Sobota 13.10.2018 09:15

Braciak zakochał się w Agacie po uszy. "Podarował jej obraz za 10 tysięcy i drugi, niewiele tańszy"

Jacek Braciak Agata Buzek

Braciak zakochał się w Agacie po uszy. "Podarował jej obraz za 10 tysięcy i drugi, niewiele tańszy"

Trzy lata temu Jacek Braciak rozstał się z Mają Hirsch. Przez 12 lat uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i szczęśliwych par show biznesu, a także najbardziej skrytych. Nawet rozstanie udało im się utrzymać w tajemnicy przez ponad pół roku.

Nie wiadomo, o co poszło. Na pewno nie o dziesięcioletnią różnicę wieku, bo to akurat nigdy im nie przeszkadzało. Nieco światła na hipotetyczne powody rzucił kolejny związek Braciaka, z Renatą Dancewicz. Trwał niecałe trzy miesiące. Podobno Jacek ma mroczną osobowość i ciężko z nim wytrzymać.

Ostatnio aktor został przyłapany na wymianie czułości z Agatą Buzek. Co ciekawe, zaledwie cztery miesiące wcześniej Buzek zapewniała, że jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie z historykiem sztuki Adamem Mazanem, a jakiekolwiek plotki o kryzysie w ich związku są z palca wyssane.

Zobacz: Agata Buzek zaprzecza plotkom o rozwodzie: "Nic takiego się nie dzieje"

Okazuje się, że to nie do końca prawda, o czym mogą świadczyć pocałunki z Braciakiem. Nawet nie sprawiali wrażenia specjalnie przejętych faktem, że ktoś może ich zobaczyć. Czyli, jak można wnioskować, męża Agaty jej bliska zażyłość z innym mężczyzną też nie powinna zaskoczyć.

Tym razem podobno jest szansa na dłuższy związek. Jacek jest ponoć zafascynowany Agatą i w dowód uczucia podarował jej dwa malarskie dzieła sztuki.

Agata najbardziej imponuje Jackowi tym, że jest elokwentną kobietą z klasą, zdolną na przykład dyskutować godzinami o sztuce - ujawnia w Fakcie znajomy aktora. To mu dało do myślenia i wpadł na pomysł, by wkupić się w jej łaski. Przejechał więc Warszawę wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć dla niej wyjątkowy prezent. W jednej z galerii znalazł obraz w uwielbianym przez nią modernistycznym stylu, który uznał za idealny prezent. Zapłacił za niego 10 tysięcy złotych, po czym dobrał jeszcze jeden, niewiele tańszy, który z kolei spodobał się jemu. Mówił potem, że Agata była zachwycona.

Wygląda na to, że w show biznesie zapanowała moda na nietuzinkowe prezenty. Zwykła biżuteria już nie wystarczy.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (354)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-354 z 354
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 14.10.2018 08:14
gość: Bardzo ich lubię oboje, ale tworzą dziwną parę :-)
Ważne, żeby byli szczęśliwi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.10.2018 08:15
gość:
tomi: a kto to taki ten braciak , morda pijaka a ta panna to z pod trzepaka również jej nie znam .....
A p******w do prymitywa.
Znasz pewni tylko kumpli spod remizy i knajpy.
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość. Barbara 14.10.2018 09:14
Potworna niedobrana para jakos niesmacznie na nich. Patrzec a buzek tyle poprawek urody bo to nieciekawa kobieta
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość. Elzbieta 14.10.2018 09:18
Ci niscy faceci uwielbiaja wysokiw kobiety duze samochody gdzie glowe ledwo widac z nad kierownicy maja tyle kompleksow sa jak koguciki.....a ten romans szybciej sie skonczy jak zaczal taka moda brac odpady po innych......
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 14.10.2018 09:19
fajna para
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 331-354 z 354