Środa 17.10.2018 16:45

Saszan, Janoszek i asystentka Krupy POTWIERDZAJĄ DONIESIENIA o problemach Kwiatkowskiego. "Nie tylko ja nie dostałam pieniędzy..."

Dawid Kwiatkowski Przemek Świerk Przemysław Świerk Igor Pilewicz Sebastian Wrzosek Justyna Bulińska Natalia Janoszek Saszan

Saszan, Janoszek i asystentka Krupy POTWIERDZAJĄ DONIESIENIA o problemach Kwiatkowskiego. "Nie tylko ja nie dostałam pieniędzy..."

Wtorek 16 października na długo zostanie w pamięci Dawida Kwiatkowskiego. To właśnie wtedy Przemek Świerk, do niedawna gitarzysta w zespole młodego muzyka, opublikował na swoim profilu na Facebooku obszerny wpis, w którym oskarżył artystę oraz jego menedżment o nieuczciwe praktyki. Ekipa "Kwiata" miała zalegać grającym z nim muzykom z gażami za poszczególne koncerty.

W dniu mojej rezygnacji firma winna była mi kilkanaście tysięcy złotych. Dopiero po całym zamieszaniu, kłótniach i niemiłych negocjacjach, postawieniu sprawy już ostatecznie na ostrzu noża (bo problemy z przelewami zdarzały się praktycznie co koncert) wymienieni panowie zaczęli spłacać swoje zaległości względem mnie oraz niektórych muzyków - napisał Świerk.

Wpis Przemka znikł z jego profilu tego samego wieczoru, a zamiast niego pojawił się kolejny, w którym ten liczy, że jego historia będzie nauczką dla innych osób.

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy wpis ruszy nas do działania i większego dbania o własne sprawy finansowe w muzycznej machinie. Bardzo się cieszę, że odbił się tak pozytywnym echem w komentarzach, wiadomościach prywatnych oraz telefonach. I niech krąży w sieci jak najdłużej. Mam nadzieję, że moja historia będzie chociaż zalążkiem do zmiany sytuacji na lepsze dla moich Koleżanek, Kolegów i dla mnie, sam również się o to postaram - stwierdził gitarzysta.

Zobacz też: Współpracownik byłego chłopaka Edyty Górniak o aferze z muzykiem Kwiatkowskiego: "Nie możemy dawać DYMAĆ SIĘ W D***KO!"

Mimo skasowania ostrego wpisu sprawa stała się żywo komentowanym na salonach skandalem. Co ciekawe, nasz artykuł opisujący oskarżenia gitarzysty został podany dalej przez inne osoby, które w przeszłości współpracowały z Dawidem. Poparły go Justyna Bulińska, stylistka i obecna asystentka Joanny Krupy, aktorka Natalia Janoszek, a także piosenkarka Saszan. Te dwie ostatnie współpracowały z menadżerem Kwiatkowskiego, Igorem Pilewiczem.

Mimo naszych usilnych starań, nie udało nam się uzyskać komentarza ze strony zespołu Dawida.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (148)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 148
Odpowiedz
442 18
zgłoś
Gość 17.10.2018 16:52
Uu kroi się gruba afera
Odpowiedz
4 28
zgłoś
Gość 17.10.2018 16:52
Sex
Odpowiedz
303 12
zgłoś
Gość 17.10.2018 16:53
Już szykuje popcorn
Odpowiedz
19 40
zgłoś
gość 17.10.2018 16:53
ciekawe czym wtopil, ze chca sie go pozbyc, moze juz nie jest rentowny wiec wywlekaja afere o nieplaceniu, z reszta i dobrze, tylko czemu tak nagle
Odpowiedz
51 8
zgłoś
Gość 17.10.2018 16:53
Niech się stanie sprawiedliwość!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 148