Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agresywny Paweł z "Warsaw Shore" KARMI LAMY HAMBURGEREM. "Teraz już nie chce liści"

150
Podziel się

Randkę we Wrocławskim ZOO uznali zapewne za udaną. Dobrze, że przynajmniej oni.

Agresywny Paweł z "Warsaw Shore" KARMI LAMY HAMBURGEREM. "Teraz już nie chce liści"
bCOGpZyt

Paweł Cattaneo - uczestnik pierwszej edycji Warsaw Shore może mieć powody do zadowolenia. W przeciwieństwie do koleżanek z programu, nie skończył jako ofiara medycyny estetycznej. Wybrał karierę trenera personalnego. Spodziewa się dziecka z dziewczyną kochającą go tak bardzo, że nie przeszkadza jej łatka *damskiego boksera, która przylgnęła do Pawła po tym, jak bił Ewel0nę. *

Świeżo po ogłoszeniu swojego przyszłego ojcostwa Paweł, wraz z ukochaną Konstancją Tubielewicz wybrali się na randkę do wrocławskiego ZOO. Złamali tam zakaz dokarmiania zwierząt. Paweł i Konstancja pokazali "zabawne" zdjęcia na Instagramie, jak karmią zwierzę hamburgerami.

Lama za ogrodzeniem chętnie jadła hamburgera z ręki rozbawionego Pawła. Problem w tym, że nie chciała później jeść liści. To dziwne zważywszy na to, że lamy są z natury roślinożerne.

bCOGpZyv

Zobacz widzisz, to jest dobre - mówił Paweł, wpychając lamie hamburgera.

Już nie chce liści - skwitowała przytomnie utytułowana stylistka rzęs Konstancja.

Przypomnijmy, chociaż liczymy na to, że Czytelnicy Pudelka to wiedzą, że dokarmianie zwierząt w ZOO jest nielegalne. Niedawno Trybson wciskał drożdżówki (!) w pysk owcy grzywiastej, a przez nielegalne dokarmianie padła między innymi żyrafa Dobrawka z Poznania.

Mimo to Paweł i Konstancja chyba tego nie wiedzą. W doskonałych humorach zakończyli randkę daniem z krewetkami. Wieczorem "zajechali po piękne futro" i chociaż nie uściślili, czy naprawdę chodzi o okrycie, to zaczynamy zastanawiać się, czy nie przyznać im Żenady Roku. Tacy z nich miłośnicy zwierząt. Po pięknym dniu bliskiego obcowania z (przeważnie martwą) naturą, Konstancja zamieściła na Instagramie apel o... "dystans do życia i poczucie humoru".

bCOGpZyB

Też Was to ubawiło?

bCOGpZyC
bCOGpZyD
bCOGpZyW
KOMENTARZE
(150)
Gość
2 lata temu
A niedawno w zoo umarła żyrafa, bo takie ameby ją karmiły i zabiły swoją głupotą. Mam nadzieję, że zoo ich rozliczy. Durnie i nieuki!
gość
2 lata temu
Dystans i poczucie humoru? Jak można być tak tępym. Takie osoby powinny odpowiadać przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami,nie jeden przypadek kiedy dokarmiano zwierzęta i one później chorowały albo umierały.
ZENEK
2 lata temu
Brak słòw na głupotę😩
bCOGpZyX
Gość
2 lata temu
Przez takich idiotow jak oni w zoo padaja zwierzeta.
gość
2 lata temu
Dno dna. Nie piszcie o nich
Najnowsze komentarze (150)
Gośćciekawy
2 lata temu
on jest z Tuskiem , lemingi
mMM
2 lata temu
Powinni ich jakoś ukarać to po pierwsze. A jeśli zrobią coś takiego np. 3 razy to sterylizować bo nie ma nadzieii na poprawe. Poza tym wszystkie przybytki typu zoo powinny być likwidowane, chyba że wspierają podtrzymywanie zagrożonych gatunków. To wszystko jest takie proste.
Gość
2 lata temu
Mam nadzieję, że ktoś to zgłosi. Gość podaje na tacy swoje dane i prosi o mandat. Biedne zwierzęta i g***i ludzie karmiący zwierzęta paluszkami , chipsami i czym popadnie...
Gość
2 lata temu
A ja chciałabym żeby takie ameby umysłowe spotkała kara..i oni będą mieć dziecko ??? 😂
Idio.tów nie ...
2 lata temu
Powinni mieć zakaz rozmnażania się! Lachon urodzi głupiego gó.wniaka. Takie geny nie powinny przetrwać!
S
2 lata temu
Ale on jest paskudnyyy! Masakra poprostu. A pozatym to chyba jest pedalem tylko wstyd mu się przyznać i tego do siebie nie dopuszcza. Zresztą jak go widzę to jest mi niedobrze a jak mordę otworzy to mam mieszane uczucia bo jest mi niedobrze i chce mi się śmiać jednocześnie...
Gość
2 lata temu
Z***bane cwele, może ich trzeba trutka na szczury nakarmić, stało by się coś pozytywnego dla świata
Gość
2 lata temu
Teraz proszę mandat dla tych ćwoków
bCOGpZyP
Gość
2 lata temu
Pomyśleć, że oni będą mieli dziecko...
joda
2 lata temu
Kto to do k---y nędzy jest ??? Gdzie się takie trepy lęgną ??? Czy naprawdę nie szkoda miejsca na opisywanie tego czegoś co przez pomyłkę wzięto za człowieka ????
gość
2 lata temu
Konsta ze Szczecinka miała zawsze parcie na szkło. Dziewczyna lekkich obyczajów to delikatne stwierdzenie, wiatrak i to spory, dawała gdzie popadnie. Dobrali się dobrze.
Gość
2 lata temu
Bezmozgojeby😐
Gość
2 lata temu
Ukarać jedno i drugie stworzenie! Bo człowiekiem myślącym to to nie jest.
Gość
2 lata temu
Co za nieświadome durnie. I takich idiotöw promują media. Opamiętajcie się
...
Następna strona
bCOGpZzr