Braciak zakochał się w Agacie po uszy. "Podarował jej obraz za 10 tysięcy i drugi, niewiele tańszy"

201
Podziel się

"Przejechał Warszawę wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć dla niej wyjątkowy prezent" - ujawnia znajomy aktora.

Braciak zakochał się w Agacie po uszy. "Podarował jej obraz za 10 tysięcy i drugi, niewiele tańszy"

Trzy lata temu Jacek Braciak rozstał się z Mają Hirsch. Przez 12 lat uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych i szczęśliwych par show biznesu, a także najbardziej skrytych. Nawet rozstanie udało im się utrzymać w tajemnicy przez ponad pół roku.

Nie wiadomo, o co poszło. Na pewno nie o dziesięcioletnią różnicę wieku, bo to akurat nigdy im nie przeszkadzało. Nieco światła na hipotetyczne powody rzucił kolejny związek Braciaka, z Renatą Dancewicz. Trwał niecałe trzy miesiące. Podobno Jacek ma mroczną osobowość i ciężko z nim wytrzymać.

Ostatnio aktor został przyłapany na wymianie czułości z Agatą Buzek. Co ciekawe, zaledwie cztery miesiące wcześniej Buzek zapewniała, że jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie z historykiem sztuki Adamem Mazanem, a jakiekolwiek plotki o kryzysie w ich związku są z palca wyssane.

Okazuje się, że to nie do końca prawda, o czym mogą świadczyć pocałunki z Braciakiem. Nawet nie sprawiali wrażenia specjalnie przejętych faktem, że ktoś może ich zobaczyć. Czyli, jak można wnioskować, męża Agaty jej bliska zażyłość z innym mężczyzną też nie powinna zaskoczyć.

Tym razem podobno jest szansa na dłuższy związek. Jacek jest ponoć zafascynowany Agatą i w dowód uczucia podarował jej dwa malarskie dzieła sztuki.

Agata najbardziej imponuje Jackowi tym, że jest elokwentną kobietą z klasą, zdolną na przykład dyskutować godzinami o sztuce - ujawnia w Fakcie znajomy aktora. To mu dało do myślenia i wpadł na pomysł, by wkupić się w jej łaski. Przejechał więc Warszawę wzdłuż i wszerz, żeby znaleźć dla niej wyjątkowy prezent. W jednej z galerii znalazł obraz w uwielbianym przez nią modernistycznym stylu, który uznał za idealny prezent. Zapłacił za niego 10 tysięcy złotych, po czym dobrał jeszcze jeden, niewiele tańszy, który z kolei spodobał się jemu. Mówił potem, że Agata była zachwycona.

Wygląda na to, że w show biznesie zapanowała moda na nietuzinkowe prezenty. Zwykła biżuteria już nie wystarczy.

KOMENTARZE
(201)
Gość
rok temu
Braciak to świetny aktor! Uwielbiam go !
gość
rok temu
Świetny facet. Rewelacyjny aktor. Szczęścia!
Gość
rok temu
A ja od męża nawet kwiatow nie dostanę po 15 latach małżeństwa :( prezent na urodziny tez z łaski :( ostatnio bluzę wybrałam sobie sama i dał mi ja w worku z zalando :(
gość
rok temu
Bardzo ich lubię oboje, ale tworzą dziwną parę :-)
Gość
rok temu
On w ogole bardzo kochliwy. Musi byc niezlym casanova, zeby tyle babek, ladniejszych i wyzszych od siebie obracac. I to jeszcze mezatych jak Agata :D Mazan na pewno wniebiwziety...
Najnowsze komentarze (201)
mada
rok temu
Nie, nie masz racji. Panowie na poczatku tokuja i robia wszystko, zeby nam sie przypodobac, a potem jak wyzej cha cha cha czas na zmiane partnera ewentualnie kochanka, pomyslnosci zycze!
ja
rok temu
Swietny aktor, lubie Go i zycze szczescia w milosci!!!
gość
rok temu
ona jest naprawde po prostu brzydka. wyglada jak chora...
wujek
rok temu
Panie Jacku używaj Pan ile wlezie ;)
gość
rok temu
Oby im wyszło,powodzenia
Gość
rok temu
Romantyczny pocałunek przy kiblu
Gość
rok temu
Widziały gały co brały👍
Gość
rok temu
Super facet !!!
Sliczny lolo
rok temu
Urodą nie okrasisz.
Gość
rok temu
Ale ROPUCHA. 😱
gość
rok temu
lubi wysokie babeczki :)
gość
rok temu
są świetni
olo
rok temu
fuj jaka szpetna
Gość
rok temu
fajna para
...
Następna strona