Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice chorej dziewczynki WYMUSILI NA LEKARZACH terapię witaminą C. Zięba komentuje: "Odrąbałbym im te DURNE, LEKARSKIE ŁBY"

715
Podziel się:

"To są bezlitosne sku*wysyny, których miejsce pobytu jest w więzieniu" - twierdzi pseudolekarz, który popiera terapię witaminą C.

Rodzice chorej dziewczynki WYMUSILI NA LEKARZACH terapię witaminą C. Zięba komentuje: "Odrąbałbym im te DURNE, LEKARSKIE ŁBY"

Jerzy Zięba, pomimo braku wykształcenia medycznego, od 20 lat zajmuje się "leczeniem" chorób alternatywnymi metodami i krytykowaniem rozwoju medycyny. Z niewiadomych przyczyn Zięba stał się stałym bywalcem pasma śniadaniowego TVN-u, gdzie komentuje decyzje lekarzy i możliwości współczesnej medycyny z pozycji eksperta(?).

Tym razem Jerzy Zięba za pośrednictwem Facebooka postanowił zabrać głos w sprawie 14-miesięcznej dziewczynki leczonej w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej. Okazało się, że dziewczynka cierpi na sepsę. Rodzice pacjentki wymusili na lekarzu prowadzącym podanie witaminy C, czyli słynnego "leku" wychwalanego przez Ziębę. Niestety, jej stan się pogorszył i nie udało się jej uratować. Młoda pacjentka zmarła.

Zastępca kierownika kliniki, profesor Magdalena Figlerowicz, w rozmowie z Polsat News powiedziała, że przyczyną rozwinięcia sepsy i szybkiego postępowania choroby było brak szczepień przeciwko pneumokokom:

Od 2017 roku szczepienie to jest obowiązkowe w kalendarzu szczepień. Myślimy, że gdyby dziecko było zaszczepione, to prawdopodobnie zakażenie nie rozwinęłoby się - mówiła.

Zięba ostrymi słowami skomentował tłumaczenia lekarzy:

Lekarze mieli askorbinian sodu. Niestety nie zgodzili się podać dziecku w agonii, dziecku umierającemu. Natomiast ochoczo zgodzili się na odłączenie wszystkich urządzeń podtrzymujące życie tego dziecka. Jak to nazwiecie? Drugi Alfie Evans? - zaczął obszerny wpis i przeszedł do ofensywy:

Kiedy mówię, że to są bezlitosne sku*wysyny, dla których miejscem pobytu jest więzienie, wtedy oskarża mnie się, że ubliżam lekarzom. Nie chcę im ubliżać, natomiast najchętniej odrąbałbym im te durne, lekarskie łby zawierające bezużyteczną substancję, jaką są ich gó*niane, bezlitosne "lekarskie" mózgi z licencją na zabijanie zgodnie z procedurami - napisał.

Wielkopolska Izba Lekarska zgłosiła komentarz Zięby do prokuratury.

Myślicie, że znachor odpowie za swoje słowa?

KOMENTARZE
(715)
gość
3 lata temu
Przeciez z wpisu wynika ze lekarze NIE zgodzili sie na leczenie witamina C?
Gość
3 lata temu
Nie szanuję osób, które wyrażają się w taki wulgarny sposób o innych
Gość
3 lata temu
Ludzie szczepcie się!!! Korzystajmy z rozwoju medycyny, żeby nie wróciły choroby które kiedyś dziesiątkowały Europę!
gość
3 lata temu
nie pokazujcie tego człowieka tu!!!!!
Gość
3 lata temu
Szkoda dziecka
Najnowsze komentarze (715)
Gość
3 lata temu
Gościu po AGH i patrzcie jaki jest mądry medyk. PO AKADEMiI medyków : nie ma górnika czy metalurga,
gość
3 lata temu
Jak ludzie mogą dać się tak ogłupiać temu cwaniakowi. Wejdźcie na stronę jego sklepu i zobaczcie na czym kasę robi, korzystając z durnoty pospólstwa: buraki, kapusta, karoten-czyli zwykła marchewka, kurkuma - i cała reszta, a wszystko w TABLETKACH!!!. Naprawdę ktoś to kupuje, zamiast jeść kapustę, buraki, marchewkę i używać znanej od tysiącleci kurkumy? To co ten naciągacz sprzedaje za grubą kasę (Kapusta - od 54 złotych!), znajduje się w codziennej diecie ludzi normalnie, czyli zdrowo się odżywiających. Syrop z buraka, cebuli itd. od zawsze funkcjonowały jako naturalne źródła witamin i prababcie sto temu podawały je i zdrowym i chorym.
Milena
3 lata temu
a ja temu panu zakazalabym wypowiadania
gość
3 lata temu
O co tu takie oburzenie że prawdę napisał bo taka jest rzeczywistość i fakt nic dodać i nic ująć oni leczą za kasę bo z NFZ-u mają za mało każdy pacjent to przeszedł i to nie raz i co tu dużo pisać napisał prawdę o służbie zdrowia w naszym państwie nie od dziś i do tego morał do której dzisiaj lekarz przykuje pyta się pacjent pielęgniarki i słyszy odpowiedź do prawej
gość
3 lata temu
Niech sobie wyleczy witaminą C łysinę a ten drugi narośl na brodzie!
as
3 lata temu
Jedyny rozsadny i zatroskany człowiek o zdrowie Polaków,a szczególnie Dzieci,A fala hejtu i pomyj jaka jest wylewana na tego człowieka Świadczy tylko o madrości tego NARODU-WSTYD.
gość
3 lata temu
durnie i głupki Zięba 'NIE LECZY"!! On rozpowszechnia utajnione informacje które big-śmierć-farma chciałaby zamieśc pod dywan np od wielu lat wiadomo, ze pewien zwykły suplement LECZY wątrobe po zatruciu muchomorem sromotnikowym. I co z tego? dzieci umierają w męczarniach... i takich informacji są setki. Informacji jak pomóc pacjentowi. A nie do-śmiertnie leczyć chemia na nowotwory. Czy od nowotworów następuje spalenie wyściółki w jelitach, pękaja naczynia krwionośne??? Czy od nowotworów ludzie umierają z głodu i pragnienia na skutek wypalenia wszystkich wnętrznosci???
gość
3 lata temu
Zięba ze tobie jeszcze nikt nie odrąbał tego durnego łba baran
gość
3 lata temu
może wreszcie Dżorż trafi do więziennej celi,bo tam jest jego miejsce
gość
3 lata temu
wygląda jak bernie sanders
gość
3 lata temu
Jakież tanie te studia medyczne mogą być. Na wszystko witamina C, na d**ę, na głowę, po co ci studenci 6 lat się męczą na tej medycynie?
gość
3 lata temu
Kiedyś dzieci były szczepione ale nie na tyle szczepień co teraz i jakoś nie chorowały, były odporniejsze a teraz każde dziecko szybko łapie infekcje..... Dlaczego ? bo czym więcej szczepień odporność mniejsza..........
Gość
3 lata temu
Jak nie Chazan to Zięba. Gdzie nie spojrzeć zło....
gość
3 lata temu
uwagi Zięby może nie leczą ale zwracają uwagę na to że lekarze TEŻ nie lecza tylko wypełniają polecania koncernów ,a to co jest ważne to naturalne środki jako profilaktyka ZANIM choroba zrobi się poważna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie