76-letnia Fitkau-Perepeczko prezentuje efekty wampirzego liftingu (ZDJĘCIA)

270
Podziel się

Agnieszka wybrała się do "Pytania na Śniadanie", gdzie rozmawiała na temat starości.

76-letnia Fitkau-Perepeczko prezentuje efekty wampirzego liftingu (ZDJĘCIA)

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Pomimo ukończonych 76 lat, wdowa po "Janosiku" zachwyca energią i witalnością, jakiej mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda osoba.

Agnieszka nie zamierza rezygnować z głębokich dekoltów i mocnego makijażu, ma też słabość do znacznie młodszych mężczyzn. Żartobliwie mówi o sobie, że jest "niezłą staruchą" i nie ukrywa, że uważa siebie za "ewenement". Ponoć jednym z jej sposobów na świetną formę jest post warzywno-owocowy, który przeprowadza raz w roku.

Ponadto Agnieszka korzysta z zabiegów odmładzających, takich jak np. ostrzykiwanie własną krwią. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem po tzw. wampirzym liftingu.

W niedzielę Perepeczko była gościem Pytania na Śniadanie, gdzie zasiadła na kanapie obok kapitana Krzysztofa Baranowskiego, męża Bogumiły Wander. Tematem rozmowy był hejt, jaki spotkał ostatnio panią Bogumiłę z powodu jej... zmarszczek. Pod ostatnimi zdjęciami 75-latki internauci pisali między innymi, że "Wander wygląda jakby od kilku lat nie żyła".

Perepeczko była oburzona krytyką pod adresem młodszej o rok koleżanki i przyznała, że sama także mierzy się z hejtem. Jej zdaniem jednak nie warto się tym przejmować, tylko żyć pełnią życia, bo starość także może być piękna.

Starość jest fascynująca, tylko trzeba ją wyreżyserować - powiedziała aktorka.

Perepeczko pojawiła się w studio w obcisłych czarnych legginsach i bluzce, pod którą założyła białą koszulę z kołnierzykiem. Do tego dobrała skórzaną kurtkę i dużą torbę w kwiatowe wzory. Na twarzy Agnieszki można było podziwiać uśmiech i efekty "wampirzego liftingu".

Ładnie wygląda?

KOMENTARZE
(270)
gość
rok temu
chciałabym tak wyglądać w jej wieku
Gość
rok temu
Ttrzyma się nieźle i dziś wypadła całkiem fajnie ( ale nie lubię, gdy zazwyczaj mocno eksponuje cycki )
Gość
rok temu
Fajnie wyglada. Ekstra torebka.
gość
rok temu
Gorąca kobita, strzeżcie się starzy i młodzi.
gość
rok temu
Simona :D !
Najnowsze komentarze (270)
Gość
rok temu
Fajna kobieta 😁
Gość
rok temu
Przede wszystkim ma długie włosy, które zawsze odmładzają
Gość
rok temu
Widać jak starość jest fantastyczna- obie nie potrafią się z nią pogodzić i ciągle się pompują. O ile janosikowa wygląda nie najgorzej, to Bogusia koszmarnie, ale nie ze względu na zmarszczki tylko usta w stylu jokera...
BABCIA Aniela
rok temu
Mam 89 lat i wyglądam lepiej odniej. Mieszkam na WSI.
Gość
rok temu
Bardzo lubię Agnieszkę. Pozytywna babka. Tyle w niej energi. Każdej kobiecie w tym wieku życzę tak wyglądać. Pozdrawiam miło.
Gość
rok temu
Co ten Perepeczko widzial w tej krowie? Zniszczyla go tylko.
Gość666iron
rok temu
Torba fajna
Gość
rok temu
Do G.Andzi. Ja wiem jakiej firmy . Hujangho yangcyciongsesam.
gość
rok temu
Ja mam 20 lat i jakbym ja dopadł to jeżdziłbym na niej jak na łysej kobyle az by padła. Ostra babka z niej jest
gość
rok temu
bardzo nerwowo rozmawia ,przerywa w pół zdania, ale w tym wieku to i nerwy są mocno nadszarpnięte
gość
rok temu
wg mnie to ona jest trichę zaburzona nie słucha co się do niej mówi, wyjątkowy nerwus, przerywa, trajkocze tylko o sobie i często nie na temat
Gość
rok temu
Ja to jej lat nie dożyje.Super babeczka.
gość
rok temu
Przy okazji rozmowy o zmarszczkach pani Wander Agnieszka Perepeczko zrobiła sobie reklamę.I bardzo dobrze.Pogodna kobieta.
gość
rok temu
Odniosłam wrażenie ,że rozmowa z Baranowskim i przy okazji z panią Agnieszką , była tylko po to żeby obronić przed hejtami Bogumiłę Wander.Gadali cały czas o jej zmarszczkach a wg. mnie krytyka nie dotyczy tylko zmarszczek lecz przede wszystkim bardzo brzydkiego makijażu (oczy .czerwone usta) nie pasującego do pomarszczonej twarzy.Pani Wander powinna mieć delikatny,prawie nie widoczny makijaż i stosowny w kolorze ubiór.To nie starość ją szpeci tylko ona sama robi z siebie monstrum.Baranowski mówił,że żona nie wie co o niej piszą portale ale jakby nie czytała to nie byłoby tej rozmowy w TV.
...
Następna strona