Poniedziałek 22.10.2018

Dagmara z "Królowych Życia" UMYŁA PSA NA MYJNI SAMOCHODOWEJ! "Trzeba być bezmózgim durniem"

Królowe Życia Dagmara Kaźmierczak

Dagmara z "Królowych Życia" UMYŁA PSA NA MYJNI SAMOCHODOWEJ! "Trzeba być bezmózgim durniem"

Program Królowe Życia doczekał się już pięciu sezonów i stanowi coś w rodzaju TVN-owego Warsaw Shore. Zbiór miłośników i miłośniczek przaśnej formy "luksusu" i medycyny estetycznej najwyraźniej świetnie się ogląda.

Najbardziej wyrazistą postacią w show jest Dagmara Kaźmierska, która zasłynęła głównie dzięki swojej "barwnej" przeszłości opartej na działaniu w grupie przestępczej. Teraz Dagmara jest celebrytką i do show biznesu wciągnęła nawet swojego "synka" Conanka: TTV szykuje własną wersję "Azji Express" z... SYNEM BURDELMAMY z "Królowych życia"!

W ostatnim odcinku Królowych Życia Dagmara i jej przyjaciółka, Edzia, wpadły na pomysł, który wzburzył widzów reality show. "Celebrytki" postanowiły zaprowadzić Tequilę - psa Edyty - na... myjnię samochodową.

Ja kocham Tequilkę, ale nie wezmę jej do samochodu, bo śmierdzi - krzyczała Dagmara, którą koleżanka poprosiła o podwózkę.

Panie wybrały się na myjnię, gdzie Tequila miała zostać poddana gruntownemu myciu...

Nie wiem, co tej Edzi przyszło do głowy, żeby karcherem myć psa. Przecież gdybym ja tam przycisła (!), to by tego psa pie*dolnęło 30 metrów wody - skomentowała sytuację w charakterystyczny dla siebie sposób Dagmara.

Ostatecznie "kreatywne" koleżanki uznały, że faktycznie pomysł może wyrządzić więcej szkody niż pożytku i usiłowały myć psa ręcznie. Widzowie ostro je jednak skrytykowali:

Trzeba być skończonym, bezmózgim durniem, żeby myć psa w myjni samochodowej... Myślę, że na reakcję odpowiednich służb w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami nie będzie trzeba długo czekać.

Pani Dagmara to była zabawna w pierwszym sezonie ale teraz szczyt głupoty i zenady został osiągnięty. A zwierzę to nie zabawka i narzędzie dla publiki!!! Oby obrońcy praw zwierząt zajęli się tematem mycia psa na myjni samochodowej! Iloraz inteligencji Pan oraz scenarzystów poniżej krytyki!!! - piszą na profilu programu.

Oglądacie Królowe Życia?

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram

 

fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (1016)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1016
Odpowiedz
1232 97
zgłoś
gość 22.10.2018 11:32
Przestałam oglądać kiedy dowiedziałam się, ze byla stręczycielką.
Odpowiedz
923 88
zgłoś
Gość 22.10.2018 11:32
Tak bezdennej glupoty nie da sie ogladac. Zenada, patologia, dno!
Odpowiedz
25 85
zgłoś
Gość 22.10.2018 11:32
Jestem chora, karmię piersią. Jak się wyleczyć?
Odpowiedz
106 18
zgłoś
Gość 22.10.2018 11:32
Masakra
Odpowiedz
875 59
zgłoś
gość 22.10.2018 11:32
patologia i nizina spoleczna, to ma byc wzor dla mlodziezy promowany w telewizji? zeby zobaczyc w jakich czasach zyjemy trzeba zerknac na to kto jest slawny, wnioski sa tragiczne ..
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1016