Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sinead O'Connor zmieniła nazwisko i przeszła na islam: "Jestem dumna, że zostałam muzułmanką"

440
Podziel się:

Wokalistka nagrała również film, na którym nawołuje wyznawców islamu do modlitwy.

Sinead O'Connor zmieniła nazwisko i przeszła na islam: "Jestem dumna, że zostałam muzułmanką"

Sinead O'Connor od trzech lat walczy z depresją, która doprowadziła ją na skraj załamania nerwowego. Konflikty z rodziną, brak zrozumienia i samotność popchnęły ją do targnięcia się na życie. Na szczęście za każdym razem pomoc przychodziła w porę, jednak stan psychiczny gwiazdy wciąż nie należy do stabilnych.

W połowie sierpnia wokalistka w otwartym liście do papieża Franciszka poprosiła o przesłanie certyfikatu, poświadczającego ekskomunikę.

Choć dwa miesiące temu przyczyny powrotu Sinead do konfliktu z Kościołem katolickim były nieznane, tak teraz powód jej prośby o certyfikat potwierdzający ekskomunikę staje się jasny. Wokalistka za pośrednictwem Twittera poinformowała, że zmieniła nazwisko i... wyznanie. Od teraz Sinead O'Connor nazywa się Shuhada Davitt i jest wyznawczynią islamu:

Chciałabym ogłosić, że jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką. To naturalna konkluzja podróży każdego inteligentnego teologa. Wszystko prowadzi do islamu. Zostanie mi nadane nowe imię. To będzie Shuhada - napisała.

Davitt przyznała również, że zaczęła już nosić hidżab. Na potwierdzenie swoich słów, gwiazda zamieściła w sieci kilka zdjęć i wideo, na którym wzywa wyznaców islamu do modlitwy.

Myślicie, że odnajdzie spokój w Allahu i uda jej się powstrzymać w końcu wewnętrzne demony czy to po prostu kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(440)
gość
4 lata temu
Ona potrzebuje fachowej pomocy.
Gość
4 lata temu
Krytykowala kosciol katolicki za brak tolerancji itp a teraz pezeszla na Islam gdzie kobieta jest w hierarchi nizej öd kozy. To jest przyklad skretynienia lewaczek- feministek.
Gość
4 lata temu
Odbiło jej juz całkiem
Gość
4 lata temu
Zwariowała 😱
Gość
4 lata temu
Ryba psuje się od głowy.
Najnowsze komentarze (440)
mrt
4 lata temu
Uwielbialem ją i jej wokal. Teraz? Szkoda gadac. Cos sie jej w mozgu porobilo
Gość
4 lata temu
Wygląda na to na Chad niestety... biedna. Potrzebuje pomocy
gość
4 lata temu
Głupoty i tyle.
gość
4 lata temu
T**a dzida przechodzi na religię gdzie kobieta jest niżej poważana od kozy czy owcy. Co za patologia z**b.....na !!!!!! Precz z islamem !!!!!!!
Koza
4 lata temu
Boże, miej ją w swojej opiece
mada
4 lata temu
Od zawsze miala problemy ze soba i oto sa wyniki...
gość
4 lata temu
Baba oszalała.
gość
4 lata temu
ona potrzebuje egzorcysty. wtedy znajdzie ukojenie.
gość
4 lata temu
lekkie obyczje juz je nie pasuja
gość
4 lata temu
poj...lo sie we lbie
gość
4 lata temu
Brzmi jak primaaprilisowy news.
gość
4 lata temu
debilka na calego! chce robic za guano
gość
4 lata temu
Ta to ma konkretnie n*****e pod deklem. Nie chodzi na żadną terapię przy tej swojej chorobie dwubiegunowej? Przecież ten stan trwa już od lat. Jak ktoś nie ma żadnego systemu czy hierarchii wartości to idzie zdesperowany w jakieś g****o typu islam gdzie mu powiedzą co jest dobre, co jest złe, co wolno, czego nie wolno i jakoś świat ma z grubsza poukładany. Normalny człowiek nie potrzebuje takich rzeczy by wiedzieć co ważne a co ważniejsze. Smutne to. Ona i tak skończy żywot samobójstwem.
gość
4 lata temu
Potrzebujesz pożyczki lub odrzuciłeś swój bank wcześniej, jest to okazja, której szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, takie jak kredyty dla przedsiębiorstw, kredyty samochodowe, kredyty korporacyjne, venture capital, kredyty mieszkaniowe, pożyczki studenckie lub dowolne kredyty z oprocentowaniem 2%. Zainteresowane osoby powinny teraz skontaktować się z nami: pamelarosaflores11@gmail.com
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie