Wtorek 16.10.2018 14:15

Marcinkiewiczowie nadal się NIE ROZWIEDLI! "Czekamy na orzeczenie" (ZDJĘCIA)

Iabela Olchowicz Kazimierz Marcinkiewicz

Izabela Olchowicz i Kazimierz Marcinkiewicz pobrali się w Barcelonie prawie dekadę temu. Pomimo romantycznej ceremonii, sesji zdjęciowej w weneckich gondolach dla jednego z wiodących magazynów i historii znajomości rodem z harlekinów, ich małżeństwo się rozpadło. Kiedy uczucie Izabeli i Kaza rozkwitało, on był konsultantem banku Goldman Sachs w Londynie z pensją pół miliona złotych miesięcznie, ona przedstawiała się jako analityk finansowy, ale jak zdradził naczelny Faktu, była "zwykłą recepcjonistką".

Niedługo później Kaz stracił rentowną posadę i razem z młodą żoną zostali zmuszeni do powrotu do Polski. Wtedy zaczęły się pierwsze problemy.

Zobacz: Młodzieżowy Kaz i wojownicza Izabela spotkali się w sądzie. "Pan Kazimierz chyba nie chce, żeby sprawa się skończyła" (FOTO)

We wtorek Iza i Kaz spotkali się na sali rozpraw, by ostatecznie zakończyć małżeństwo. Niestety, pomimo obietnic sądu o "ostatniej rozprawie", wciąż nie zapadł wyrok. Na jego orzeczenie Marcinkiewiczowie muszą jeszcze zaczekać, na szczęście decyzja zapadnie jeszcze w tym miesiącu. Zapytaliśmy Olchowicz o powód odroczenia, jednak jest on niejasny:

Myślę, że powodem odroczenia może być przejrzenie i prześledzenie naszych dzisiejszych zeznań. Obecnie jest mi trudno, bo żadna pomoc państwowa mi nie przysługuje, żadna pieniężna, nawet BEZROBOTNE, wbrew temu co mówił kiedyś mąż w video. Nie mam wypracowanych lat w Polsce. Na ten moment nie mogę liczyć ani na rentę, ani na zasiłek dla bezrobotnych - mówi w rozmowie z Pudelkiem Izabela.

Zobaczcie zdjęcia z sądu. Myślicie, że małżonkowie dotrwają do końca rozwodu?

« Poprzednie 1/14

Izabela i Kazimierz Marcinkiewiczowie w sądzie

2Izabela i Kazimierz Marcinkiewiczowie w sądzie