Youtuberka nagrała filmik, w którym prowadzi samochód z maską na twarzy. Internauci: "Swoim skrajnym debilizmem mogłaś doprowadzić do czyjejś śmierci"

210
Podziel się

Vlogerka sama przyznała, że w masce nie widzi prawie nic, ale nie wpadła na to, że może w takim razie nie powinna jednak prowadzić samochodu.

Youtuberka nagrała filmik, w którym prowadzi samochód z maską na twarzy. Internauci: "Swoim skrajnym debilizmem mogłaś doprowadzić do czyjejś śmierci"

Gdy na świecie, a później w Polsce, kariery zaczęli robić pierwsi Youtuberzy, bardzo szybko okazało się, że by zaistnieć w sieci, nie trzeba umieć właściwie niczego. Odpowiednio sprzedane, furorę robiły filmiki, na których aspirujący vlogerzy pokazywali zakupy czy próbowali swoich sił w często niewymagajacych żadnych umiejętności "challengach".

Duża konkurencja wymogła na nich kreatywność - Youtuberzy wpadają na coraz dziwniejsze pomysły, by przyciągnąć internautę na swój kanał. Rzadko zdarza się, by był on dobry - na Pudelku regularnie donosimy o "dokonaniach" polskich gwiazd Youtuba, takich jak rozdawanie butów od Kanye Westa bezdomnym, organizowanie bitwy o cukierki w afrykańskiej wiosce, czy wreszcie chwalenie się wjazdem dorożką na Morskie Oko.

Tym razem "zabłysnęła" niejaka Agnieszka Grzelak, która na swój kanał, prezentujący jej codzienne życie, czy wspomniane wyżej "challenge" głównie żywieniowe, przyciąga około miliona widzów. Z okazji Halloween vlogerka przygotowała dla nich nagranie, na którym, przebrana za lalkę Momo, próbuje przestraszyć swoich znajomych. Nie byłoby w tym nic zdrożnego czy nadzwyczajnego, gdyby nie to, że na miejsce dociera prowadząc samochód, do tego po zmroku.

Grzelak, zanim do niego wsiądzie, ma problem z zejściem ze schodów i sama przyznaje, że maska sprawia, że prawie nic nie widzi. Uznaje ten fakt raczej za zabawny i ani przez moment nie zastanawia się, czy prowadzenie samochodu z mocno ograniczoną widocznością jest dobrym pomysłem. Co więcej, perspektywa spotkania po drodze policji... ją ucieszyła.

Po raz pierwszy w życiu chciałabym, żeby złapała mnie policja, uuu, ciekawe, co by zrobili - powiedziała licząc zapewne na to, że takie spotkanie uatrakcyjniłoby jej dzieło.

Prowadząć samochód, vlogerka skupiała się głównie na ubolewaniu, że przechodnie na pasach oraz inni uczestnicy ruchu drogowego nie zwracają na nią uwagi, przez to nie reagują w "zabawny sposób" na jej przebranie. Refleksja na temat policji powraca w połowie drogi - dziewczyna zastanawia się, czy jadąc w masce, łamie jakieś przepisy. Nie, nadal nie wpada na to, że stwarza zagrożenie dla siebie i innych prowadząc z ograniczoną widocznością.

Naszło mnie pytanie, jakby rzeczywiście złapała mnie policja, z jakiegokolwiek powodu, to czy mogłaby mnie zgarnąć? W sensie, wiecie, czy naruszyłabym jakiś kodeks?

Internauci komentujący jej "zabawny filmik" na szczęście wykazali się większa roztropnością i wyjaśnili, co jest nie tak w prowadzeniu samochodu w masce. Grzelak dodatkowo podczas jazdy operowała jeszcze telefonem, którym nagrywała "żart".

Mogłaś spowodować wypadek, bo miałaś ograniczoną widoczność.

Prowadząc auto w tej charakteryzacji, mogłaś spowodować wypadek, i swoim skrajnym debilizmem doprowadzić do czyjejś śmierci.

