Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uduchowiona Krupińska "nawraca" fankę na Instagramie: "Mam nadzieję, że pani dąży do świętości"

192
Podziel się

Z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża Paulina wdała się w dyskusję z internautami.

Uduchowiona Krupińska "nawraca" fankę na Instagramie: "Mam nadzieję, że pani dąży do świętości"
bEqPhFvp

Paulina Krupińska nigdy nie ukrywała, że jest bardzo wierząca. Pod tym względem modelka idealnie dobrała się ze swoim mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para wychowuje w ściśle katolickich wartościach również swoje dzieci.

Paulina często porusza wątki religijne na Instagramie. Jakiś czas temu promowała młodego ewangelistę, który ponoć uzdrawia ludzi poprzez modlitwę. Innym razem, w okresie Adwentu Krupińska zamieściła zdjęcie Jana Pawła II okraszone cytatem.

Teraz Paulina postanowiła uczcić 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Na swoim profilu celebrytka zamieściła czarno-białe zdjęcie Ojca Świętego. Z tej okazji Sebastian zaplanował także w Krakowie specjalny koncert, na który Paulina zaprosiła "w imieniu zespołu". Pod postem rozwinęła się dyskusja na temat zasług wielkich Polaków.

bEqPhFvr

"W tym samym dniu Wanda Rutkiewicz jako pierwsza Europejka (trzecia kobieta) weszła na Mount Everest - oboje byli w tym dniu blisko Boga - każdy z nich w tym dniu osiągnął szczyt w swojej branży", "Największy Polak w historii", "Najlepszy Papież jakiego mieliśmy" - pisali internauci.

Część komentujących uważa jednak, że Jan Paweł II przymykał oko na pedofilię w Kościele, dlatego bardziej zasłużonym Polakiem jest Lech Wałęsa.

"Ja podziękuję. Lech Wałęsa to jest Polak wszechczasów", "Czarna mafia tuszuje wszystkie przestępstwa, których dokonali na dzieciach" - czytamy w komentarzach.

Krupińska postanowiła odpowiedzieć.

bEqPhFvx

Lecha Wałęsa? Proszę nie porównywać go do Świętego (...) Jan Paweł ll jest świętym, mam nadzieję, że pani też dąży do świętości - pouczyła jedną z internautek.

Użytkownicy nie podzielili jednak jej poglądu.

"Z jakiej racji święty? Święty to jest tylko Bóg. Nie papież i nie pozostali "święci" z wymysłu kościoła katolickiego", "Świętym wybrała go instytucja, którą on chronił przed skandalem pedofilskim. JP2 zrobił wiele dobrego dla Polski, ale jego historia ma także ciemne strony" - odpisywali.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

bEqPhFvy
bEqPhFvz
bEqPhFvS
KOMENTARZE
(192)
Gość
3 lata temu
Wielka święta, dzieci przed ślubem. Nie żeby mi to przeszkadzało ale w jej przypadku to czysta hipokryzja.
mbhk
3 lata temu
taka katoliczka a dwójke dzieci bez ślubu miała... Nie żebym była przeciwna dzieciom bez ślubu, ale po co zgrywa taką sświętą jak nie żyła długo według zasad tej religii
Gość
3 lata temu
Naukowo udowodnione że ludzie bardzo religijni maja skłonności psychopatyczne.
bEqPhFvT
gość
3 lata temu
No niestety,ale nie wszyscy święci ustanowieni przez kościół byli bez skazy.
Gość
3 lata temu
Święci to wymysł kościoła, żeby stał się bardziej ludzki i prosty lud miał kogoś bardziej podobnego do siebie. Widać na niektórych sztuczka działa do dzisiaj
Najnowsze komentarze (192)
gość
3 lata temu
Paulina przeczytaj uważnie Nowy Testament, a szczególnie Lst do Rzymian i do Filipian, bo nie wiesz zbyt dużo o sprawach duchowych.
gość
3 lata temu
porównać Jana Pawła II człowieka dobrego do takiej zakały i zdrajcy jak Wałęsa LOL
Gość
3 lata temu
Na temat polityki i religii nie powinno się dyskutować. Ile ludzi tyle opinii. A już napewno nie powinien nikogo pouczać ktoś kto sam dzieci zrobił przed ślubem. To jest niezgodne z założeniami kościoła, więc Pani Paulino, Pani z pewnością nie dąży do świętości i ich nie szanuje.
fm
3 lata temu
Piękna i mądra kobieta. popieram w 100%
gość
3 lata temu
a ja mam pytanie czy ten swiety wiedział o pedałach i gdzie ich ukrył jestem katoloczka ale ne mogę pogodzić się z jego świetością ze nic nie zrobił w tym temacie
Gość
3 lata temu
Kolejna które się obnosi ze swoją wiara..... a kogo to obchodzi czy wierzysz czy nie ....ważne jakim jesteś człowiekiem ....a Krupinskiej w praktyce jakoś ta mocna wiara nie wychodzi
gość
3 lata temu
jeśli ktoś wierzy, że widok umęczonego człowieka na krzyżu to symbol miłości to powinien udać się do psychiatry
Gość
3 lata temu
Brawo Paulinka
bEqPhFvL
Gość
3 lata temu
Papież był i jest osobą taką jak wszyscy,nie ma osób świętych,pani Krupińska ma chyba za dużo wolnego czasu,już nie wie w jaki sposób "zabłysnąć" Taka trochę głupiutka jak widać
gość
3 lata temu
Głupiutka i dziecinna.
gość
3 lata temu
wierzymy w Boga nie w księży
mara
3 lata temu
koscil katolicki to sekta .a watykan to mafia.Koedy to katolicy ogarna.Wiara to nie religia
Gość
3 lata temu
Lech Wałęsa hahahahahah ŚMIECH NORMALNIE!!!
gość
3 lata temu
Religia katolicka jest dla słabych ludzi którzy potrzebują wierzyć ze jak będą „grzeczni” to ich bóg zbawi od ognia piekielnego które sam dla nich przygotował 😂😂😂
...
Następna strona
bEqPhFwn