Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jakóbiak poinstruował rodzinę, jak ma wyglądać jego pogrzeb: "Chcę ludzi w strojach karnawałowych - KOPCIUSZEK, KACZUSZKA..."

143
Podziel się

"Płakać se możecie nad rozlanym mlekiem. Z konta można wziąć kasę na psychologa i ayahuaskę."

Jakóbiak poinstruował rodzinę, jak ma wyglądać jego pogrzeb: "Chcę ludzi w strojach karnawałowych - KOPCIUSZEK, KACZUSZKA..."
bDALbCRN

W Polsce dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki obchodzone są w sposób szczególnie refleksyjny. Halloween, traktujące śmierć przewrotnie i podchodzące do niej z dystansem w naszym kraju dopiero raczkuje, a wśród wielu Polaków budzi niesmak. Przyzwyczajeni do zadumy i melancholii katolicy pewnie jeszcze przez długi czas będą niechętnie podchodzili do takiej formy świętowania.

1 i 2 listopada jest też zauważalny w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawia się wiele intymnych wyznań i bardzo osobistych zdjęć, m.in. z cmentarzy.

Dzień Wszystkich Świętych postanowił specyficznie uczcić też Łukasz Jakóbiak, który ze swoimi fanami podzielił się... treścią testamentu:

bDALbCRP

Chciałbym wszystkich poinformować, że po śmierci, chciałbym mieć ciało spalone. Nie chcę żadnych smutnych piosenek - pisał w wiadomości wysłanej do rodziny, którą opublikował na swoim profilu. Nie chcę mszy w kościele, a imprezę z fajerwerkami i chórem gospel - czytamy dalej.

Chcę ludzi ubranych na kolorowo w stroje balu karnawałowego, Kopciuszek, duszek, kaczuszka, król. Nie dopuszczam czarnego. Nie dopuszczam płakania. Płakać se możecie nad rozlanym mlekiem jak podłoga była brudna, ale nie w chwili, w której ja sobie wibruję nad Waszymi główkami i jest mi zaje. Jak ktoś potrzebuje płakać (nad swoim losem), to z konta można wziąć kasę na psychologa i ayahuascę. (...) Te zapiski będą w testamence* - dodał.

Oczywiście nie zabrakło też coachingowych porad Łukasza dotyczących śmierci. Jedna z internautek zauważyła, że żałoba jest po prostu potrzebna bliskim zmarłego:

Ciekawa koncepcja. Z psychologicznego punktu widzenia żałobę TRZEBA przeżyć. To jest koniecznie dla naszego zdrowia psychicznego. O ile pomysł na pogrzeb jest super, tak wymaganie od innych by się tylko cieszyli i absolutnie nie płakali... już nie.

bDALbCRV

Odpowiednie podejście do śmierci, może kompletnie zminimalizować efekt rozpaczy. Znam takie przypadki więc to oznacza, że się da - napisał w jednym z komentarzy Jakóbiak.

Doceniacie, że Łukasz podzielił się z Wami treścią swojego testamentu o "kopciuszku i duszku"?

bDALbCRW
bDALbCRX
bDALbCSq
KOMENTARZE
(143)
gość
2 lata temu
Udawane, nieszczere. W środku pewnie i tak nie ma spokoju. Widac to po tym wpisie. On tylko kreuje rzeczywistość.
Gość
2 lata temu
A ja chce, żeby mi na pogrzebie zagrali Budkę Suflera... Znowu w życiu mi nie wyszło 😀
Gość
2 lata temu
Weź się w łeb p***d.....
bDALbCSr
Gość
2 lata temu
Ma na pewno wszystko ok z głową?
gość
2 lata temu
on jeszcze żyje?
Najnowsze komentarze (143)
bec
2 lata temu
zamawiam kaczuszkę
Gośćlikiolñ
2 lata temu
To gej,prawda.?
Gość
2 lata temu
Znany bloger? To albo że mną coś nie tak albo on nie taki znany...
Gość
2 lata temu
Jakóbiak jaki ty jesteś przecwelony kondonie
Gość
2 lata temu
A kto to jest?
Gość
2 lata temu
A kto to jest?
gościówa
2 lata temu
uwierzył że jest "gwiazdą" w polskim (miernym) showbizie........
gość
2 lata temu
to dobrze, że zdaje sobie sprawę, że go rodzina i znajomi nie lubią :)
bDALbCSj
Gość
2 lata temu
Myślę że nikt cię nie weźmie w dosłownym tego słowa znaczeniu 🙄
Lp
2 lata temu
Tosz to g****k
pabloer1
2 lata temu
Pudelek! Mam pretesje do ciebie ! Na xuj produkujecie się z pokazywaniem takich pederastów !? Czy to takie interesujące pokazywać kretyna ? Może stwórzmy jakiś fajny piec i xjebmy ich wszystkich do niego ,popatrzymy jak krzyczą paląc się żywcem itd. Pytam na xuj ???!!!
tata
2 lata temu
pytanie nr. 1 co to za koleś? pytanie nr. 2 zero wstydu z taką paszczą w mediach się pokazywać? pytanie nr. 3 jaki trzeba mieć iloraz inteligencji, żeby interesować się takim z***m?
Gość
2 lata temu
A ja na to 3P: P*****l P***c Pozer
Polak
2 lata temu
Znowu ten d***l !!!
...
Następna strona
bDALbCSL