Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż Dominiki Kulczyk się żeni. Zaprosił tylu gości, że musi WYBUDOWAĆ HOTEL

285
Podziel się:

Wesele Jana Lubomirskiego Lanckorońskiego odbędzie się w góralskim stylu i potrwa cztery dni.

Były mąż Dominiki Kulczyk się żeni. Zaprosił tylu gości, że musi WYBUDOWAĆ HOTEL

Dominika Kulczyk przez 12 lat była związana z księciem Janem Lubomirskim Lanckorońskim. Związek nie przetrwał próby czasu, para rozwiodła się w 2013 roku i podzieliła wspólny majątek, który wynosił 165 milionów złotych. Ta olbrzymia kwota w porównaniu do całego majątku Dominiki wydaje się drobnostką, bo Kulczyk odziedziczyła przecież miliardy po zmarłym ojcu.

Były mąż Dominiki na okładce tygodnika Wprost ogłosił właśnie swoje zaręczyny z Heleną Mańkowską, której jest wujem, ale jak sam zaznacza - tylko piątego stopnia, więc małżeństwo może się odbyć.

Jestem wujem Heleny, ale piątego stopnia. Wywodzimy się z tego samego pnia drzewa genealogicznego, mieliśmy wspólny herb. Małżeństwa w naszych rodzinach zdarzały się często - wyznał arystokrata.

Książę Jan wraz z narzeczoną chętnie opowiedzieli o swojej miłości i o planach ślubnych. Jak na arystokrację przystało, ślub nie może odbyć się w byle jakim miejscu. Para na miejsce wesela wybrała pałac w Nawojowie.

Planujemy uroczystość w przyszłe wakacje. Wesele odbędzie się według tradycji u panny młodej, czyli w Szczawnicy, ale ślub planujemy w szczególnym miejscu - w pałacu w Nawojowie, który dziś należy do rodziny Helenki, a dawno temu przez 200 lat należał do mojej rodziny. Wszędzie jest nasz wspólny herb Szreniawia – opowiedział Jan.

Niestety, takie szlacheckie wesele rodzi pewne trudności natury logistycznej. Na szczęście Jan i Helena jakoś sobie z nimi poradzą. Aby mieć gdzie przenocować gości, przyszli państwo młodzi postanowili po prostu zbudować hotel. Tak duży, aby każdy po hucznej imprezie miał gdzie się zregenerować.

Dobrze, że będziemy mieć go do dyspozycji, bo musimy pomieścić całą rodzinę i gości. Planujemy długą, fajną imprezę, będzie trwać cztery dni. Nie obędzie się oczywiście bez inspiracji lokalną kulturą, kapela góralska, góralskie tańce i ognisko - zapowiedziała Helena.

Myślicie, że Dominika Kulczyk dostanie zaproszenie na "royal wedding" swojego byłego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(285)
gość
4 lata temu
w Polsce nie obowiązują tytuły szlacheckie oraz arystokratyczne, więc proszę pana nie tytułować ani per książę ani per royal wedding
gość
4 lata temu
Niby "dobrze urodzeni" a tacy pretensjonalni.... Ta okładka, tytuł, pozy.
Gość
4 lata temu
Brzydka
Gość
4 lata temu
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia a co do śmierci miał się już nie żenić😝🙂
gość
4 lata temu
On wyglada jak kasjer w tesco... Wielki ksiaze ha ha
Najnowsze komentarze (285)
xxxx
2 lata temu
Wies tanczy i spiewa.
Gosc
2 lata temu
Chciałabym być milionerką....
kasiakro
2 lata temu
o swieci panscy! przodkowie zamarli ze wstydu.
Pershing
4 lata temu
W polsce stan szlachecki nie istnieje zniosła go juz konstytucja z 1921r i koniec wszelka ta idiotyczna tytulatura jest po prostu zenujaca i smieszna a tak na marginesie ta "szlachta"zachowuje sie jak prostytutki zazwyczaj sa to po prostu golodupcy pozujacy na krola i szukajacy intratnego kandydata na małzonka ktoty by ich utrzymywal
gość
4 lata temu
ich sprawa... ich życie, a co nam do tego? czy to im zależy na informacji publicznej czy pudlowi?
gość
4 lata temu
okropny ten rudy "książę"
gość
4 lata temu
Przyszła zonka duca może do ślubu zdązyć zrzucić bo niezły z niej tulfon.
gość
4 lata temu
Czyli bieze za zone babe gorolke i tyle
gość
4 lata temu
To prawda, z jednym wyjątkiem, niektóre rody litewskie posiadały dziedziczne tytuły książęce. Wszyscy inni polscy książęta, w tym Lubomirscy, hrabiowie, baronowie, tytuły po prostu kupili od obcych, chcąc wywyższyć się nad przeciętnego szlachciurę. Skąd mieli na to środki? Wszyscy wiemy - od wieków budowali swoje majątki na niewolniczej pracy chłopa. Trudno zaprzeczyć, że owo niewolnictwo zlikwidowali dopiero zaborcy i to nie do końca. To już w USA niewolnicy zostali wcześniej uwolnieni, niż nasi polscy chłopi.
gość
4 lata temu
"Podzielil wspólny majątek"? Ciekawe ile książę wniósł majątku osobistego do tej wspólnoty? Sprytnie się ustawił, wykorzystał Dominikę, załapał się na pieniądze Kulczyków i poszedł precz. Książę od siedmiu boleści. Przy takim stylu życia, skończą sie pieniądze i skończy się "księżniczkowanie", tylko, żeby na alimenty mu starczyło.
gość
4 lata temu
Dominikę na takiego tura zmienił? Jezu świat się kończy...
polkie
4 lata temu
Dominika umow sie ze mna;)
gość
4 lata temu
Oblesny
gość
4 lata temu
Żałosny bufon.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie