Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deynn DEBIUTUJE NA TWITTERZE: "Wstaję i widzę, jak mój mąż SIURA DO ZLEWU"

138
Podziel się:

Będziecie ją obserwować?

Deynn DEBIUTUJE NA TWITTERZE: "Wstaję i widzę, jak mój mąż SIURA DO ZLEWU"

Naprawdę chcielibyśmy nie pamiętać o istnieniu Marity Surmy posługującej się pseudonimem Deynn oraz jej umięśnionego męża Daniela "Majoneza" Majewskiego, ale to, co para patologicznych trenerów wyczynia w mediach społecznościowych, każdorazowo zasługuje na pokazanie i wyśmianie.

Przypomnijmy, że na początku roku pojawił się cień szansy na to, że Deynn i Majewski znikną z naszego horyzontu, ale okazało się, że w Polsce łatwiej o "karierę" niż w Ameryce: Wielki powrót Deynn i Majewskiego do Polski jest wymuszony? "Mieli wizę turystyczną, kończy się jej ważność" (TYLKO U NAS)

Trzeba przyznać, że po powrocie Deynn i Majewski trochę się uspokoili, być może zmieniając profil działalności na bardziej "profesjonalny" i dojrzały (w końcu). Niedawno "Majonez" skończył 25 lat, co postanowił uczcić, zakładając konto na Twitterze. W jego ślady poszła i Marita, co dziwi i niepokoi: w sumie wciąż myślimy, że ma problem ze złożeniem liter w słowa...

Trochę się uspokoiliśmy, gdy przeczytaliśmy pierwszego tweeta Marity. Surma postanowiła powiadomić Internet, że Daniel sika do zlewu:

Daniel dziś o 8:20: dodaj coś na Tłitka, coś śmiesznego np. „właśnie nie pomalowałam”... 9:30 idę do kuchni, mijam łazienkę i widzę jak mój mąż stoi i na legalu siura do zlewu... Czy tylko u mnie w rodzinie nie jest normalnie? Śmieszne kochanie? - napisała.

Zaznaczmy, że Twitter stał się w "polskim Internecie" głównie medium używanym przez polityków, dziennikarzy i naukowców. Myślicie, że ktoś zaobserwuje Maritę, by czytać jej urologiczne tweety?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(138)
Gość
4 lata temu
Nie to nie jest normalne u normalnych ludzi
gość
4 lata temu
W takich momentach żałuję, że wchodzę na Pudla...
Gość
4 lata temu
Pogratulować małżonka...
Gość
4 lata temu
W takich momentach cieszę sie ze nie mam fejsa twittera instagrams i zadnych takich 😂😂😂posmieje sie na pudlu i mi starczy😂😂😂😂
Gość
4 lata temu
Mąż sika jej do zlewu? A ona tym się"dzieli" Kurfa ja bym byla zazenowana...i patrzyła jak mąż szoruje zlew,gdzie myje twarz...zęby
Najnowsze komentarze (138)
gosc
4 lata temu
- Buy Amoxicillin Online Generic Amoxicillin 500 Mg
gosc
4 lata temu
- Amoxicillin For Sale Buy Amoxil 500mg
gość
4 lata temu
Potrzymaj go za jaja ' przestanie sikać...
gość
4 lata temu
temu państwu już podziękujemy :(
gość
4 lata temu
a co to za porażki?
Adolf Hitler
4 lata temu
Czym się różni ż*d od świętego Mikołaja? Tym jak wchodzą do komina
lili
4 lata temu
PROSTAKI
Gość
4 lata temu
Słowo szybsze od pocisku. Nie znam tej tempej dzidy ale od teraz kojarzę ja z tym że jej facet szcza do zlewu ... brawo
Gość
4 lata temu
Tyle operacji i wszystko na nic
Gościówa
4 lata temu
Ja pier...nie wiem kto bardziej zenujacy, on bo leje do umywalki czy ona, ktora chwali sie tym na caly swiat. Wy*ebałabym takiego flejowatego knura, ktory nie wie ze od oddawania moczu jest ubikacja, na zbity pysk
Gość
4 lata temu
Jak można o takich debilach pisać
Dość
4 lata temu
A tak się szmatławy Pudlu zarzekałeś, że nie będziesz więcej promował tej patologii.. Nie chcesz pamiętać? To nie pisz o nich. Ale Ty chcesz pamiętać, bo to się opłaca, obłudniku zakłamany. Żegnam stronę bez żalu.
.........:(
4 lata temu
patologia...... :(
gość
4 lata temu
Tragiczne jest to, że o takich ludziach się pisze. W jakiś sposób zdobyli jednak popularność i pieniądze, jakby nie było, komuś imponują.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie