Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdy pokazują "kształt swoich piersi". Rozenek, Mercedes i Wieniawa w kampanii Rak'n'Roll (FOTO)

318
Podziel się:

Gwiazdy wzięły udział w niekonwencjonalnej kampanii promującej badania USG. Czy przyczyni się ona do zmiany podejścia Polek do swoich piersi?

Gwiazdy pokazują "kształt swoich piersi". Rozenek, Mercedes i Wieniawa w kampanii Rak'n'Roll (FOTO)
bEKEzdYl

Rak piersi nadal przoduje w Polsce nad wszystkimi nowotworami jeśli chodzi o śmiertelność. W Polsce kobiety statystycznie zapadają na niego rzadziej niż Amerykanki, jednak częściej niż w USA kończy się to dla nich tragicznie. Jest to głównie spowodowane częstym brakiem regularności w niezbędnych do wykrycia niechcianych komórek badaniach.

Nowa kampania fundacji Rak'n'Roll ma na celu odczarowanie często stresującego i skomplikowanego procesu poprzedzającego badania. Ma skłonić Polki do polubienia swoich piersi.

W popularnej kulturze promowany jest tylko jeden, idealny kształt piersi – okrągłych, jędrnych i przede wszystkim pełnych. Tymczasem na przysłowiowej ulicy królują inne cycki i wcale nie oznacza to, że są one gorsze. Polki nie lubią swoich piersi, ba, są im zupełnie obojętne! Marząc o idealnym kształcie biustu zapominają, że mają fajne, w większości zdrowe i wbrew własnym kompleksom… piękne piersi - podaje fundacja na swojej stronie internetowej.

bEKEzdYn

W "oswojeniu piersi" ma pomóc Polkom specjalny żel.

Kampania „Coś do nich mam!” to cudowny żel, którego wystarczy użyć raz w roku, by zachować piękno i potwierdzić zdrowie swoich piersi! Produkt jest dopasowany do każdego kształtu piersi – zezowatych, sterczących, trójkątnych… a nawet silikonowych! Ten cudowny produkt to nic innego jak żel do USG.

Ten sam, którego lekarz używa podczas każdego badania! Koncepcja spodobała się licznym gwiazdom i influencerkom, które miały na tyle odwagi, by… pokazać swoje cycki. Co więcej, mając na myśli swój biust, odważnie wypowiedzieć dwuznaczne hasło kampanii "Coś do nich mam" - wyjaśnia przedstawicielka fundacji.

W kampanii promującej szlachetną akcję wzięły udział m.in.: Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Zosia Ślotała czy Jessica Mercedes.

bEKEzdYt
bEKEzdYu
bEKEzdYv
bEKEzdYO
KOMENTARZE
(318)
Ewa
3 lata temu
Niech robią coś pożytecznego, pewnie wiele odmówiło. Nie ma co krytykować.
Gość
3 lata temu
Super!
Gość
3 lata temu
Rozenkowa no przeciez ze musi nawet na plakacie miec te naj naj naj hahah
bEKEzdYP
gość
3 lata temu
a jak się pyta lekarza o USG to kręci nosem, albo 4 miesiące czekasz do lekarza, potem 3 na USG, a później kolejne 4 z wynikiem jeśli nie dłużej, a nie zawsze samo USG wystarczy do diagnozy
Gość
3 lata temu
A ja mam dość chamstwa na pudelku
Najnowsze komentarze (318)
Silikon
3 lata temu
Na powaznie! Szkoda, ze nie bylo do wyboru silikonowych bo wtedy by sie ludzie dowiedzieli ze silikonowe cycki tym bardziej trzeba badac. Gosia bylaby idealna i pokazalaby dystans...
gość
3 lata temu
Rozenkowa to raczej żel do piersi sylikonowych. Hehe.
Gość
3 lata temu
Kampania " polub swoje piersi", a tej kampanii Rozenek, która tak nie lubiła swoich piersi, że się ich pozbyła i zastąpiła je silikonem.
gość
3 lata temu
Jakie gwiazdy ludzie kto o rozenkowej będzie pamiętał za 10 lat tosz to jakieś psełdo ludzie jakby im wystarczająco zapłacić to g...... by zjedli na wizji
gość
3 lata temu
czy tylko ja nigdy nie widzialam kwadratowych piersi?
Gość
3 lata temu
Rozenek jest jednak matką podejrzewam że karmiła piersią przecież jest perfekcyjna myślę że nie skrzywdziłes swoich dzieci ale jak teraz siebie promuje ręce opadają sylkonowy piernik to nie jest piękne to co robi ze swoim ciałem to jednak masakra nianki opiekują się dziećmi a jej życie nie zazdroszczę djeta ćwiczenia wizyta u kosmetyczki masakra tylko współczuć myślę że jest bardzo nieszczęśliwa przełożyć życie co ludzie powiedzą co gazety napiszą co zrobić żeby pisały
gość
3 lata temu
Fajny pomysł
Gość
3 lata temu
Rozenek ma silicony wiec niech to b****o sie nie wypowiada na temat piersi
bEKEzdYH
Gość
3 lata temu
Gwiazdy? Buhahaha.
Gość
3 lata temu
Yroche oblesnie te grafiki
Gość
3 lata temu
Przecież Rozenek ma zrobione cucki
Gość
3 lata temu
Niestety to prawda,że wywołują raka. Bezpieczniejsze jest usg
gość
3 lata temu
Ja tutaj żadnych gwiazd nie widzę
Gość
3 lata temu
Mam 33 lata. Sama przeszłam chorobę. Chciciaż wykonywałam badania średnio raz na rok. W zastraszającym tempie w prawej piersi pojawiło się, nie jeden,a 8 złośliwych guzów. Właśnie odpoczywam sobie po rekonstrukcji amputowanej piersi. Kiedy patrzę na te kampanie, kobiet które reprezentują sobą to co reprezentują... Kobiet, których znaczna część życia polega na nieustannej stylizacji życia, a nie życiu... Myślę sobie, że tego typu kampania nie robi dobrze prawdziwym kobietom. Mnie takie wyznania o kształcie piersi celebrytek nic a nic nie zbliżylyby do ewentualnej decyzji o badaniu czy samoakceptacji. Pocieszające jest to, że i bez takich "wzorów" człowiek po odcieniu chorej piersi jest się i tak w stanie uśmiechnąć do siebie i widzi wtedy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, że zarówno twoja wartość jak i kobiecość nie mieści się w twoim ciele. Pozdrawiam wszystkie kobiety,które żyją naprawdę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKEzdZA
bEKEzdZB
bEKEzdZC
bEKEzdZD
bEKEzdZE
bEKEzdZj