Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ROZSTAŁA SIĘ Z PARTNEREM TANECZNYM! To przez męża z programu?

115
Podziel się

Przed kamerami dziewczyna mówiła, że nie wyobraża sobie, by jej wybranek nie akceptował przyjaciela z parkietu...

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ROZSTAŁA SIĘ Z PARTNEREM TANECZNYM! To przez męża z programu?
bDAXBQMR

Anita i Adrian są jedną z par połączonych w najnowszej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Z pozoru zupełnie do siebie nie pasują; Anita nawet przed kamerami mówiła, że nie obraca się wśród ludzi pokroju męża, więc w codziennym życiu raczej by go nie poznała. 30-latek zaś nie miał żadnych obaw i z entuzjazmem powitał przed ołtarzem piękną blondynkę: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Reakcja Adriana na przyszłą żonę: "Petarda, księżniczka! Uśmiechem zabija"

Anita Szydłowska podbiła serca ekspertów z programu przede wszystkim swoją pasją: dziewczyna od lat tańczy taniec towarzyski, a na parkiecie partnerował jej ten sam tancerz, Janek Borecki. Anita przed kamerami mówiła, że ta relacja jest dla niej bardzo ważna i nie wyobraża sobie, by mąż z programu nie zaakceptował tancerza.

Cóż, najwidoczniej tak się stało. Tancerka poinformowała właśnie na Facebooku, że... rozstała się z Jankiem. Uspokoiła obserwujących i napisała, że decyzja nie była spowodowana jakimś konfliktem. Czyżby chciała uprzedzić niewygodne komentarze?

bDAXBQMT

Długo zabierałam się za napisanie tego posta. Każda historia ma swój początek i koniec, jednak czasem koniec jest też początkiem, a rozejście się w dwie strony nie musi być wcale związane z konfliktem, a może być wyrazem szacunku i przemyślanej decyzji, otwierającej nowe możliwości - napisała, zachęcając jednocześnie, by tancerki zgłaszały się do Jacka.

Niektóre obserwatorki Anity zaczęły pisać, że taneczna decyzja podyktowana jest najwidoczniej wymaganiami Adriana. Szydłowska nie skomentowała, ale jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, może to oznaczać, że wciąż świetnie dogaduje się z mężem, którego poznała dopiero przed ołtarzem...

Myślicie, że na tym zyska?

bDAXBQMZ
bDAXBQNa
bDAXBQNu
KOMENTARZE
(115)
ML
2 lata temu
A może jest w ciąży i przerywa karierę?
Gość
2 lata temu
Myśle, że gdy już tyle osiągniesz w danej dziedzinie chcesz się skupić na czymś innym. Również ważnym jak rodzina. Życzę dużo szczęścia.
gość
2 lata temu
I te pająki na oczach !!!!!!
bDAXBQNv
Gość
2 lata temu
Nie sa juz razem. Potwierdzona info :p
Gość
2 lata temu
Ten maz to taki kartofel
Najnowsze komentarze (115)
Gość
2 lata temu
Anita i Adrian pasują do siebie i czasem trzeba coś zmienić w swoim życiu dla miłości.
gość
2 lata temu
halo, czy ktoś może Adrianowi zasugerować wywalenie z czoła mega wągra? :))))
gość
2 lata temu
Przecież ona to robi dla rozgłosu, wszystko, po prostu chce zaistnieć w mediach. Prędzej czy później zostawi męża. I zrrobi to profesjonalnie, tak, żeby nie cała wina spadła na nią. Wspomnicie moje słowa
gość
2 lata temu
w sierpniu byli jeszcze razem bo ich widziałem
gość
2 lata temu
Kto pisze te teksty... Janek przekręcacie na Jacek, kolejna rzecz "poznanie przed ołtarzem", jak już używacie takiej metafory to zastosujcie cudzysłów! Kto was polskiego uczył.
Gość
2 lata temu
Wszystko pod publiczkę. W teatrze Atelier którym pracowała lub pracuje w,Krakowie dyrektor ma to samo nazwisko co ona i on ma kontakty z telewizją . . Czy to przypadek?
gość
2 lata temu
nie bredz, bo głupoty piszesz kosmiczne!
gość
2 lata temu
Tydzien temu widziałam ich razem w Szczecinie ,
bDAXBQNn
Gość
2 lata temu
Kretyni! On mieszka w Szczecinie ona w Krakowie,jeżeli są razem i chcą być jedno musi się przenieść. Adrian nie może to chyba normalne że ona pojedzie do niego i tam też może robić to co robi i kocha. Bozeeee wy tylko spiski i afery. A oni się kochają i kochać będą wy tego nie zniszczycie buraki
Gość
2 lata temu
Przed jakim k.....a oltarzem??? Pudel na wioche
Basia z Katow...
2 lata temu
Bardzo im kibicuję dla mnie sobie dla siebie stworzeni- i tylko dla nich ogladam ten program- sympatia od pierwszego odcinka...
Gość
2 lata temu
Przed ołtarzem? Chyba kierownikiem USC 😂
Gość
2 lata temu
Pudel ale ty masz zaplon. Rozstala sie z nim 2 tyg temu
gość
2 lata temu
Uwielbiam ich! Moim zdaniem tworzą super parę! Bardzo bym chciała, żeby im się udało :)
...
Następna strona
bDAXBQNP