Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żyła żali się w nowym wywiadzie: "Ludzie nie rozumieją, co to znaczy być żoną sportowca"

290
Podziel się

Justyna opowiedziała też o problematycznych ciążach oraz o tym, jak uczy dzieci kultury osobistej i... sprawdza ich komputery. Mama roku?

Żyła żali się w nowym wywiadzie: "Ludzie nie rozumieją, co to znaczy być żoną sportowca"
bDfNHiSZ

Mijający powoli rok niespodziewanie przyniósł nową celebrytkę w osobie Justyny Żyły. Żona popularnego skoczka od kilku miesięcy promuje się na małżeńskim kryzysie, a jej kolejne kroki są coraz bardziej desperackie. Żyła zdążyła już wystąpić w jednej z najgorszych rozbieranych sesji w historii Playboya, udzielić kilku żenujących wywiadów oraz zamieścić serię kompromitujących postów. Ostatnio szukała np. chętnego do... usunięcia niedoskonałości na brodzie.

Chociaż Justyna wielokrotnie obiecywała, że nie będzie już udzielać się publicznie, wygląda na to, że nie zamierza dotrzymać słowa, a wręcz dopiero się rozkręca. Właśnie udzieliła kolejnego wywiadu, tym razem serwisowi WP Parenting. Żyła kreuje się na troskliwą matkę, choć w rzeczywistości nieustannie wystawia swoje dzieci na ośmieszenie. W dodatku swobodnie dysponuje ich wizerunkiem, zamieszczając w sieci mnóstwo wspólnych zdjęć. Teraz opowiedziała o trudach ciąży, w którą zaszła, mając niespełna 18 lat.

bDfNHiTb

Wszyscy myślą, że to była wpadka, a my to z Piotrkiem planowaliśmy. O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się w swoje osiemnaste urodziny. (...) Mój organizm bardzo odczuł ciążę. Przytyłam 20 kg w ciąży z Kubą i pojawiły się problemy z kręgosłupem. Musiałam pozbyć się tych nadprogramowych kilogramów - narzeka Żyła.

Następnie Justyna zwierzyła się, że druga ciąża była jeszcze bardziej problematyczna.

Dosyć długo staraliśmy się o Karolinkę, nie było mi łatwo zajść drugi raz w ciążę. Skończyłam wtedy 23 lata. Miałam znacznie więcej problemów. Pojawiły się kłopoty z donoszeniem, ciąża musiała być podtrzymywana - wspomina.

Żyła opowiedziała też, jak wychowuje dzieci. Podkreśla, że "ich wykształcenie jest dla niej bardzo ważne". Chce też być dla nich wzorem... kultury osobistej i szacunku do innych. Coś nam mówi, że z tym może mieć pewien problem.

bDfNHiTh

(...) Czasami dzieci trzeba oszukać, ale tylko w dobrej sprawie. Uczę je, że kłamstwo ma krótkie nogi. Staram się im przekazywać zasady kultury osobistej, szacunku dla drugiej osoby, dla osób starszych. (...) Staram się z nimi jak najwięcej rozmawiać, tłumaczyć. Ja zawsze musiałam być mamą i tatą jednocześnie. Ludzie nie rozumieją, co to znaczy być żoną sportowca - żali się celebrytka.

Żyła ujawnia, że nie pozwala dzieciom na nieograniczony dostęp do Internetu. Patrząc na to, co sama zamieszcza w sieci, w zasadzie się nie dziwimy. Celebrytka ujawnia też, że... inwigiluje aktywność swoich dzieci na komputerze.

Kontroluję, bo tych złych rzeczy w Internecie jest naprawdę dużo. Mamy do siebie zaufanie, ale sprawdzam im np. historię wyszukiwania. Lepiej zapobiegać niż leczyć. (...) Trzeba trochę kontrolować, co czytają, bo na nasz temat też pojawia się dużo złego. Kontrola podstawą zaufania - trochę żartuję, ale trochę tak jest - mówi Żyła.

Justyna kokietuje, że nie zabiegała o rozgłos i nagła popularność ją zaskoczyła.

bDfNHiTi

Na początku nie wiedziałam, co się dzieje, po co i dlaczego wszyscy nagle zaczęli o mnie pisać. Dlaczego Justyna Żyła nagle wyskakuje z lodówki. Dla mnie to było duże zaskoczenie - zapewnia.

