Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kidman szczerze o związku z Cruisem: "Małżeństwo z wpływowym człowiekiem uchroniło mnie przed molestowaniem"

87
Podziel się

Aktorka wyznała, że choć wyszła za mąż z miłości, małżeństwo było jej ochroną.

Kidman szczerze o związku z Cruisem: "Małżeństwo z wpływowym człowiekiem uchroniło mnie przed molestowaniem"
bDULSFsR

Nicole Kidman i Tom Cruise poznali się pod koniec lat 90. na planie filmu "Szybki jak błyskawica", gdzie Tom wcielił się w postać Cole Tricke, a Nicole wystąpiła jako Dr Claire Lewicki. Pomiędzy aktorami od razu zrodziło się uczucie. Nie minął nawet rok od poznania, kiedy Kidman i Cruise stanęli na ślubnym kobiercu i podjęli decyzję o adopcji dzieci.

Niestety, pomimo wielkiej miłości ich małżeństwo nie przetrwało. W kuluarach spekulowano, że powodem były przekonania Toma i powiązania ze scjentologami.

bDULSFsT

W najnowszym felietonie opublikowanym na łamach New York Magazine, Kidman wyznaje, że uniknęła molestowania seksualnego dzięki małżeństwie z Tomem. Aktorka wyznała, że wpływy Cruise'a działały jak "ochronny kokon":

Mówienie o małżeństwie z Tomem Cruise'em, za którego wyszłam, mając 22 lata, nie przychodzi mi łatwo, bo jestem teraz żoną człowieka, który jest moją wielką miłością, więc jest to niemal obraźliwe. Mając to na uwadze, chcę powiedzieć, że wyszłam za mąż bardzo młodo, ale zdecydowanie nie było to dla mnie źródłem siły. Wyszłam za mąż z miłości, ale małżeństwo z bardzo wpływowym człowiekiem uchroniło mnie przed molestowaniem seksualnym. Pracowałam, ale znajdowałam się w swoistym kokonie - wyznała.

bDULSFsZ
bDULSFtu
KOMENTARZE
(87)
Gość
3 lata temu
jestem caly czas zmeczona... czy to przesilenie jesienne?
Gość
3 lata temu
Uchronił ja przed Weinsteinem?
gość
3 lata temu
a ja jestem singielką i mnie nikt nie ochrania :(
bDULSFtv
gość
3 lata temu
Tom to przy niej jak d***a wyglądał. Choć uwielbiam faceta za aktorstwo i charyzmę. Ale Nicole to petarda była.
Gość
3 lata temu
Od razu pomyślałam o Weinsteinie...
Najnowsze komentarze (87)
gość
3 lata temu
szkoda
Gość
3 lata temu
A Ty nie pracujesz? Idź do pracy, będziesz spać jak dziecko. Im człowiek ma więcej czasu, tym więcej rozmyśla nad p*****lami. Też tak miałam, jak siedziałam na bezrobociu.
Marta
3 lata temu
„(...) dzięki małżeństwie (...)”?! Jełopy pudelkowe, kto Was uczył polskiego? O ile ktoś w ogóle uczył...
gość
3 lata temu
jeszcze wtedy ruszała twarzą...
gość
3 lata temu
W kokonie sekty
Gość
3 lata temu
A grzeją juz u Was??? W kaloryferach???
Gość
3 lata temu
W woli ścisłości: Tom wpłynął na przerobienie scenariusza do filmu Szybki jak błyskawica by stworzono role dla Kidman bo już był nią zauroczony, tak wiec poznali się wcześniej
Gość
3 lata temu
uniknęła molestowania seksualnego dzięki małżeństwu. Zła odmiana 😖
bDULSFtn
gość
3 lata temu
To fakt, nikt by nie ryzykował afery z żoną sławnego i w tamtym czasie rozchwytywanego aktora.
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Wyszła za mąż z miłości, ale małżeństwo uchroniło ją przed molestowaniem??? Co za bełkot!?![/cytat]i****o!! Nikt jej nie tknął, bo wszystkie oblechy wiedziały że nie warto bo to żona samego Toma Cruise'a. Teraz rozumiesz?[/cytat]chodzi o składnię jezykową i****o. zdanie jest bez sensu.[/cytat]Jedyna mądra wypowiedź . Polacy wracać do szkoły uczyć się polskiego. ALE w tym zdaniu wprowadza warunek czyli jest to bezsensu. Inaczej gdyby powiedziała. NIE wyszłam za mąż z miłości, ALE pomimo to małżeństwo uchronilo mnie przed molestowaniem . Tak to rzeczywiście wychodzi że żałuje że ja ominęło molestowanie. Uczyć się czytać![/cytat]Wina redaktora. On zle przetlumaczyl tekst :) ale na pudlu to norma. Mimo to latwo domyslec sie o co chodzi :)
gość
3 lata temu
byli fajną parą:)
Gość
3 lata temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Wyszła za mąż z miłości, ale małżeństwo uchroniło ją przed molestowaniem??? Co za bełkot!?![/cytat]że gdyby nie Cruise to by musiała zrobić karierę i zdobywać role w inny sposób, wiesz jaki[/cytat]Źle przetłumaczona wypowiedź. W tej, wygląda jakby skarżyła się. A nie o to chodziło przecież.
gość
3 lata temu
moze problem z tarczycą? idz do endokrynologa
Gość
3 lata temu
Oni się poznali pod koniec lat 80... kto tam pracuje do cholery?? Do tego z tego co pamietam to ich małżeństwo się rozpadło bo cruiz poznał penelope cruz.
...
Następna strona
bDULSFtP