Wtorek 16.10.2018 15:00

Gwiazdy pokazują "kształt swoich piersi". Rozenek, Mercedes i Wieniawa w kampanii Rak'n'Roll (FOTO)

Rak'n'Roll Małgorzata Rozenek-Majdan Julia Wieniawa Joanna Horodyńska Joanna Jabłczyńska Zosia Ślotała Karolina Gilon Jessica Mercedes Maffashion Julia Kuczyńska

Gwiazdy pokazują "kształt swoich piersi". Rozenek, Mercedes i Wieniawa w kampanii Rak'n'Roll (FOTO)Rak piersi nadal przoduje w Polsce nad wszystkimi nowotworami jeśli chodzi o śmiertelność. W Polsce kobiety statystycznie zapadają na niego rzadziej niż Amerykanki, jednak częściej niż w USA kończy się to dla nich tragicznie. Jest to głównie spowodowane częstym brakiem regularności w niezbędnych do wykrycia niechcianych komórek badaniach.

Nowa kampania fundacji Rak'n'Roll ma na celu odczarowanie często stresującego i skomplikowanego procesu poprzedzającego badania. Ma skłonić Polki do polubienia swoich piersi.

W popularnej kulturze promowany jest tylko jeden, idealny kształt piersi – okrągłych, jędrnych i przede wszystkim pełnych. Tymczasem na przysłowiowej ulicy królują inne cycki i wcale nie oznacza to, że są one gorsze. Polki nie lubią swoich piersi, ba, są im zupełnie obojętne! Marząc o idealnym kształcie biustu zapominają, że mają fajne, w większości zdrowe i wbrew własnym kompleksom… piękne piersi - podaje fundacja na swojej stronie internetowej.

W "oswojeniu piersi" ma pomóc Polkom specjalny żel.

Kampania „Coś do nich mam!” to cudowny żel, którego wystarczy użyć raz w roku, by zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi! Produkt jest dopasowany do każdego kształtu piersi – zezowatych, sterczących, trójkątnych… a nawet silikonowych! Ten cudowny produkt to nic innego jak żel do USG.

Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania! Koncepcja spodobała się licznym gwiazdom i influencerkom, które miały na tyle odwagi, by… pokazać swoje cycki. Co więcej, mając na myśli swój biust, odważnie wypowiedzieć dwuznaczne hasło kampanii "Coś do nich mam" - wyjaśnia przedstawicielka fundacji.

W kampanii promującej szlachetną akcję wzięły udział m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Zosia Ślotała czy Jessica Mercedes.


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (380)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 380
Odpowiedz
493 55
zgłoś
Gość 16.10.2018 15:13
Super!
Odpowiedz
22 105
zgłoś
Gość 16.10.2018 15:14
Ciekawe czy te żele cos daja :) a macie jakis na powiększenie ? Bo mi by sie przydał :)
Odpowiedz
22 21
zgłoś
Gość 16.10.2018 15:14
Ze co??
Odpowiedz
20 71
zgłoś
gość 16.10.2018 15:15
Moje najpiękniejszw...jabłuszka kształtne...
Odpowiedz
658 51
zgłoś
Ewa 16.10.2018 15:15
Niech robią coś pożytecznego, pewnie wiele odmówiło. Nie ma co krytykować.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 380