Trwa ładowanie...
Przejdź na

KOSZMAR POWRÓCIŁ! Mateusz Maga nagrał nowy utwór… Inspirował się Lady Pank?

97
Podziel się:

Mateuszu, apelujemy: przestań nagrywać!

KOSZMAR POWRÓCIŁ! Mateusz Maga nagrał nowy utwór… Inspirował się Lady Pank?

Mateusz Maga wciąż nie ustaje w wysiłkach i stara się zrobić karierę w polskim show biznesie. Idzie mu to topornie, a dryfowanie na obrzeżach świata rozrywki trwa już ponad cztery lata. Z drugiej strony niesamowite parcie na szkło Mateusza może nawet imponować.

Jednym z większych osiągnięć Magi (obok dziewiątego miejsca w IV edycji Top Model) jest udział w Agencie Gwiazdy. Ten niewątpliwy sukces nie zaspokoił ambicji aspirującego modela-celebryty. Maga wydał debiutancki singiel, planował też podbić Europę. Niestety dla Mateusza, utwór First Kiss nie został dopuszczona do rundy eliminacyjnej polskich preselekcji do Eurowizji.

Mimo fatalnego odbioru piosenki, Maga groził, że to nie koniec. Chyba jednak nikt nie brał jego słów poważnie. Niestety, w ostatnią sobotę Mateusz zaprezentował nową piosenkę - Na chwile. Tak, bez "ę".

Dobra wiadomość jest taka, że Maga chyba zrozumiał, że z tak koszmarnym akcentem nie powinien śpiewać w języku angielskim. Zła wiadomość jest taka, że śpiewanie w języku polskim idzie mu równie katastrofalnie.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że Mateusz inspirował się… Lady Pank. W pewnym momencie "śpiewa": Nie znasz słów co mają jakiś większy sens, nawiązując chyba do piosenki Zawsze tam gdzie Ty.

Niestety, trudno było nam przenalizować refren bo muzyka zagłusza wokal Mateusza. Może to i lepiej...

Jeśli chodzi o teledysk, całkiem przyjemnie się go ogląda przy wyciszonym dźwięku. Mateusz robi to co umie najlepiej - pokazuje wydepilowaną klatę w ładnych okolicznościach przyrody. W klipie występuje też kobieta, co sugeruje, że adresatem utworu jest przedstawicielka płci pięknej.

Jako że szanujemy zdrowie psychiczne naszych czytelników - nie publikujemy teledysku, a jedynie obrazki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(97)
gość
4 lata temu
ale macie z niego pożywkę
Gośćmatka 3
4 lata temu
Nich sobie robi co chce. A jak Wam się nie osoba to przecież nikt nie zmusza do słuchania. Czy Wy robicie wszystko co podoba się całemu światu?
gość
4 lata temu
o losie, kąpiel oczu
gość
4 lata temu
Nie ma to jak ponabijać się z kogoś. Oj ludzie.
Gość
4 lata temu
To chyba magia, hi, hi. Nic ciekawego nie wymyślił, z całym szacunkiem, ale nie podoba mi się on i to co robi, Ale mu tego zabronić nie mogę. Pozdrawiam.
Najnowsze komentarze (97)
Gośćgosc
4 lata temu
D**a Jasiu
Gość
4 lata temu
Inspirowane „numa ej” i początek bit z pstrykaniem tez jakaś piosenka
gość
4 lata temu
hahahhahahahaha......a myślałam że po ostatniej jego piosence już nigdy nie usłyszę niczego tak wartościowego. a tu jednak!
gość
4 lata temu
JAJA SOBIE ROBICIE ?SKAD WIECIE ,ZE NAM BY SIE NIE PODOBALO?
margaret
4 lata temu
Nie trawię tego pe-dała Magi , beztalencie muzyczne, głos przerobiony komputerowo, a zadufany w sobie masakrycznie, piosenka coś na kształt disco polo z grafomańskim, de-bilowatym tekstem
Gość
4 lata temu
Ale chamstwem zajechało.. co to ma być? Wyznaczacie jakieś trendy kto jest fe a kto Ok? Nie ma tu żadnego obiektywizmu. Nie podoba mi się to jak to napisaliście.
Ryho
4 lata temu
Niestety piękną scenerię z teledysku zakłócają dziwne stroje pana Magi, pasujące jak akordeon do strusia, gdyby nie napisane ze jakiś wers z piosenki Lady Punk to w życiu bym się nie dowiedział...
gość
4 lata temu
Sympatyczny chłopak, a niech se śpiewa jak lubi
przemek
4 lata temu
dziwi mnie ze to beztalencie coś nagrywa - i to nie jest hejt tylko samokrytyka i obiektywność, bo mam lepszy głos od niego a wstydziłbym sie nagrywać bo wiem że to by było kiepskie, a ten goguś jest bezkrytyczny on piszczy
Gość
4 lata temu
Niech sobie robi co chce, ale niech nie dręczy innych swoją 'muzyka'.
Gość
4 lata temu
Ja osobiście bardzo go lubię
Gość
4 lata temu
Czekam na duet z Madoxem 🎶
Gość
4 lata temu
Bo może to były DWIE CHWILE :-D
gość
4 lata temu
lepsza ta piosenka od piosenek naszych DIV
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie