Piątek 02.11.2018 11:00

Taco i Iga wynajęli razem apartament w Londynie? "Mają dość polskiego showbizu” (TYLKO U NAS)

Iga Lis Taco Hemingway

Taco i Iga wynajęli razem apartament w Londynie? "Mają dość polskiego showbizu (TYLKO U NAS)

Córce Tomasza Lisa i czołowemu polskiemu raperowi bardzo długo udało się ukryć swój związek w tajemnicy. Kiedy napisaliśmy o nim jako pierwsi, wielu fanów przyjęło tę nowinę z niedowierzaniem. Do tej pory Iga i Taco nie afiszują się w żaden sposób ze swoim uczuciem, a dopiero niedawno, po kilku miesiącach związku, nastolatka zdecydowała się na ważny krok: oznaczyła swojego chłopaka na zdjęciu na Instagramie.

Raper od kilku lat konsekwentnie nie wypowiada się w mediach na żaden, tym bardziej prywatny, temat, ale sporo o swoim nowym związku opowiedział na nowej płycie. Mogliśmy się z niej dowiedzieć, że jest w Idze bardzo zakochany, z jej staników najbardziej lubi ten bordowy oraz, że bardzo się denerwuje, kiedy Iga długo nie odbiera telefonu.

ZOBACZ: Nowa płyta Taco Hemingwaya jest głównie o Idze Lis? Przesłuchaliśmy "Cafe Belga" i znaleźliśmy mnóstwo cytatów!

Od dłuższego czasu było wiadomo, że młodsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, która w tym roku skończyła liceum, na studia wybiera się do Londynu. Fani zastanawiali się, jak wpłynie to na relacje zakochanych. Jak udało nam się dowiedzieć, Iga na Wyspy Brytyjskie przeprowadziła się razem z Filipem.

Ona tam studiuje, a on w Polsce bywa już wyłącznie zawodowo. Po wielkim medialnym szumie, jaki wywołały jego ostatnie płyty i związek z młodą celebrytką, córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, uznali, że mają dosyć i wolą układać sobie życie poza Polską - dowiadujemy się.

Taco, zanim związał się z osiemnastolatką, był w wieloletnim związku z Katarzyną. Nasze źródło zdradza, że rozstanie nie przebiegło w do końca przyjaznej atmosferze, co podobno nie spodobało się części wspólnych znajomych pary.

On odciął się od swojego dotychczasowego towarzystwa, po komercyjnym sukcesie dużo mu się przestawiło w głowie, do tego jest zakochany po uszy, a poprzednią dziewczynę zostawił „mało kulturalnie” i wśród wspólnych znajomych pozostał niesmak - zdradza nasze źródło.

Ponoć Iga i Taco we wspólnej przeprowadzce do Londynu upatrują szansy na "nowy start":

Iga poczuła, że może się uwolnić od medialnej rodziny, w której jak wiadomo jest sporo problemów, ale także rozpoznawalności w Polsce, która tak naprawdę nie była jej do niczego potrzebna i od początku uwierała. Zaczynają więc wspólne życie na obczyźnie, gdzie w wynajętym apartamencie ponoć już czują się jak w domu. Pieniędzy oczywiście im nie brakuje, więc chcą się teraz skupić na podróżach, związku i edukacji Igii – wyjawia nasz informator.

Pudelek kibicuje!

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (477)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 477
Odpowiedz
1272 95
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:04
Czołowy polski raper? XDDDD
Odpowiedz
493 50
zgłoś
Agatongagaton 02.11.2018 11:04
Krzyżyk na drogę!
Odpowiedz
62 87
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:05
No i dobrze . Nie hejtujcie Polacy!
Odpowiedz
118 45
zgłoś
lis yebaka 02.11.2018 11:05
pies ich yebal
Odpowiedz
118 37
zgłoś
Gość 02.11.2018 11:05
Taco srako. A gdzie Sting i Ciechowski?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 477