Wtorek 09.10.2018 22:45

Michał Baryza pokazał ZDJĘCIE PÓŁGOŁEJ DZIEWCZYNY leżącej na jego kroczu (!). "Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO na Insta"

Michał Baryza Michał Bazyra Top Model

Michał Baryza pokazał ZDJĘCIE PÓŁGOŁEJ DZIEWCZYNY leżącej na jego kroczu (!). "Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO na Insta"

Jak można się było tego spodziewać, Michał Baryza podzielił los innych uczestników Top Model i praktycznie zniknął z show biznesu wkrótce po tym jak wygrał program. Chłopak migał sporadycznie na ściankach czy w sesjach zdjęciowych, próbując zwrócić na siebie uwagę perfekcyjnym ciałem i dogryzaniem kolegom:

Michał Baryza pozuje NAGO! Seksowny? (ZDJĘCIA)

Baryza złośliwie o Mateuszu Madze: "Wyjechać do Nowego Jorku to jest kwestia wizy"

Ostatecznie Michał wylądował w Toruniu, gdzie jest fizjoterapeutą. Swoje umiejętności gniecenia mięśni obcych osób wykorzystywał między innymi podczas pielgrzymek do Częstochowy, w których brał udział aż trzy razy. Michał nie ukrywał nigdy, że jest religijny, ale jego ostatni wpis na Instagramie może niektórych zastanowić.

Baryza pochwalił się bowiem dziwnym zdjęciem z łóżka, na którym leży półgoły. Na jego kroczu zaś leży półnaga kobieta, najprawdopodobniej dziewczyna, bo Baryza w opisie zdjęcia romantycznie nazwał ją "my baby". Model łapie dziewczynę za pupę, która przysłonięta jest jedynie białymi majtkami i pończochami. Trzeba przyznać, że to naprawdę mało stosowne zdjęcie do zamieszczenia gdziekolwiek poza serwisem porno, zwłaszcza gdy jego autor jest tak religijny. Jeszcze w kwietniu Michał wspominał Jana Pawła II...

Fani wytknęli Baryzie chamstwo i hipokryzję, nie przebierając w słowach. Zauważyli, że zdjęcie jest, lekko mówiąc, nieodpowiednie.

Romantyk po ch*ju. Sorry Michał, ale to przesada. W lato pielgrzymka, a teraz takie zdjęcie - piszą. Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO Insta. Brak słów na takich katolików.

Zobaczcie, jak Michał docenia swoją dziewczynę. Chciałybyście mieć takiego chłopaka?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (482)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 481-482 z 482
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 14.10.2018 10:14
Hahaha jaka zenada
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 25.04.2019 16:25
Dziwka jakich mało, żadna szanująca się kobieta, nie zgodzi się na takie coś xD nie wiem kto jest większym pustakiem on, ze coś takiego wstawia, czy ona, ze się na coś takiego godzi... żałosne
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 481-482 z 482