Trwa ładowanie...
Przejdź na

Świat reaguje na wieści o ciąży Meghan. Pałac Kensington gratuluje, Lily Allen drwi

198
Podziel się:

Brytyjczycy świętują poczęcie nowego arystokraty. Czy popularnością uda się mu przebić starsze kuzynostwo?

Świat reaguje na wieści o ciąży Meghan. Pałac Kensington gratuluje, Lily Allen drwi

Niespełna kilka godzin temu świat obiegła wiadomość o ciąży Meghan Markle. Książęcy potomek przyjdzie na świat dopiero wiosną przyszłego roku, jednak już zdążył wywołać sporo kontrowersji.

Rzecznicy pałacu Kensington ogłosili, że książę William wraz z małżonką Kate są uradowani nowiną o nowym członku szlacheckiej familii. Dziecko Harry'ego już niedługo zasili bowiem szeregi najmłodszego pokolenia Windsorów, do którego póki co należy trójka potomstwa jego starszego brata: 5-letni książę George, 3-letnia księżniczka Charlotte oraz 6-miesięczny książę Louis.

Królowa Elżbieta wraz z pozostałymi seniorami monarszego rodu miała ponoć okazję do pogratulowania szczęśliwej parze osobiście, podczas ślubu księżniczki Eugenii, który miał miejsce w ostatni piątek. Swoje oficjalne gratulacje złożyła także premier Wielkiej Brytanii Theresa May oraz arcybiskup Cantenbury, Justin Welby, który udzielił ślubu Harry'emu i Meghan w maju tego roku.

Brytyjskie media zaczęły już nawet spekulować, gdzie doszło do książęcego poczęcia. Portal Mirror Online donosi, że do szczęśliwego zbliżenia doszło w trakcie wesela przyjaciela Harry'ego, które miało miejsce 4 sierpnia, kiedy Meghan obchodziła też swoje 37. urodziny. Za inny prawdopodobny termin podaje się lipcową wyprawę pary do Dublina.

Nie wszyscy Brytyjczycy przyjęli jednak szczęśliwą nowinę z równym entuzjazmem. Wokalistka Lilly Allen skomentowała na Twitterze, że publiczne ogłoszenie ciąży zostało spowodowane próbą uspokojenia społecznego niepokoju wywołanego nadchodzącym Brexitem. Następnie piosenkarka zażartowała, że dziecko z pewnością przyjdzie na świat 29 marca, czyli w ogłoszony dzień zerwania stosunków Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.

Też sądzicie, że ogłoszenie ciąży było starannie zaplanowanym ruchem politycznym?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(198)
gość
6 lat temu
Zaczął się II trymestr, wszystkie badania są w normie to mogli oficjalnie ogłosić. Pewnie termin jest na kwiecień 2019.
gość
6 lat temu
Ona jest sztuczna. jakby cały czas grała.
Gość
6 lat temu
Ludzie codziennie robią sobie dzieciory i nikt z tego sensacji nie robi
Gość
6 lat temu
Toż to sami zdecydowaliście o Brexicie, to czego sie boicie? Jesteście zaniepokojeni, że w życie wejdzie decyzja, którą sami podjęliście?
gość
6 lat temu
Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.
Najnowsze komentarze (198)
gość
5 lata temu
.Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
gość
6 lat temu
ohydna pusta manipulatka - bez uczuc
gość
6 lat temu
zaczęa nosić worki naprzyklad ten p******y plaszczyk u Eugenii...
gość
6 lat temu
Slabo ze strony Allen, ktora ma za soba poronienia.
zbokzzaściany
6 lat temu
Świat zamarł w bezruchu....
Gość
6 lat temu
29 marca urodzilam swoje bliźniaki
gość
6 lat temu
Ależ musi być zawistna atmosfera na tym dworze. Biedna Eugenia, najważniejszy dzień jej życia a tu "bam!" ciążna księżnej.
gość
6 lat temu
Królowa powinna dowiedzieć sie przed weselem i to kilka dni przed a nie przy okazji wesela Eugenii !Co to Oni się nie widują w pałacu?? Nie rozmawiają?
gość
6 lat temu
Ale wydarzenie. Można pęknąć ze śmiechu.
gość
6 lat temu
ciekawe do ktorej babci bedzie podobne
gość
6 lat temu
Anglia sama wychodzi z Unii . Nas wypieprzą z hukiem ! Jeszcze trochę ! Obudzimy się dopiero jak nam zamkną granice i odbiorą paszporty !
Górnik
6 lat temu
A kogóż to obchodzi?
Anglia placze
6 lat temu
Obstawiam ze urodzi sie rudy murzynek.
Gość
6 lat temu
Ludzie! Jak można dopatrywać się już brzucha i spekulować na temat płci dziecka jeśli ona sama tego nie wie! Jest za wcześnie. Jak rodzi na wiosnę to zaszła w ciąże tetaz wrzesień bądź sierpień najdalej lipiec to same początki 2-3 miesiąc.
...
Następna strona