Sobota 03.11.2018 22:15

Kaczyński BOI SIĘ OPERACJI? "Chciałby się od niej wymigać"

Jarosław Kaczyński Kaczyński operacja Kaczyński choruje

Kaczyński BOI SIĘ OPERACJI? "Chciałby się od niej wymigać"

Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego od kilku miesięcy budzi spore zainteresowanie. Pierwsze plotki, że z prezesem PiS-u dzieje się coś niedobrego, pojawiły się latem, gdy polityk trafił do szpitala. Informowano wówczas, że chodzi o kłopoty z kolanem, ale nikt nie komentował, czemu Kaczyński trafił na oddział gastroenterologii. Potem sam prezes twierdził, że miał w kolanie niebezpieczną bakterię.

Plotki o złym stanie zdrowia Kaczyńskiego nasiliły się, gdy Joachim Brudziński pokazał zdjęcia z rzekomych wakacji prezesa. Niektórzy twierdzili, że Jarosław w ogóle nie wyjechał, a fotografii miały tylko uciszyć opinię publiczną. Stało się odwrotnie: Czy Kaczyński naprawdę jest w górach? "TO FOTOMONTAŻ!"

Na czas kampanii przed wyborami samorządowymi Kaczyński pojawiał się w mediach sporadycznie, ale jego współpracownicy lojalnie zapewniali, że prezes czuje się wyśmienicie. Najgorsze podobno już minęło, a teraz Jarosław czeka na operację wszczepienia endoprotezy kolanowej, do której ma dojść na początku przyszłego roku. To ważne, by Kaczyński stanął na nogi, bo w maju szykują się kolejne wybory - do europarlamentu.

Prezes czuje się dużo lepiej, żartuje, pracuje za dwóch! Byłem mocno zdziwiony, że Jarosław Kaczyński mimo problemów z kolanem, tak aktywnie wspierał kampanię samorządową, jeździł po Polsce. Pełen podziw! - komentuje w Super Expressie osoba z otoczenia prezesa.

Niestety, przyszłość nie rysuje się w tak jasnych barwach. Informator tabloidu twierdzi, że Kaczyński boi się operacji i najchętniej w ogóle chciałby jej uniknąć:

Prezes miał tą bakterię, wyleczył kolano z niej, ale nie wiadomo, czy ta endoproteza będzie wstawiona. Chciałby wymigać się od operacji. Wiadomo, też bym się trochę bał. Normalna sprawa - czytamy.

Przypomnijmy, że operacja jest konieczna chociażby z tego względu, że organizm Jarosława jest przeciążony ilością leków, jakie musi przyjmować: Jarosław Kaczyński jest "FASZEROWANY ANTYBIOTYKAMI"? "Bierze kilka leków dziennie"

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (494)

Odpowiedz
7 14
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:21
Gość: Już by na emeryturę polazł, taki wstyd na arenie międzynarodowej przez niego i jego rządy. Precz! Nie chcemy średniowiecza!
Chcemy kakaowego oswiecenia :-)
Odpowiedz
18 7
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:22
Mój były, chory p*****l zawsze się śmiał z kaczki, a sam pcha się do władzy, nie ma prawka,pije i ma popsute zęby,bo boi się dentysty, przegraniec😂
Odpowiedz
8 14
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:23
Cisza wyborcza obowiazuje?
Odpowiedz
20 9
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:23
gość: trzymaj dziadek za pyski to bydło
Pisowskie
Odpowiedz
24 6
zgłoś
Gość 03.11.2018 22:25
gość: Ciekawe ile pomników mu walną jak umrze. Sprytny, wypromował się na smierci brata. Przeciez wszyscy wiemy, że Pis nie powróciłby do władzy, gdyby nie żerowanie na Smoleńsku i rozdawanie NASZYCH pieniędzy innym. Żeby oni mieli 500+ nam zabierają więcej. Ja zarabiam 1800 zł po studiach, z językami a jakaś mamusia ma 3 dzieci i 1500 zł do tego zasiłki. MNie na mieszkzanie nie stac bo jedzenie takie drogie i dojazd i czynsz za pokoj bo za mieszkanie to za mało! Dramat co Polacy zrobili głosując na Pis! Drożyzna. Jak niewolnicy robimy na innych!
On będzie miał mauzoleum jak Lenin jeśli PIS będzie przy wladzy
Ładowanie komentarzy…