Sobota 20.10.2018 12:15

Tak żyje NAJBOGATSZY NASTOLATEK w Dubaju: luksusowe auta, dzikie zwierzęta i sławni "znajomi"... (ZDJĘCIA)

Rashed Saif Belhasa najbogatszy nastolatek w Dubaju

Jeszcze kilka lat temu miliardowe fortuny arabskich szejków i ich ekstrawagancki styl życia owiane były aurą tajemnicy. Rozwój mediów społecznościowych sprawił jednak, że nawet na Bliskim Wschodzie pojawili się "influencerzy", którzy, dysponując ogromnymi majątkami swoich rodziców, chętnie chwalą się luksusami, w jakich żyją na co dzień.

PRZYPOMNIJMY: BOGATE DZIECIAKI Z IRANU: "Nasze życie nie wygląda tak, jak w smutnych filmach!"

Co jakiś czas przez sieć przechodzi "czystka", narzucona przez religijne władze arabskich krajów, uznające takie epatowanie bogactwem za wulgarne i niezgodne z naukami islamu. Na miejsce starych "influencerów" szybko wskakują jednak nowi bogacze.

Jednym z nich jest zaledwie 16-letni Rashed Saif Belhasa, znany w sieci jako "Money Kicks". Pochodzący z Dubaju nastolatek, którego konto na Instagramie śledzi już ponad 1,5 miliona ludzi z całego świata, zasłynął z ekstrawaganckiej kolekcji drogich butów. Teraz równie chętnie chwali się w sieci flotą luksusuowych samochodów, spotkaniami ze znanymi zachodnimi gwiazdami i swoimi ulubieńcami - tygrysami i lampartami.

Zobaczcie, jak żyje "najbogatszy nastolatek w Dubaju". Nic, tylko pozazdrościć?

« Poprzednie 1/14

Oto Rashed Saif Belhasa - najbogatszy 16-latek w Dubaju

2Oto Rashed Saif Belhasa - najbogatszy 16-latek w Dubaju

Fot. Instagram