Bezpiecznie jest tak jechać samochodem z takim małym polem widzenia? Na szczęście nic się nie stało.

Naprawdę bardzo inteligentne z twojej strony, że prowadzisz auto w charakteryzacji, w której ledwo umiesz schodzić po schodach, i jeszcze bardziej zwracasz uwagę na to, jak zareagują inni kierowcy na twoją charakteryzację, zamiast patrzeć na drogę.

Aga, przecież mówiłaś, że nic nie widzisz w tej charakteryzacji... A prowadzisz samochód. To nie jest odpowiedzialne, byłaś zagrożeniem na drodze - pisali.

Jedna z internautek zareagowała wyjątkowo emocjonalnie i wyznała, że podobna sytuacja już raz skończyła się tragicznie:

Parę lat temu w karnawał jakiś przebrany mężczyzna rozjechał moja sąsiadkę. Miał na głowie maskę i ześlizgnela mu się na twarz. Sąsiadka miała 30 lat i 2 dzieci. Powinni odebrać ci prawo jazdy. Naprawdę, jestem wściekła i jest mi bardzo przykro.

Zgadzacie się z krytycznymi komentarzami?

KOMENTARZE
(210)
Gość
rok temu
Debilka
Gość
rok temu
Zabrać prawo jazdy
gość
rok temu
Widziałam to. W ameryce w supermarkecie zachowywała się ze swoimi znajomymi jakby prosto z drzewa zeszła....
Gość
rok temu
Nie rozumiem jej fenomenu. Brzydka, cały czas robi dziwne miny, tematyka filmów nudna.
Gość
rok temu
Powinni ją zgarnąć bo jest udokumentowane że narażała ludzi na drodze jadąc w taki sposób
Najnowsze komentarze (210)
Żaba
rok temu
I*****a nie myśli. Nie myśli!!
Gość
rok temu
Zj****a
Żaba
rok temu
S**a
Gość
rok temu
K***a
Gość
rok temu
Zj****a debilka
TwojaStara
rok temu
Aga jest fajna,tylko czasami zachowuje sie trochę dziwnie. Sama ją subskrybuję, ale to co zrobiła mnie nie mile zaskoczyło.
Gość
rok temu
Wyżej sra niż d**ę ma, miałam te nieprzyjemność mieć styczność z tą panią. Bazuje na naiwności dzieci zrobi wszystko aby dzieciaki podbijały jej oglądalność :/ zero morałów
gość
rok temu
Nie cierpię jej, brzydka jak noc. Nie potrzebna jej ta charakteryzacja
Gość
rok temu
boże co za i*****a idz się lecz😤🤯🤢
Gość
rok temu
mnie to od kilku lat zastanawia czy naprawdę istnieją takie ameby jak osoby które piszą komentarze o agnieszce że jest debilką. ja rozumiem, zrobiła źle że prowadziła samochód z ograniczoną widocznością ale nie musicie od razu rzucać się na nią z tak mocnymi słowami. przyznaję że głupie to było co zrobiła, ale nie wszyscy muszą ją wyzywać. będę ją bronić bo nie jestem amebą jak inni.
Gość
rok temu
Dla mnie żałosne jest to, że wszyscy tak udzielają się że debilizm, nieodpowiedzialnosc. Jeśli prowadziła samochód w masce i doszło by do wypadku owszem mógłby być jakiś ranny, ale nie wy byście byli winni tylko ona, wiec nie rozumiem po co taki najazd. Ah ci ludzie zawsze będą gadać masakra
Gość
rok temu
K***a ogarnijcie się nic nie zrobiła a tyle hejtu na nią leci nie zabiła nikogo ani nic 👌🏻
Gość
rok temu
Może i tak,ale nie można być za surowym!!!
Gość
rok temu
Sami jestescie debilami okej owszem zrobila blad no ale od razu tak gadac?! Ciekawe czy wy byscie pomysleli bez mozgi
...
Następna strona