Żebrowski śmieje się z Dudy na Instagramie: "NIEZŁA LAMPA!"

319
Podziel się

Internauci są rozbawieni żartem aktora: "No i nie ma tam Brexitu. Wszystko jasne" - pisali pod zdjęciem.

Żebrowski śmieje się z Dudy na Instagramie: "NIEZŁA LAMPA!"

We wtorek Andrzej Duda odwiedził Berlin, by wziąć udział w Forum Polsko-Niemieckim. W ramach wydarzenia pojawił się na konferencji prasowej, gdzie odpowiadał na pytania dotyczące Trybunału Konstytucyjnego oraz łamania zasad demokracji. Niespodziewanie prezydent uznał, że za Brexit mogą odpowiadać obostrzenia dotyczące... sprzedaży żarówek, przez co po raz kolejny stał się przedmiotem żartów.

Dziwną i niezrozumiała wypowiedź prezydenta postanowił skomentować Michał Żebrowski. Aktor na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie z wakacji w Andaluzji, na które wdarły się promienie słoneczne, dając złudzenie światła lampki:

Andaluzja. Niezła lampa. Jak ze zwykłej żarówki - napisał Żebrowski pod fotką.

Fani byli rozbawieni żartem aktora. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy docenili jego poczucie humoru:

"Dobrze, że nie jakaś energooszczędna (tfu!)", "No i tam nie ma Brexitu. Wszystko jasne", "A o zwykłą żarówkę teraz nie jest łatwo", "W punkt!" - żartują w komentarzach.

Bawi Was to?

KOMENTARZE
(319)
Gość
rok temu
Lubię jak aktorzy komentują życie publiczne, ujawniają się ze swoją inteligencja
Gość
rok temu
Żebrowski , koleś wygrał to będą dotacje do teatru I będzie czy się śpi, czy się leży to się należy.warszawo coś ty sobie zrobiła... .
gość
rok temu
Aktorzy bawiący się w politykę- NAJGORZEJ
Gość
rok temu
W sumie przekaz wypowiedzi sensowny, ale polityk na tym poziomie, który używa tego typu przenośni jest skazany na prześmiewcze ataki z każdej strony :)
gość
rok temu
Na jutubie kompletna wypowiedź Prezydenta cieszy się bardzo niską popularnością. A świadczy to tylko i wyłącznie o pewnych osobach krytykujących. Większość wyśmiewaczy słyszała tylko to, co pokazał tefałen. Ja wysłuchałam i jestem dumna, że mamy takiego Prezydenta, a nie kundla, który w obliczu krytyki niemieckiej chowa głowę w piach!
Najnowsze komentarze (319)
gość
rok temu
Duda taki spuchnięty od tej wódki. Żal patrzeć.
gość
rok temu
Właśnie odbyłam wirtualny spacer po Teatrze Kamienica i jestem pod mega wrażenie.... Wspaniałe secesyjne wnętrza wprost zapierają oddech. Do tego fantastyczny repertuar. Już 2 listopada Zaduszki - wieczór wspomnień z p. Emilianem Kamińskim a 4 listopada utalentowana J. Sieńczyłło w tytułowej roli Wiery Gran. Prawdziwa uczta dla zmysłów.
gość
rok temu
oj tam, nie zartujcie...dobrze wiecicie, że Endrju jest taki uśmiechnięty, bo ma dystans do siebie...toż się nie obrazi za niewinny żarcik...każdy chciałby być jak lampa i świecić przykładem...ale wiekszość świeci tylko głupotą...:D
Handlowiec AG...
rok temu
Żarówki najzwyklejsze są dostępne w moim sklepie !
gh
rok temu
Żebrowski to g****a nie aktor.To aktorzyna,a próbuje być na topie
gość
rok temu
kto to jest Żebrowski ?
Gość
rok temu
Adrian zwariował - albo za dużo pije .
gość
rok temu
Ale to Duda jest prezydentem nie Pan Żebrowski i to bardzo dobrze.Ten komentarz był niepotrzebny
gość
rok temu
ręce opadają tzw. kultura wysoka, pożal się Boże
Gość
rok temu
Aktor sredni komentator beznadziejny
Gość
rok temu
To ze ktos reprezentuje ludzi filmu i kultury nie świadczy ze sam jest człowiekiem odnośnie . Zebrowskiego można stwierdzic ze znalazł się w tym gronie przypadkowo wielokrotnie udowadnial swoją chorobę psychiatryczna niestety powinien skryc się głęboko oraz grac.w bantustanach a nie wypowiadać się o osobach publicznych
gość
rok temu
żebro, słaby aktor
kombii
rok temu
Żebrowski wygląda, jak m***l. No i ten głupkowaty uśmieszek.
gość
rok temu
Ciekawe ile dotacji dostaniesz od kolesia?
...
Następna strona