Piątek 19.10.2018 09:00

PiS straszy uchodźcami w nowym spocie wyborczym: "Napady na tle seksualnym, akty agresji, muzułmańskie enklawy!"

Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska wybory samorządowe PiS PO Tomasz Poręba

PiS straszy uchodźcami w nowym spocie wyborczym: "Napady na tle seksualnym, akty agresji, muzułmańskie enklawy!"

Na kilka dni przed wyborami samorządowymi kampanie wyborcze wchodzą w ostateczną fazę. Aby przekonać wyborców do siebie, partie sięgają po różne środki. Asem w rękawie Prawa i Sprawiedliwości ma być nowy spot, który zaprezentował szef kampanii PiS, Tomasz Poręba. W krótkim filmie pokazano katastroficzną wizję przyszłości w Polsce opanowanej przez uchodźców.

Pojawiły się enklawy muzułmańskich uchodźców. Mieszkańcy boją się wychodzić po zmroku na ulice. Napady na tle seksualnym, akty agresji stały się codziennością mieszkańców. Czy będziemy czuli się bezpiecznie, jeśli PO to zrealizuje? - pyta zatrwożonym głosem lektor.

To nie pierwszy raz, kiedy PiS straszy uchodźcami, aby zyskać przewagę nad rywalem. Poręba twierdzi, że "stawką nadchodzących wyborów samorządowych jest bezpieczeństwo Polaków". Jednocześnie ostrzega, że Platforma Obywatelska wielokrotnie zgłaszała chęć "przyjmowania nielegalnych imigrantów".

Do dzisiaj ani Grzegorz Schetyna, ani prezydenci największych polskich miast tych słów nie odwołali, oni się z tych deklaracji nie wycofali - zaznaczył.

Poręba uważa, że KO planuje likwidację sejmików wojewódzkich, aby łatwiej było sprowadzić uchodźców do Polski.

Platforma przez likwidację urzędów wojewódzkich chce oddać władzę na poziomie regionów, na poziomie miast, tym właśnie osobom, prezydentom, którzy chcą, aby w Polsce byli nielegalni migranci. To jest clou programu Platformy, który dotyczy nielegalnej migracji - twierdzi szef kampanii.

Nowy spot skomentował na Twitterze m.in. Krzysztof Bosak, który uważa, że mamy do czynienia z "odrażającą propagandą".

Ten spot PiS o "uchodźcach" jest tak odrażającą, cyniczną, podłą i głupią propagandą, że aż trudno uwierzyć, że naprawdę go wypuścili. Wierzę, że Polacy są znacznie mądrzejszym narodem, niezależnie od poglądów na politykę migracyjną i pomocową, niż sądzi Prezes i jego kamaryla - napisał wiceprezes Ruchu Narodowego.

Zgadzacie się z nim?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (862)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 862
Odpowiedz
146 109
zgłoś
Gość 19.10.2018 09:01
Już mam ich dość
Odpowiedz
724 302
zgłoś
Gość 19.10.2018 09:02
Wiele można im zarzucić no ale pod tym względem mają rację...
Odpowiedz
560 240
zgłoś
gość 19.10.2018 09:03
I bardzo dobrze, nie chcemy ich tuaj!
Odpowiedz
851 243
zgłoś
gość 19.10.2018 09:03
Nie muszą wypuszczać spotów bo "uchodźcy" sami zrobili sobie reklamę. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na zachodzie. Nie wszyscy uchodźcy są źli ale to co się dzieje to horror.
Odpowiedz
542 129
zgłoś
Gość 19.10.2018 09:03
No cóż dzięki temu wygrali pierwsze wybory
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 862