Poniedziałek 29.10.2018 13:00

Boczarska i Banasiuk mają kryzys?! "Bardzo się od siebie oddalają" (TYLKO U NAS)

Magdalena Boczarska Magda Boczarska Mateusz Banasiuk

Boczarska i Banasiuk mają kryzys?! "Bardzo się od siebie oddalają" (TYLKO U NAS)

Niestety, jak to często bywa u gwiazd, związek dwójki znanych aktorów zwykle prędzej czy później przechodzi trudne chwile. Ciężko jest bowiem budować miłość i rodzinę, gdy wszystko odbywa się w świetle fleszy, a w grę wchodzi zazdrość o lepsze propozycje zawodowe czy pokusy łatwo dostępne w świecie show biznesu.

Wygląda na to, że pewne załamanie relacji przechodzą właśnie Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Jak twierdzi nasze źródło, zaczęli rozmijać się na polu codziennych obowiązków. Kiedy Magda urodziła dziecko, zrobiła sobie przerwę od ścianek, co Banasiukowi nie przyszło już tak łatwo.

Magdalena jest mocno poirytowana, bo chciałaby, żeby wychowanie dziecka było wspólne, a Mateusz zbyt łatwo znajduje sobie wymówki: podróże na plan "Pierwszej Miłości" we Wrocławiu, jakiś spektakl za miastem, koncerty, wyjazdy... Nie jest tak, że on chce uciec od niej, ale miga się od obowiązków, bo wie, że ona i tak się tym zajmie - zdradza nasze źródło.

Wymówki Mateusza są podobno związane z tym, że chciałby trafić do aktorskiej pierwszej ligi. Banasiuk po zagraniu w Płynących wieżowcach był dobrze odbierany przez krytyków i stawiano go na równi z Dawidem Ogrodnikiem. Niestety, po kilku latach to Ogrodnik cieszy się łatką ambitnego aktora, a Banasiuk wybrał bardziej medialną i celebrycką ścieżkę. Magdalena Boczarska zaś nie przepada za ściankami i bywaniem w świetle jupiterów. Podobno aktor wciąż liczy na to, że jego czas w końcu nadejdzie i to on wybije się na pierwszy plan. Mateusz wolałby ponoć, żeby Boczarska skupiła się na wychowaniu dziecka...

Przypomnijmy, że Mateusz zaledwie miesiąc po narodzeniu synka skarżył się na trudy posiadania dziecka: Banasiuk o ojcostwie: "Człowiek jest rzeczywiście niewyspany, wory pod oczami, chudy, wysuszony"

 

fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (337)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 337
Odpowiedz
47 18
zgłoś
gość 29.10.2018 13:01
pudel , ty plotkarzu, mam cię dość
Odpowiedz
513 37
zgłoś
Gość 29.10.2018 13:02
Jak to ojciec wszystko na matkę chłopy zwala
Odpowiedz
1000 30
zgłoś
Gość 29.10.2018 13:02
Typowy facet, kobieta musi, a on może jeśli zechce...
Odpowiedz
119 4
zgłoś
Gość 29.10.2018 13:02
Bo niektórzy mysla że życie to bajka..a później dochodzą obowiązki.. 😔
Odpowiedz
22 23
zgłoś
gość 29.10.2018 13:03
Gość: Faceci to c***je bez wyjątku każdy to świnia
gimbaza na pudelku
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 337