Środa 10.10.2018 15:00

Radosna Gwit i mroczna Jastrzębska przechadzają się po parku (ZDJĘCIA)

Dominika Gwit Dominika Gwit-Dunaszewska Agnieszka Jastrzębska

O Dominice Gwit przez ostatnich kilka miesięcy sporo się mówi, głównie w kontekście jej wyglądu. Choć celebrytka zarzeka się, że spora nadwaga nie jest dla niej powodem zmartwień, a dodatkowe kilogramy to po prostu efekt kilku chorób, internauci nie dają spokoju Dominice, krytykując ją za zbyt lekkomyślne podejście do tego tematu:

Zobacz: Gwit: "Nie promuję otyłości, choruję na nią. W Polsce to temat tabu"

Aktorka i dziennikarka w jednym postanowiła po raz kolejny opowiedzieć o nadwadze, tym razem w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. To ciekawe, jak historia tej znajomości zatoczyła koło, bo dwa lata temu w podobnym wywiadzie Aga nazwała zmagania Dominiki z odchudzaniem "totalną porażką".

Tym razem Gwit podkreśliła, że jej problemy z wagą wynikają głównie z chorób, jakie ją dotknęły. Zaapelowała też, by hejtujące ją osoby poszukały pomocy u specjalisty:

To nie jest normalne, plucie na drugiego człowieka. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wstydź się tylko o nią poproś - mówiła Jastrzębskiej.

Po rozmowie panie przechadzały się wspólnie po parku, a na widok paparazzi Dominika zareagowała wyjątkowo entuzjastycznie, w przeciwieństwie do Agnieszki w okołohalloweenowej stylizacji.

« Poprzednie 1/14

Jesienne Gwit i Jastrzębska rozmawiają w parku

2Jesienne Gwit i Jastrzębska rozmawiają w parku