Dagmara z "Królowych Życia" UMYŁA PSA NA MYJNI SAMOCHODOWEJ! "Trzeba być bezmózgim durniem"
królowe życia
22.10.2018 11:30

Dagmara z "Królowych Życia" UMYŁA PSA NA MYJNI SAMOCHODOWEJ! "Trzeba być bezmózgim durniem"

"Burdelmama" i jej koleżanka naraziły się widzom programu. Przesadziły?

Podziel się
Dodaj komentarz

Program Królowe Życia doczekał się już pięciu sezonów i stanowi coś w rodzaju TVN-owego Warsaw Shore. Zbiór miłośników i miłośniczek przaśnej formy "luksusu" i medycyny estetycznej najwyraźniej świetnie się ogląda.

Najbardziej wyrazistą postacią w show jest Dagmara Kaźmierska, która zasłynęła głównie dzięki swojej "barwnej" przeszłości opartej na działaniu w grupie przestępczej. Teraz Dagmara jest celebrytką i do show biznesu wciągnęła nawet swojego "synka" Conanka: TTV szykuje własną wersję "Azji Express" z... SYNEM BURDELMAMY z "Królowych życia"!

W ostatnim odcinku Królowych Życia Dagmara i jej przyjaciółka, Edzia, wpadły na pomysł, który wzburzył widzów reality show. "Celebrytki" postanowiły zaprowadzić Tequilę - psa Edyty - na... myjnię samochodową.

Ja kocham Tequilkę, ale nie wezmę jej do samochodu, bo śmierdzi - krzyczała Dagmara, którą koleżanka poprosiła o podwózkę.

Panie wybrały się na myjnię, gdzie Tequila miała zostać poddana gruntownemu myciu...

Nie wiem, co tej Edzi przyszło do głowy, żeby karcherem myć psa. Przecież gdybym ja tam przycisła (!), to by tego psa pie*dolnęło 30 metrów wody - skomentowała sytuację w charakterystyczny dla siebie sposób Dagmara.

Ostatecznie "kreatywne" koleżanki uznały, że faktycznie pomysł może wyrządzić więcej szkody niż pożytku i usiłowały myć psa ręcznie. Widzowie ostro je jednak skrytykowali:

Trzeba być skończonym, bezmózgim durniem, żeby myć psa w myjni samochodowej... Myślę, że na reakcję odpowiednich służb w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami nie będzie trzeba długo czekać.

Pani Dagmara to była zabawna w pierwszym sezonie ale teraz szczyt głupoty i zenady został osiągnięty. A zwierzę to nie zabawka i narzędzie dla publiki!!! Oby obrońcy praw zwierząt zajęli się tematem mycia psa na myjni samochodowej! Iloraz inteligencji Pan oraz scenarzystów poniżej krytyki!!! - piszą na profilu programu.

Oglądacie Królowe Życia?

(fot. Instagram)
(fot. Instagram)
(fot. Instagram)
(fot. Instagram)
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
22-10-2018

gośćPrzestałam oglądać kiedy dowiedziałam się, ze byla stręczycielką.

22-10-2018

GośćTak bezdennej glupoty nie da sie ogladac. Zenada, patologia, dno!

22-10-2018

gośćpoziom dzisiejszych programów jest tak niski i żenujący, że aż strach pomyśleć co będzie w Tv za 10 lat

04-01-2019

KraaaaPUDELEK to dopiero patologia i dno !!! Dobrze, że omijam szerokim łukiem !!! Ale dziś zachciało mi się sprawdzić ile Edzia ma lat ...I trafiłam na to … Czytaj całość

29-10-2018

gośćJak można kto to ma takie pomysły żeby kryminalistki i burdel mamy tak rozsławiac i pokazywac z nia fimy .To już nie ma czegoś ciekawszego tylko … Czytaj całość

28-10-2018

gośćTa cała Dagmara też śmierdzi..

27-10-2018

gośćona te wasze komentarze ma gleboko w d......e

26-10-2018

GośćDoraJaka obłudna z niej kobieta najpierw pokazuje jaka z niej wielbicielka zwierząt a za chwile pastwi się nad innym psem WSTYDŹ SIĘ KOBIETO!!

26-10-2018

gośćNie myła swojego psa

25-10-2018

gośćzazdrośnicy- kobita Wam nie robi nic złego, nie pracuje, a ma kasę - -g.. mnie obchodzi czy za dawanie d...y., to jej sprawa. zazdrość to … Czytaj całość