Trwa ładowanie...
Przejdź na

Policja wszczęła śledztwo w sprawie awantury z Anną Muchą! "Czynności są w toku. Jest to sprawa wielowątkowa"

143
Podziel się:

Kierowca pojazdu, któremu przeszkadzała aktorka udzielająca wraz z partnerem pierwszej pomocy ofierze wypadku, zarzuca jej naruszenie nietykalności cielesnej, naruszenie dóbr osobistych i zniszczenie samochodu.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie awantury z Anną Muchą! "Czynności są w toku. Jest to sprawa wielowątkowa"

Trzy tygodnie temu w centrum Warszawy, na Al. Jana Pawła II, doszło do wypadku samochodowego, którego świadkami byli Anna Mucha i jej partner, Marcel Sora. Jak ujawniła aktorka, kiedy ruszyli w pomocą leżącemu na drodze mężczyźnie, kierowca, któremu najwyraźniej bardzo się spieszyło, próbował przejechać jej po nodze oraz potrącić Sorę swoim BMW. Okazało się, że nie spodobał mu się korek na drodze, który powstał w wyniku ratowniczych wysiłków Muchy i Sory.

Warto przy okazji przypomnieć, że art. 162 § 1 kodeksu karnego nakłada na świadków wypadku obowiązek udzielenia pierwszej pomocy ofierze. Brak reakcji skutkuje odpowiedzialnością karną za przestępstwo nieudzielenia pomocy i jest zagrożone karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Jak wspomina Mucha, kierowca BMW był agresywny wobec niej i partnera. Kiedy uderzeniem w maskę samochodu próbowała powstrzymać go przed próbą staranowania jej i Marcela, zdenerwowany kierowca wyskoczył z samochodu, uderzył ją i zaatakował gazem łzawiącym.

Aktorka zrelacjonowała całe wydarzenie w mediach społecznościowych, prosząc o pomoc w odnalezieniu krewkiego kierowcy.
Upubliczniła numer rejestracyjny samochodu i wizerunek mężczyzny.

Ten szybko sam się do niej zgłosił i to od razu z pogróżkami. Podpisujący się imieniem i nazwiskiem Mariusz Keller zapowiedział, że pozwie aktorkę za naruszenie dóbr osobistych, fałszywe oskarżenia i zniszczenie samochodu. Przy okazji próbował skrzyknąć internautów pod hasłem solidarności przeciwko "celebrytom- cwaniaczkom", ale nie spotkał się ze zrozumieniem.

Właśnie wchodzę na Komendę Rejonową Policji Warszawa - Śródmieście złożyć zawiadomienie w związku z popełnieniem przez aktorkę Anne Muchę i jej partnera Marcela Sore przestępstw zniszczenia cudzej rzeczy (art. 288 KK), naruszenia nietykalności cielesnej (art. 217 KK), fałszywego oskarżenia (art. 234 KK) oraz naruszenia dóbr osobistych (art. 23 oraz art. 24 KC) w związku z rozpowszechnianiem mojego wizerunku kreując mnie na bandytę. #taannamucha szykuj się na kosztowny proces, trafiłaś na nieodpowiedniego człowieka. Czas zabrać się za tych celebrytów-cwaniaczków - napisał.

Większość komentujących stanęła murem za Anią. Ona sama jeszcze raz zrelacjonowała wydarzenie w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Najpierw mnie potrącił samochodem, próbował przejechać po mojej nodze. Uderzyłam w maskę jego samochodu – to go zabolało - wspomina aktorka. Wyszedł z tego samochodu i w sposób absolutnie niewybredny powiedział mi, co ma zamiar ze mną zrobić i zaczął mi grozić. Po czym powiedział, że zrobi to co zrobi, obok mnie stał Marcel, próbował go odsunąć, na co *ten koleś mnie uderzył. *

Tymczasem warszawska Komenda Rejonowa Policji po otrzymaniu zgłoszenia od Mariusza Kellera, wszczęła dochodzenie.

Czynności są w toku - potwierdza jeden z pracowników. Jest to sprawa wielowątkowa. Ustalamy między innymi, jakie są zniszczenia samochodu pana K.

Teraz już na pewno sprawa znajdzie finał w sądzie. Swoją drogą, posądzaliście Muchę o taką siłę, żeby jednym uderzeniem mogła zmieść cały samochód?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(143)
Gość
6 lat temu
Boze, co za obciachowy koleś. Wstyd! Dno i dwa metry mułu. Powodzenia Anka!
gość
6 lat temu
Ten Keller to buraczany kartofel
Gość
6 lat temu
Ten pan K sam jest cwaniaczkiem
gość
6 lat temu
Brawo że pomocy udzieliła. Pokazała ludzką twarz! Brawo!
gość
6 lat temu
Jestem za Anką facet niezły cwaniak
Najnowsze komentarze (143)
gość
6 lat temu
Buraczany kontra Buraczana.
Gość
6 lat temu
Szczerze to tłumaczenia tego pana jakoś się całości nie trzymają! Skoro pròbował ominać poszkodowanego , ktòry został potrącony na pasach , zjeżdzając na drugi pas to co jego samochòd robi na przejściu ?
Ahmed
6 lat temu
BMW i wszystko jasne...
Gość
6 lat temu
Doopek ,takich teraz pełno wszędzie! Powinni go zdjagnozować lekarze,bo zazwyczaj zdrowy człowiek się tak nie zachowuje
Gość
6 lat temu
Koleś,przyniosłeś wstyd brytyjskim blachom😉tam za takie cos już byś siedział,a nie krzyczał kim Ty to nie jestes...dorobkiewiczu jeden🤬
Gość
6 lat temu
Jakoś nie dziwi mnie chamstwo i prostactwo kierowców akurat marki BMW,......i kolejny p*****k do kompletu 😐 ehhh
gość
6 lat temu
ten facet nie ma wstydu, jeszcze myślał, że ludzie go poprą
gość
6 lat temu
Jak widzę BMW na angielskich blachach za 4 wypłaty krojacego cebule na kuchni Stefana to już wiem ze chce sobie porządzić w Polsce ale tak było 12 lat temu dziś w dużych miastach nie zwraca uwagę nawet Ferrari chyba tylko takich napalonych słoików
psikuta
6 lat temu
keller? chyba psikuta bez s
Gość
6 lat temu
Facet weź sie zamknij. Co za burak z Bolidu dla młodzieży wiejskiej.
Gość
6 lat temu
Postawa Ani godna pochwały na panującą znieczulicę społeczną i za odwagę przeciwstawieniu się agresorowi !!
Gość
6 lat temu
Każde z nich gada na swoją korzyść policja rozstrzygnie.
gość
6 lat temu
ta mucha to wszystko zrobi byle tylko gadali kto na insta takie filmy wstawia i*****a mogla isc z tym na policje a nie na portale internetowe
Gość
6 lat temu
BMW to stan umysłu..
...
Następna strona