Wtorek 30.10.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje tygodnia: powracająca Grzeszczak, Lewandowska z głębokim dekoltem i zjawiskowa Torbicka (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Małgorzata Kożuchowska Sylwia Grzeszczak Tilda Swinton Alicja Majewska Anna Lewandowska

Sztuka wyglądania przyzwoicie w obliczu drastycznie spadającej temperatury to niezaprzeczalnie jedna z największych tajemnic w świecie mody i urody. Naturalnie gwiazdy mają w tej kwestii zdecydowanie ułatwioną sytuację, najczęściej będąc przywożonymi na "eventy", na których czeka ich nieuchronne starcie ze wścibskimi obiektywami aparatów. Pomimo to wiele z nich gubi się gdzieś pomiędzy kolejnymi warstwami eleganckich strojów. Postanowiliśmy więc wyróżnić wąską grupę osób znanych i lubianych, które najlepiej poradziły sobie z tym trudnym zadaniem w przeciągu ostatniego tygodnia.

To, że Małgorzata Kożuchowska ma dobrego stylistę, wiadomo nie od dziś. Mimo konserwatywnego wizerunku aktorka nie boi się eksperymentować i bawić modą, co zasługuje na sporą pochwałę. Na drugim krańcu estetycznego spektrum znalazła się ponownie Tilda Swinton, prezentując nam surrealistyczną kreację rodem ze szkiców Elsy Schiaparelli. Sporym zaskoczeniem okazała się natomiast Sylwia Grzeszczak, o której słuch ostatnio zaginął. Piosenkarka, pojawiając się na pokazie projektów Violi Piekut, wywarła na nas ogromnie pozytywne wrażenie, prezentując się w pierzastym zestawie w towarzystwie minimalistycznego makijażu.

Kto w tym tygodniu najbardziej przypadł Wam do gustu?

« Poprzednie 1/14

Najciekawsze stylizacje tygodnia: powracająca Grzeszczak, Lewandowska z głębokim dekoltem i zjawiskowa Torbicka

2Najciekawsze stylizacje tygodnia: powracająca Grzeszczak, Lewandowska z głębokim dekoltem i zjawiskowa Torbicka