Na koniec celebrytka zapowiada nowe "projekty". Nie możecie się doczekać?

bDfNHiTj
bDfNHiTC
KOMENTARZE
(290)
gość
2 lata temu
Mamy nową Polską męczennicę, mam wrażenie, że to jej narzekanie się nigdy nie skończy
Gość
2 lata temu
Niech już przestanie... wielka męczennica. Nie ona pierwsza nie ostatnia. Ludzie nie takie maja problemy
gość
2 lata temu
Skończ Pani, wstydu oszczędź nam i dzieciom
bDfNHiTD
gość
2 lata temu
Zawsze to jakiś pomysł, zbudowanie kariery na zdradzie męża. Oj Justyśka
Gość
2 lata temu
A czy Pani wie jak to jest być żona np. alkoholika? Dz
Najnowsze komentarze (290)
Gość
2 lata temu
Pani Justyno, jak dla mnie, ma Pani parcie na szkło. Mąż jest sławny to i Pani chcialaby być, ale nie tędy droga. Nie byłoby Pani miło gdyby czytała Pani o sobie pozytywne komentarze? Rozumiem, że jest Pani rozżalona, bo mąż Pania zdradził. Ale tak naprawdę to tylko Pani słowa. Nikt z nas nie ma tej pewności. Nikt z nas tego nie widział. A nawet jeśli tak jest to powinna to być tylko i wyłącznie Wasza prywatna sprawa, którą powinniście rozwiązać między sobą. Mówi Pani, że kontroluje Pani dzieci w internecie (historię przeglądania) bo w sieci jest dużo złych rzeczy o Was, ale zapomniała Pani chyba, że sama to zapoczątkowała. Więc jak dla mnie boi się Pani, że dzieci trafią na Pani wpisy i zobaczą co ich mama rozpisuje o ich rodzinie, o ich ojcu w internecie. Proszę pamietać, że jaki by nie był to jest ich ojciec. Pyta Pani czy wiemy jakie jest życie u boku sportowca. Pewnie większość z nas nie wie. Ale Pani nie wie jak wyglada życe u boku alkoholika, u boku mężczyzny który znęca sie psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną itp. Takich sytuacji życiowych o których Pani nie ma zielonego pojęcia jest wiele. Więc proszę nie narzekać, bo inni maja od Pani gorzej. Zanim Pani coś powie lub wrzuci do sieci to proszę pomyśleć o swoich pociechach (dzieciach) bo przez takie co to tylko one najbardziej cierpią. Pani wystepu w Playboyu te nie pochwalam. Osobiście wstydziłabym się przed własnymi dziećmi. Jest Pani zaskoczona, że o Pani piszą? Nie byłoby milej gdyby pisali same pozytywne komentarze, a nie krytykowali Pani za Pani zachowanie?
gość
2 lata temu
Ale kasę wiedziałaś jak brać?
Gość
2 lata temu
Żaden sportowiec nie zrozumie, jak to jest być żoną Żyły. Tylko Żyła może to pojąć.
Gość
2 lata temu
Ta kretynka potrzebuje psychiatry.
Gość
2 lata temu
Ludzie kim ona jest ja się pytam??? kim ona jest??? nie ją pierwszą chłop zostawił moja kuzynka została sama z 2 dzieci w zaawansowanej ciąży z 3 nie kocham cię tak jej powiedział!!!! Nie latała po gazetach tv itp. Sami kreujecie tą kretynke.
Gość
2 lata temu
Laska potrzebuje psychiatry
GOŚĆ Z WISŁY
2 lata temu
Pudel i hejterzy p.Justynie to Wy nie warci butów czyścić. Takie z Was szmatławce, że dorównujecie poziomem intelektualnym i zachowaniem draniowi Piotrowi, który skrzywdził rodzinę i udaje świętoszka. Wierzyć się nie chce w XXI wieku taka z Was ciemnota wyłazi. Pani Justyno brawo- tak... trzeba mówić, a nie tuszować draństwa łajdusa.
Gość
2 lata temu
Zali sie ze nikt nie wie jak byc zona sportowca- kasy od cholery wszystko na cpykniecie i ona biedna utyrana nuda , w tym playboyu to juz kompromitacja pelna kolejna zdziwiona ze facet odszedl i najwyzszt czas prace podjąć a nie licxyc na kase z nieba do roboty dziewczymko
bDfNHiTv
Gość
2 lata temu
G***i on zostawiając kiedyś najważniejsza osobę w życiu Gdyby nie jego kasa nikt by go nie chciał bo ani inteligentny ani przystojny
Gość
2 lata temu
Ona to normalna to nie jest :/ powinna leczy się na depresję
józefina
2 lata temu
Rozpaprał babę, a teraz jej ciężko. Do roboty.
Gość
2 lata temu
C******j baletnicy to i majtki w tancu przeszkadzaja
Gość
2 lata temu
To zostan zona pisowca i nam d**y nie zawracaj
gość
2 lata temu
pusta baba
...
Następna strona
bDfNHiTX