Czwartek 01.11.2018 14:15

Lewandowscy też poszli na Halloween. Fani mądrzą się: "Nie powinno się obchodzić święta potworów"

Anna Lewandowska Anna Stachurska Ania Lewandowska Robert Lewandowski Halloween 2018

Lewandowscy też poszli na Halloween. Fani mądrzą się: "Nie powinno się obchodzić święta potworów"

Wydawać by się mogło, że z biegiem lat Halloween dziwi i oburza coraz mniejsze grono osób, które mają świadomość, że jego obchodzenie nie koliduje ze Świętem Zmarłych, mającym w kulturze katolickiej wymiar zadumy i refleksji. Z tego założenia wychodzą i gwiazdy, coraz częściej chwaląc się przebraniami i różnorakich imprez.

Niektórzy wybierają stroje w wersji glamour, oszczędzając sobie trupiego makijażu, inni wolą zaś przebrać się za stracha rodem z grobu: Straszni czy śmieszni? Najgorsze i najlepsze przebrania gwiazd na Halloween 2018 (ZDJĘCIA)

Cóż, z delikatnym niezrozumieniem spotkała się Ania Lewandowska, która razem z Robertem bawiła się na imprezie w Monachium. Lewandowska przebrała się za Larę Croft w wersji zombie, piłkarz zaś założył kostium pracownika laboratorium, który zasłaniał go tak dobrze, że nie było widać, kto kryje się za maską. Kto wie, może było to celowe...? Niemal wszyscy fani Ani byli zachwyceni pomysłem, ale pojawiła się garstka komentarzy krytykujących halloweenową stylizację Ann.

Świetnie wyglądacie, ale ja jestem jednak za tradycją - napisał jeden z internautów, inny dodał zaś: Większość ludzi wierzących wie, że nie powinno się obchodzić święta strachów, potworów, ciemności, Halloween to święto zmarłych, a Kościół obchodzi święto wszystkich świętych.

Jak myślicie, za co jeszcze fani skrytykują Lewandowskich?

 

Pudelek.pl na Facebooku: