Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koterski do Wojewódzkiego: "Pamiętam taki moment, że nawet ty nie chciałeś ze mną pracować, a wcześniej nazywałeś mnie bratem"

135
Podziel się:

W pełnym smutnych refleksji odcinku gościła również Agnieszka Chylińska, która wyznała, że jej partner "wie, z kim ma do czynienia, więc nie ma już pretensji".

Koterski do Wojewódzkiego: "Pamiętam taki moment, że nawet ty nie chciałeś ze mną pracować, a wcześniej nazywałeś mnie bratem"
bECPSCSZ

Gośćmi najnowszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego byli Michał Koterski, który w najnowszym filmie swego ojca 7 uczuć odważnie podźwignął rolę kultowego Adasia Miauczyńskiego, oraz wychudzona Agnieszka Chylińska promująca nową płytę Pink Punk, na której pojawiły się między innymi utwory o mało optymistycznych tytułach: Mam zły dzień, Psie życie, Schiza, Szok, a także Śmie(r)ć. Korzystając z okazji, prowadzący w międzyczaise natrętnie promował swoją autobiograficzną książkę, więc odcinek generalnie obfitował w lokowanie produktu.

Kiedy mam takich gości, to jestem tak wyluzowany jak Andrzej Duda w Berlinie - zagaił prowadzący. Widzieliście, jak mówił o żarówkach? Człowiek wreszcie przeżył oświecenie!

Na szczęście okazało się, że Agnieszka nie miała akurat złego dnia. Na powitanie entuzjastycznie wskoczyła na Wojewódzkiego, który nie ugiął się pod jej ciężarem, co jeszcze trzy lata temu byłoby nie do pomyślenia.

bECPSCTb

Wiesz, ale ty jesteś taka… jakbym portfel podnosił… - zwierzył się.
Dobra, ale gadaj o mojej płycie - upomniała go Chylińska. No? Ta, no taaaa, nagrałam płytę. To są fakty, a nie dziennik, ku*wa, przepraszam… No ale mów.

Czy to jest płyta dla czterdziestoletnich mamusiek, lubiących ostry seks i ostry rock? - zainteresował się Wojewódzki.

To ja odpowiem - stwierdziła Chylińska przyjmując godną, z wyraźnym aspektem wyższości, postawę na skórzanej kanapie. Ależ skąd? Po*ebało cię?

Jakiś czas temu wymyśliłam sobie taki sznyt, nie wiedząc jeszcze, że pojawią się gówniane brukowce i portale - wyznała piosenkarka. Ja śpiewam o własnym krwawiącym sercu. Pamiętaj, że ja od lat jestem w zasadzie odcięta od normalnego życia. Mam jedną przyjaciółkę przez całe życie i dla mnie ta płyta jest taka, że wywalam wszystko z siebie. Czasem się zastanawiam, czy za bardzo się nie odsłoniłam... Teraz byle debil, prowadzący portal plotkarski uważa, że jest dziennikarzem, ale biorę na klatę to ryzyko. Dzieciaki, myślę, że pokochały laskę z jury Mam talent. Chodzi mi o to, że polubiły tą pogodność. "Pink Punk" to taki moment, kiedy uświadamiam sobie, że nie zmienię rzeczywistości. Gdzieś tam się zatrzymałam na etapie nastolatki, jak mi się przydarzyła ta historia z O.N.A. Marek, kocham go za to, na tę moją płytę, na tę krwawicę stanął w swoich laczkach i mówi: "O, to znów masz jakiś problem? To ja mam kupić ten Domestos?" Wszystkie kobiety to znają. Najpierw facet ci mówi: "oddycham twoim oddechem" i takie tam, a po latach: "to kupić mięso na schabowe?". No, ja tak gadam, ale jakoś trwamy. Marek wie, z kim ma do czynienia, więc nie ma już pretensji. Ty nie masz żony i masz z bani.

bECPSCTh

A gdybyś ty nie kontrolowała tych swoich hormonów, to jakby wyglądało twoje życie? - zainteresował się Wojewódzki.
No, właśnie tak wygląda… - odpowiedziała Chylińska.

Drugi gość, Michał Koterski, wszedł do studia w doskonałym humorze i poczuciu, że znalazł się w najlepszym, jak dotąd, momencie swojego życia.

Ja czuję się spełnionym człowiekiem - wyznał. Mam cudowną kobietę i cudownego synka Fryderyka, który urodził się w rocznicę śmierci Chopina i dziadek już zakupił fortepian, więc będzie katowane… Jak dzisiaj wychodziłem z domu to sprawdzałem, czy jakieś gluty na mnie nie zostały... Całe życie chciałem być kimś innym, a nie sobą, ale teraz jestem innym człowiekiem, lubię swoje życie. Czy to jest konsekwentna zmiana, to czas pokaże. Każdy ma swojego wilka, którego podkarmia... Jestem abstytentem od lat czterech. Polecam, nie ma większego haju niż życie na trzeźwo. Pamiętam taki moment, że nawet ty, Kuba nie chciałeś ze mną pracować, a wcześniej mówiłeś o mnie: "mój brat". Pamiętam słowa mojego ojca, że to będzie doświadczenie, z którego będę czerpał przez całe życie. Pomyślałem, że łatwo to mówić człowiekowi sukcesu, a na mnie wtedy nikt nawet splunąć nie chciał. Mam tam na górze jakąś siłę wyższą. Wydawało mi się, że jestem sam, ale teraz myślę, że ktoś tam był i jakoś mnie przeniósł przez to życie.

