Czwartek 11.10.2018 16:00

Joanna Schmidt pędzi z Ryszardem Petru po ulicach Warszawy i przejeżdża na czerwonym (ZDJĘCIA)

Ryszard Petru Joanna Schmidt

Nowoczesna przez dość krótki okres wydawała się być nadzieją dla wyborców centrowych. Zmęczeni bezczynnością i miałkością PO głosujący wprowadzili nawet partię Ryszarda Petru do Sejmu, jednak mimo pozytywnych prognoz, politykowi bardzo skutecznie udało się przekreślić swoje szanse na sukces w następnych wyborach. Grzmiąc o zagrożeniu demokracji w Polsce, polityk był jednym z głównych "bohaterów" protestów, które miały miejsce na przełomie 2016 i 2017 roku. Pomimo zagrzewania swojej partii do solidarności, sam Petru nie był w stanie brać udziału w protestach, ponieważ był zbyt zajęty zagranicznym urlopem ze swoją koleżanką z poselskiej ławy, Joanną Schmidt.

Tak dramatyczna wpadka wkrótce kosztowała Petru posadę przewodniczącego Nowoczesnej. Poseł nie poddaje się jednak i nadal walczy o uznanie wśród wyborców mimo ciążącego nad nim rozwodu i walki o alimenty, jaką toczy jego obecna partnerka.

Zobacz: Ryszard Petru w końcu się rozwiedzie! "Sąd wyznaczył termin rozprawy"

Zobacz: Joanna Schmidt kłóci się o alimenty z byłym mężem. "Ona całe życie żyje absolutnie w luksusie, A JA DŹWIGAM ZADŁUŻENIE"

Ambitnej parze może być jednak ciężko odbudować wizerunek, biorąc pod uwagę ich luźny stosunek do zasad bezpieczeństwa drogowego. Pod koniec września Schmidt została przyłapana przez paparazzi, kiedy odwoziła wybranka swego serca do biura na ulicy Pięknej. Najwyraźniej mieli oni do załatwienia sprawy wagi państwowej, ponieważ w trakcie przejażdżki konsekwentnie ignorowali sygnalizację świetlną...

« Poprzednie 1/14

Joanna Schmidt pędzi z Ryszardem Petru po ulicach Warszawy przejeżdżając na czerwonym

2Joanna Schmidt pędzi z Ryszardem Petru po ulicach Warszawy przejeżdżając na czerwonym