Powstanie film o Chodakowskiej? "Biję się z myślami, bo jestem pokorna i skromna"

158
Podziel się

"To dla mnie wielki zaszczyt" - wyznaje trenerka. "Bardzo dużo fanów pisze do mnie w tej sprawie i pyta, czy doczekają się produkcji".

Powstanie film o Chodakowskiej? "Biję się z myślami, bo jestem pokorna i skromna"

Kariera Ewy Chodakowskiej rozpoczęła się sześć lat temu od krótkich programów treningowych, zamieszczanych za darmo w Internecie. Chodakowska przekonywała w nich, że wystarczy poświęcić na ćwiczenia pół godziny trzy razy w tygodniu, by już po miesiącu cieszyć się pierwszymi efektami. Z czasem poszerzyła swoją ofertę o akcesoria do fitnessu, sygnowane jej nazwiskiem, własną gazetę, zdrowe przekąski oraz obozy kondycyjne dla VIP-ów, gdzie jej bogate przyjaciółki za jedyne kilkadziesiąt tysięcy złotych mogą się przegłodzić i poćwiczyć w upale na plaży.

Chociaż Mariola Bojarska-Ferenc, uważająca się za prekursorkę fitnessu w Polsce ostrzega w wywiadach, że Ewa nie ma żadnego przygotowania merytorycznego, dyplom kupiła na greckim bazarze, a zalecane przez nią ćwiczenia szkoda zdrowiu, Chodakowska ciągle ma rzesze wyznawczyń i świetnie zarabia na swojej popularności.

W zeszłym roku po raz pierwszy znalazła się na liście najbogatszych Polek tygodnika Wprost, gdzie z majątkiem szacowanym na 49 milionów została sklasyfikowana na 47.miejscu. W tegorocznym zestawieniu uzyskała jeszcze lepszy wynik. Według autorów rankingu niemal potroiła swój majątek, osiągając 130 milionów, dzięki czemu awansowała na 31. miejsce.

Jak ujawnia sama trenerka, jej sukcesami zainteresowała się branża filmowa.

Dostałam już kilka propozycji, żeby zrobić o mnie film - wyznaje w Fakcie. To dla mnie ogromny zaszczyt. Ponadto bardzo dużo fanów pisze do mnie w tej sprawie i pyta, czy doczekają się takiej produkcji. Biję się z myślami, czy to dobry pomysł, bo jestem pokorna i skromna. Ale jeśli to dojdzie do skutku, to chętnie zobaczyłabym, kto się we mnie wcieli. *Sama siebie nie chciałabym grać. *

Czyli jednak rola w komedii romantycznej Serce nie sługa nie przekonała jej do własnego talentu aktorskiego. Wśród ewentualnych odtwórczyń roli Ewy tabloid wymienia Alicje Bachledę-Curuś, Agnieszkę Włodarczyk i Katarzynę Warnke, która wydaje się najlepiej przygotowana kondycyjnie, bo ostro przypakowała na siłowni przygotowując się do roli zawodniczki MMA.

KOMENTARZE
(158)
Gość
rok temu
Pokorna i skromna 😂
Gość
rok temu
I o czym bedzie ten film?😂😂chyba same cwiczenia i maz leniuch
Gość
rok temu
Nie przesadzajcie filmy robi się o wielkich ludziach,zasłużonych, którzy coś wielkiego osiągnęli a nie o jakiejś fit pani.
gość
rok temu
Kolejna odleciała
Gość
rok temu
Mam dość tej pani
Najnowsze komentarze (158)
Mi
rok temu
Czy ktos widzial jak ona proowala cwiczenia na miekkiej kanapie albo na lozku? To jest niedopuszczalne, mozna powaznie uszkodzic kregoslup.
gość
rok temu
Skromnością i pokora aż „oslepiasz” kobieto ogarnij się, ludzie są jednak trochę bardziej rozwinięci od małp, skromność i pokorę się pokazuje swoim życiem a Twoje nie jest ani skromne ani pokorne.
Gość
rok temu
Film. Pod tytułem "nikt" czyli film o nikim
Skromna !!!
rok temu
Moje koleżanki chodziły do Chodakowskimi i mówią jedna „ skromna to ty byłaś ” A teraz totalnie odleciała od ludzkich realiów i nie szanujesz ludzi którzy dali Ci zarobić te pieniądze !!!
Gość
rok temu
Pokorna i skromna hahaha
Gość
rok temu
Ta baba jest zadufana w sobie i widzi tylko hajs ... na dodatek jest totalnie infantylna
gość
rok temu
To naprawde nie jest złosliwośc, ale trudno znalezc druga taką kobiete na ktorej twarz patrzyłoby sie równie nieprzyjemnie. Dobrze dla niej, że sie wzieła zawodowo za ten fitnees, żeby chociaż ciało mieć nieprzecietne, ale to nie jest w sumie zadna zasługa. Każda kobieta o w miare proporcalnej sylwetce mogłaby być dzis tam gdzie ona. Wystarczy troche samozaparcia, szczęscia no i czas, a ciało zrobi sie samo. Wniosek: popularność tej pani płynie z próżności i (czasem) gupoty jej fanek, stad cxasem te awantury pod jej profilami. Ludzie o tak niskich aspiracjach jak wyćwiczona d**a nie mają na ogół wiele pod kopułą . Nie ma nic złego oczywiście w tym, że komuś zalezy na ładnej sylwetce, ale wchodzenie na innych i "motywowanie ich" na siłe bo ładne ciało to tylko takie jakie ja mam jest już zwykłym chamstwem. Umiejetność cwiczenia nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych, a aukończenie ekonomii, geofizyki, medycyny czy nawet ASP to juz ciezka i wymagajaca praca.
gość
rok temu
Z tym filmem to przesada .....
Gość
rok temu
Człowiek skromny nigdy nie powiedział by o sobie ze jest skromny 😂✌️
Gość
rok temu
Dajmy jej się nacieszyć - od zawsze musiała mieć ciezko jako kobieta o twarzy kunia
dfdf
rok temu
oglądalnośc na pewno przebije KLER hehe
dfzdf
rok temu
"Karino" taki film o koniu już kiedyś był....
gość
rok temu
tylko niech jej zasłonia ta końską gębę , bo może wystraszyc widzów. alez ta baba ma ogromne parcie na szkło ". p****************u"
Gość
rok temu
Zagra jak to super jest ćwiczyć z gęba konia. Dzieci jej nie potrzebne zrujnowany by koński życie
...
Następna strona