Ja myślę, że fajne jest to poczucie pokory - dodała Chylińska. Takie poznanie siebie, że już wiesz, co mozesz złego zrobić. Myślę, że przeżyliśmy podobne wiraże.

bECPSCTi

Kiedy ojciec zaproponował mi rolę Adasia, którego wcześniej grali wybitni aktorzy: Marek Kondrat, Andrzej Chyra, wiedziałem, że ludzie będą mówić: stary oszalał, taką rolę dać synowi, więc tym bardziej chciałem zagrać ją na dwieście procent - wspominał Michał. Całe życie bałem się oceny, a paradoksalnie wykonuję zawód podlegający ocenie.

Nie wiem, czy masz takie momenty, kiedy sto osób ci mówi, że jesteś genialny, a jedna krytykuje i to zżera, mimo pozorów sukcesu - wtrąciła Chylińska.

Ale ten zawód pozwala nam przełamywać te swoje traumy - wyjaśnił Koterski.

Ale poczekajcie…- próbował włączyć się prowadzący, na co Agnieszka zerwała się z kanapy z rewolucyjnym okrzykiem: "To jest NASZ program!". Na szczęście szybko wróciła do refleksyjnego nastroju.

bECPSCTj

Ale czy to się trzeba tak wykrwawić…? - zadumała się, znowu siadając.
A tam kogoś na kanapie przy ciastku nic nie kosztuje… - zawtórował Misiek. Rozumiesz, pracujesz u ojca, jesteś jego pracownikiem, starasz się o tym zapomnieć, ale ciągle jest ta potrzeba, żeby pochwalił...

Ja po wydaniu tej swojej książki też miałem wątpliwości, czy się za bardzo nie odsłoniłem - wyznał Wojewódzki, który najwyraźniej poczuł, że za mało jest w odcinku o nim samym.

Odcinek skończył się wzajemnym padnięciem w ramiona Chylińskiej i Koterskiego, którzy ze wzruszeniem dziękowali sobie za to, że są. Oglądaliście?

bECPSCTk
bECPSCTC
KOMENTARZE
(135)
Gość
3 lata temu
To byl program gosci. Znokałtowali starego dziada.
Gość
3 lata temu
Misiek się nie pieści. Lubię go. Fajnie, że sobie układa życie.
Gość
3 lata temu
Każdy z nas miał w swoim życiu niefajny moment. Ja upadłam kilka razy, ale wiecie co? Wstawałam za każdym razem. Nie dałam się demonom przeszłości. Pamiętajcie, wszystko zależy od nas, tylko nas samych.
bECPSCTD
gość
3 lata temu
Wojewódzki to m***a. Zatkało go ..
Gość
3 lata temu
Dzisiejszych gości Kuba nie przegadał i..chwała mu za to. Świetny odcinek i cieszę się że ktoś utarł nosa temu bezczelowi kubie
Najnowsze komentarze (135)
gość
3 lata temu
Jestem pod wrażeniem przemiany Michała. Oglądałam ostatnio wywiad z nim i jego żoną. I takjak on dobrze mówił o Bogu i o czekaniu na Bożą odpowiedź dotyczącej każdej sytuacji w jego życiu. Wow. Tak dojrzale to niewiele mężczyzn myśli. Kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu w małżeństwie, tam z Bożą pomocą wszystko się udaje. Jego żona również tak myśli. Brawo!!!
gość
3 lata temu
A przed programem wszyscy grubà krechę wciàgali, lubię agę, ale za dużo towaru niuchneła , Serio
Dana
3 lata temu
No i co Kubuś powiesz ? Misiek założył rodzinę jest szczęśliwy! A co z Tobą! Łatka lecą!
Gość
3 lata temu
Agnieszko Ja cię Uwielbiam! Mam nadzieje ze się uporasz z tym co boli!
gość
3 lata temu
Misiek, podziwiam Cię i jestem pełen szacunku. Wiem że z herą wygrać to nie lada wyczyn. Jesteś wielki. Sam też walczę od niedawna. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł powiedzieć tak jak Ty - jestem trzeźwy 4 lata. Albo chociaż rok. Powodzenia!
gość
3 lata temu
ta chylińska coś ćpa bo chyba na haju była nienormalna i żałosna
gość
3 lata temu
To był NAJLEPSZY odcinek od lat,oczywiście z powodu fantastycznych gości Agnieszki i Michała. Oboje PRZECUDNI,PRZESYMPATYCZNI I PRAWDZIWI !!!
gość
3 lata temu
To był NAJLEPSZY odcinek od lat,oczywiście z powodu fantastycznych gości Agnieszki i Michała. Oboje PRZECUDNI,PRZESYMPATYCZNI I PRAWDZIWI !!!
bECPSCTv
Gość
3 lata temu
Kubson jest bardzo inteligentnym człowiekiem.Trzeba umieć z Nim rozmawiać
gość
3 lata temu
Nowa płyta Chylińskiej jest BEZNADZIEJNA
gość
3 lata temu
Boże straszny odcinek aga co sie z tobą stało ,,,ni kobieta ni mężczyzna jak trans
Gość
3 lata temu
Znokałtowsli obydwoje Kube.
gość
3 lata temu
Koterski ,jak ktoś się urodził durniem, to nawet mądra kobieta tego nie wyprostuje.
HalTrout
3 lata temu
Kiedy powiem sobie dość... Tak śpiewała a ja czekam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECPSCUo
bECPSCUp
bECPSCUq
bECPSCUr
bECPSCUs
bECPSCTX