Piątek 02.11.2018 11:45

Ronaldo komentuje oskarżenia o gwałt w szczerym wywiadzie: "Najgorsza jest sytuacja z moją mamą i siostrami, są oszołomione"

Cristiano Ronaldo Ronaldo Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt Kathryn Mayorga

Ronaldo komentuje oskarżenia o gwałt w szczerym wywiadzie: "Najgorsza jest sytuacja z moją mamą i siostrami, są oszołomione"

Choć mogłoby się wydawać, że najbardziej rozchwytywany piłkarz na świecie ma wszystko, o czym przeciętny człowiek może sobie tylko pomarzyć, jak się okazuje, nie wszystko układa się tak, jakby sobie tego życzył. Cristiano Ronaldo oprócz ogromnych pieniędzy, sławy i pięknej rodziny, ma również niemałe problemy z prawem. Od ponad roku roku media donoszą, że sportowiec mógł dopuścić się przestępstwa. Jedna z kobiet, z którymi imprezował podczas wyprawy po Stanach Zjednoczonych, oskarżyła go o gwałt. Kathryn Mayorga, bo tak ma na imię ofiara, jako dowód pokazywała różaniec, z którym dziewięć lat temu często widywano sportowca.

Zobacz: Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt. "Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny. PRZEPROSIŁEM JĄ PO WSZYSTKIM"

Ofiara Cristiano opowiedziała ze szczegółami, co zdarzyło się feralnej nocy. Piłkarz próbował odpierać zarzuty, robiąc m.in. live na swoim instagramowym profilu, gdzie tłumaczył się mówiąc skromnie, że jest to kolejna próba wypromowania się dzięki niemu. Stronę sportowca trzyma oczywiście jego partnerka - Georgina Rodriguez, która oskarżenia skierowane przeciwko chłopakowi nazwała tylko kolejnymi "przeszkodami".

Niedawno wyszły również ukrywane dotąd dokumenty świadczące o tym, że Ronaldo podpisał ze swoją ofiarą ugodę w 2010 roku. Jak wynika z dokumentu, piłkarz zobowiązał się wypłacić kobiecie 375 tysięcy dolarów, a ona zdecydowała się zaniechać dalszych działań dotyczących oskarżenia. Tygodnik Der Spiegel opublikował również fragment wypełnionego przez piłkarza kwestionariusza, w którym sam potwierdza, że Kathryn stawiała opór: Powiedziała "nie" i "przestań" kilkukrotnie. Następnie postanowił jednak zmienić zdanie i stwierdzić, że żaden opór z jej strony nie miał miejsca. Pod znakiem zapytania stanęły również liczne kontrakty sportowca. Duży niepokój wyraziła m.in. marka Nike:

Zobacz: Ujawniono ukrywane dokumenty dotyczące GWAŁTU Cristiano Ronaldo! Nike: "Jesteśmy głęboko zaniepokojeni"

Piłkarz zdecydował się wreszcie skomentować szerzej sprawę w wywiadzie dla France Football, w którym odniósł się do reakcji jego rodziny na wieści o oskarżeniu:

Rozmawiałem o tym z moją partnerką. Wytłumaczyłem jej wszystko. Natomiast jeśli chodzi o mojego syna, to jest jeszcze za mały, żeby zrozumieć całą sytuację. Ale najgorsza jest sytuacja z moją mamą i siostrami. One są oszołomione, a równocześnie wściekłe. Nigdy nie widziałem ich w tak złym stanie jak teraz - skarży się gwiazdor.

Z tego wynika, że piłkarz wciąż utrzymuje, że jest niewinny i jak sam dodaje, wierzy, że prawda ujrzy kiedyś światło dzienne:

Proszę sobie wyobrazić, że ktoś oskarża cię o taką rzecz jak gwałt. Nie sposób przejść obok tego obojętnie. Mam partnerkę, czwórkę dzieci, starzejącą się matkę, rodzinę, która jest mi bardzo bliska. Nie mówiąc już o mojej reputacji, ja zawsze byłem przykładem... Ale wiem, że nadejdzie dzień, w którym prawda wyjdzie na jaw. Że ludzie, którzy grzebią teraz w moim życiu, robią z niego cyrk, zobaczą, jak było naprawdę - żali się w swoim stylu napastnik.

Współczujecie mu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (278)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278
Odpowiedz
248 67
zgłoś
gość 02.11.2018 11:48
panie Kukiz, prezydencie niedoszły, uważaj bo dzisiaj piątek
Odpowiedz
93 94
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:48
Nie wierzę w jego szczerość
Odpowiedz
78 40
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:48
Każdy zbir powinien ponieść konsekwencje
Odpowiedz
78 24
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:49
Przez kilka lat byl to numerek, a teraz g***** Punkt widzenia od na $$$ siedzenia
Odpowiedz
274 51
zgłoś
gość 02.11.2018 11:49
W poniedziałek obrona. Trzymajcie kciuki!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 278