Wtorek 06.11.2018 00:20

Najciekawsze stylizacje tygodnia: elegancka Sarah Jessica Parker, mroczna Dakota Johnson oraz zzieleniała Heidi Klum (ZDJĘCIA)

modapudelek stylizacje tygodnia Sarah Jessica Parker Heidi Klum Doda Kendall Jenner Dakota Johnson Księżna Kate

Tydzień okalający 31 października co roku rządzi się wyjątkowymi prawami, jeżeli chodzi o celebryckie stylizacje. Nawet najbardziej kiczowaty kostiumik można wytłumaczyć przedwczesnym (albo delikatnie opóźnionym) świętowaniem Halloween, co otwiera przed gwiazdami sporo możliwości, jeśli chodzi o modową fantazję. Co prawda większość znanych i lubianych ogranicza się jedynie do delikatnego oszpecenia, aby przypadkiem nie odstraszyć na stałe swoich fanów, to jednak zawsze znajdzie się kilka odważnych, które wytaczają w ten magiczny wieczór najcięższe działa.

Zobacz: Najciekawsze stylizacje tygodnia: powracająca Grzeszczak, Lewandowska z głębokim dekoltem i zjawiskowa Torbicka (ZDJĘCIA)

Tradycyjnie już królową amerykańskiego święta i tym razem została Heidi Klum. Niemiecka topmodelka postanowiła wkroczyć w listopad w szalenie realistycznym przebraniu księżniczki Fiony. Halloweenowy nastrój nieco subtelniej potraktowała Dakota Johnson, przybywając na galę LACMA w dostojnej sukni Gucci, której nie powstydziłaby się nawet Morticia z rodziny Addamsów. Na polskim podwórku zdecydowanie wybiła się natomiast Doda, cofając się w czasie do roku 2008, kiedy to musiała wyrywać z zębów rosyjskiej milionerki torebkę, na zawsze zapisując się w historii nadwiślańskiego Internetu.

Odbiegając nieco od październikowych strachów, w zeszłym tygodniu na uwagę zasłużyła również zdecydowanie Sarah Jessica Parker, powracając do kreacji w stylu legendarnej Carrie Bradshaw czy też wyluzowana Kendall Jenner, której intensywnie zielony płaszcz skradł serca nowojorskich paparazzi.

Która ze stylizacji jest według Was największym sukcesem?

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/16

Najciekawsze stylizacje tygodnia: elegancka Sarah Jessica Parker, mroczna Dakota Johnson oraz zzieleniała Heidi Klum

2Najciekawsze stylizacje tygodnia: elegancka Sarah Jessica Parker, mroczna Dakota Johnson oraz zzieleniała Heidi Klum