Wtorek 09.10.2018 22:45

Michał Baryza pokazał ZDJĘCIE PÓŁGOŁEJ DZIEWCZYNY leżącej na jego kroczu (!). "Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO na Insta"

Michał Baryza Michał Bazyra Top Model

Michał Baryza pokazał ZDJĘCIE PÓŁGOŁEJ DZIEWCZYNY leżącej na jego kroczu (!). "Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO na Insta"

Jak można się było tego spodziewać, Michał Baryza podzielił los innych uczestników Top Model i praktycznie zniknął z show biznesu wkrótce po tym jak wygrał program. Chłopak migał sporadycznie na ściankach czy w sesjach zdjęciowych, próbując zwrócić na siebie uwagę perfekcyjnym ciałem i dogryzaniem kolegom:

Michał Baryza pozuje NAGO! Seksowny? (ZDJĘCIA)

Baryza złośliwie o Mateuszu Madze: "Wyjechać do Nowego Jorku to jest kwestia wizy"

Ostatecznie Michał wylądował w Toruniu, gdzie jest fizjoterapeutą. Swoje umiejętności gniecenia mięśni obcych osób wykorzystywał między innymi podczas pielgrzymek do Częstochowy, w których brał udział aż trzy razy. Michał nie ukrywał nigdy, że jest religijny, ale jego ostatni wpis na Instagramie może niektórych zastanowić.

Baryza pochwalił się bowiem dziwnym zdjęciem z łóżka, na którym leży półgoły. Na jego kroczu zaś leży półnaga kobieta, najprawdopodobniej dziewczyna, bo Baryza w opisie zdjęcia romantycznie nazwał ją "my baby". Model łapie dziewczynę za pupę, która przysłonięta jest jedynie białymi majtkami i pończochami. Trzeba przyznać, że to naprawdę mało stosowne zdjęcie do zamieszczenia gdziekolwiek poza serwisem porno, zwłaszcza gdy jego autor jest tak religijny. Jeszcze w kwietniu Michał wspominał Jana Pawła II...

Fani wytknęli Baryzie chamstwo i hipokryzję, nie przebierając w słowach. Zauważyli, że zdjęcie jest, lekko mówiąc, nieodpowiednie.

Romantyk po ch*ju. Sorry Michał, ale to przesada. W lato pielgrzymka, a teraz takie zdjęcie - piszą. Najpierw na klęczkach do Częstochowy, a potem GOŁE D**SKO Insta. Brak słów na takich katolików.

Zobaczcie, jak Michał docenia swoją dziewczynę. Chciałybyście mieć takiego chłopaka?Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (482)

Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 09.10.2018 22:55
Yyyy nie znam pana nie widzialam ani jednwgo pdcinka tego zalosnego programu
Odpowiedz
8 0
zgłoś
Gość 09.10.2018 22:55
Cieszę się, że sama nie uczestniczę w tym insta cyrku a sam Baryza? Jak dla mnie ni to model ni to nie wiem kto. Kolejny pan nikt.
Odpowiedz
17 1
zgłoś
Gogol 09.10.2018 22:57
Ten program to czysta wyduszka promująca często patolusów z parciem na szkło. Gość ma twarz jak typowy wsiok i najwyżej może chodzić w pokazach polskich cebuowych projektantów
Odpowiedz
16 0
zgłoś
Gość 09.10.2018 22:57
Gośćfacet: Wydaje mi się że już się przejadlo ogladanie dziwek. Dziwki w teledyskach, Dziwki piłkarzy, celebrytów. Już ludziom się nie chce tego oglądać.
Prawda. D**a jak d**a cyc jak cyc. Ile można oglądać
Odpowiedz
7 1
zgłoś
Gość 09.10.2018 22:59
Ale żenua...dno
Ładowanie komentarzy…