączki potem otworzyła fundację? Nikogo nie wywalczyła A wciąż bierze nowych ,zakładników . Tytuł artykułu powinien brzmieć " RATUJMY GIENKA "
M
rok temu
Adrian Owen "Into the grey zone"
Gościula
rok temu
Gienek zawsze będzie nieodłącznym wspomnieniem mojej pierwszej pracy. Grał na zewnątrz, przed budynkiem i czasami wpadał się ugrzać czy podładować telefon. Uroczy, dobry i bardzo uczynny człowiek. Żadne słowa nie mogą wyrazić jak bardzo mu życzę powrotu do zdrowia.
Gość
rok temu
Gość zawinie się na tamten świat. Żeby leżeć w Budzik trzeba mieć kasę a rodzina nie ma.
Gość
rok temu
Nie no czad.facet jest zaawansowanym alkoholikiem.to nie o wypadek chodzi.
gość
rok temu
trzeba byc alkoholikiem i nieduacznikiem zeby o nich pisac i tyle
gość
rok temu
Może by chociaż tam pojechali jacyś lekarze i go zbadali? Im dłużej jest w śpiączce, tym gorzej. A te pieniądze też nie wiadomo na co są przeznaczane.
Gość
rok temu
Zdrowia !!!! Zdrowia
Gość
rok temu
Warto mieć nadzieję
gość
rok temu
szkoda człowieka, przepił życie, zdrowie, talent. Wszystko zmarnowane
gość
rok temu
A inni "nieznani " nie mają szansy ?
pies go je b...
rok temu
chlał ćpał balował to teraz musi odespać !!! :D