Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figura specjalnie pojechała do Gdyni, żeby zagłosować w wyborach! Opuściła festiwal filmowy

70
Podziel się:

Aktorka była w Toruniu, a do Gdyni wróciła tylko na kilka godzin. "Nie wyobrażam sobie, bym nie mogła wziąć udziału w głosowaniu".

Figura specjalnie pojechała do Gdyni, żeby zagłosować w wyborach! Opuściła festiwal filmowy

Wiele wskazuje na to, że frekwencja w tegorocznych wyborach samorządowych będzie dość wysoka: Państwowa Komisja Wyborcza podała, że do 17:00 zagłosowało blisko 40% uprawnionych, co jest naprawdę dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę poprzednie lata. Do run poszli także celebryci, którzy nie mogli oprzeć się pokusie i pokazali w mediach społecznościowych, jak wypełniają obywatelski obowiązek: Celebryci głosują w wyborach: selfie przy urnie i walka o demokrację (ZDJĘCIA)

Okazuje się, że nieco trudniej miała Katarzyna Figura, która przebywa obecnie w Toruniu na festiwalu Toffifest. Aktorka postanowiła jednak na kilka godzin zerwać się z imprezy i pojechała do Gdyni tylko po to, by oddać głos w wyborach.

Chciałam zagłosować w Toruniu, ale nie mogłam, choć starałam się o taką możliwość. Nie wyobrażam sobie, bym mogła nie wziąć udziału w głosowaniu - komentuje. Zdecydowałam się więc na podróż. Tofifest, z którym jestem związana od drugiej edycji, kiedy pokazywałam tutaj film "Żurek" Ryszarda Brylskiego, uwielbiam, chciałam tu być jak najdłużej, ale musiałam pojechać wypełnić swój obywatelski obowiązek i zagłosować. Tak zrobiłam, po czym wróciłam do Torunia spotkać się z mediami i widzami po projekcji filmu "7 uczuć".

Zobaczcie zdjęcia:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(70)
gość
4 lata temu
I bardzo dobrze!!!! Bo potem wszyscy narzekają na rzeczywistość, a na wybory nie chodzą...
Gość
4 lata temu
Kaśka to spoko babka :) Miłego wieczoru wszystkim!
Gość
4 lata temu
Brawo Pani Kasiu. KONSTYTUCJA!!!
Arkadia
4 lata temu
I bardzo dobrze ! Ludzie jeszcze niecała godzina idzcie głosować !!!!
gość
4 lata temu
Nikt nie wie na kogo głosowała, ale podoba mi się je podejście do obowiązku. Powinni brac z niej przykład.
Najnowsze komentarze (70)
gość
4 lata temu
Prawidłowa postawa.
Gość
4 lata temu
Ale tam gadacie, ktoś kto jest całkowicie odrealniony i nie zna się na polityce, lepiej jak nie idzie głosować. Po co ma wybierać na ślepo?
gość
4 lata temu
Stara zaniedbana kobieta.
gość
4 lata temu
Płakać się chce Polaków nic historia nie nauczyła Szkoda Dalej klika będzie rządzić,legionowo,Olsztyn-brawo! Facet skazany za gwałt,inny wyraża się o kobietach w obrzydliwy sposób ! Nowacka szczerzy zeby z radości !
gość
4 lata temu
i jeszcze pewne na tego nieroba i wałkonia Szczurka...to juz mogła sobie darować...
gość
4 lata temu
Co za wielki wyczyn, order powinna dostać !!!
gość
4 lata temu
Jak to jest możliwe ze w Legionowie wygrał gość który o kobietach wyrażał się PO prostacku,w Legionowie-gość skazany za gwałt,Trzaskowski to HGW,Zdanowska skazana Jak dalej żyć wśród ludzi którzy zaufali takim”gościom”TO PRZERAŻA Płakać się chce
gość
4 lata temu
Chyba już w tym wieku nie wypada ze starczym cycem na wierzchu?
gość
4 lata temu
Widać,ze Gdańsk nie do końca zwariował,ale żeby dać tyle głosów Abramowiczowi,to w głowie się nie mieści Ale tu Kaszuby tak jak w Poznaniu cwaniactwo
Gość
4 lata temu
O jakie poświęcenie! Dobrym samochodem to z półtorej godziny drogi...
gość
4 lata temu
Brawo! Konstytucja góra .
gość
4 lata temu
Nigdy nie zrozumiem wywalania cyca na widok ! Ani purytanką nie jestem, też mogłabym pokazać kreskę, ale to exponowanie wymion to zupełny brak klasy u kobiety!
gość
4 lata temu
Wygląda jakby znów piła.
gość
4 lata temu
Ona taka zaniedbana, żal patrzeć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie