Środa 07.11.2018 08:30

Magda Gessler zachwyca się marihuaną. "Jest lepsza od papierosów i EWIDENTNIE WPŁYWA NA HUMOR"

Magda Gessler Magdalena Gessler

Magda Gessler zachwyca się marihuaną. "Jest lepsza od papierosów i EWIDENTNIE WPŁYWA NA HUMOR"

Magdalena Gessler, kobieta wielu talentów: restauratorka, artystka, malarka, projektantka mody, seks guru, producentka parówek i gwiazda TVN-u do swoich licznych obowiązków dodała niedawno stanowisko ambasadorki kampanii "Diagnostyka jajnika". W jej ramach zachęca kobiety do regularnych badań i przestrzegania diety profilaktycznej.

Sytuacja jest poważna, bo w ciągu minionych 30 lat zachorowalność na raka jajnika wzrosła wśród Polek prawie trzykrotnie. Obecnie notuje się ok. 3 tysięcy nowych zachorowań rocznie. Niestety, mimo postępu medycyny i stosowania nowoczesnych leków cytostatycznych, rokowania nie są oprymistyczne.

Jako ambasadorka kampanii przeciwnowotworowej Gessler postanowiła przypomnieć, że Polska nadal wlecze się w ogonie państw, które udostępniły pacjentom onkologicznym marihuanę medyczną.

Zupełnie inaczej jest na przykład w Kanadzie, dokąd Magda regularnie lata w odwiedziny do swojego partnera, Waldemara Kozerawskiego.

Rząd kanadyjski uznał marihuanę za legalne lekarstwo, które można kupić w aptece bez recepty - wyjaśnia w Super Expressie. Wiele osób chorych ma również świadomość, że olej z konopi, który można dostać w niektórych państwach Europy jest lekiem o dużej sile niszczenia nowotworu. 

W Polsce, rok po zalegalizowaniu medycznej marihuany, w wyniku zawiłych i niejasnych przepisów dostęp do niej jest praktycznie niemożliwy. Pierwszy wniosek o rejestrację preparatu, zawierającego medyczną marihuanę wpłynął zaledwie półtora miesiąca temu.

Nie podpowiadam, żeby codziennie palić trawkę - uspokaja Gessler. Chociaż jest lepsza od papierosów i ewidentnie wpływa na humor oraz ogólny stan psychiczny, ale warto wiedzieć, jak się można ratować. 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (180)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 180
Odpowiedz
358 15
zgłoś
gość 07.11.2018 08:31
Marihuana w celach leczniczych powinna być dostępna jak każdy inny lek
Odpowiedz
17 103
zgłoś
gość 07.11.2018 08:31
Kolejńy lewacki potwór, krory już swojego życia bardziej nie spieprzy, to próbuje młodym zrobić z życia gowno... tak, tak, palcie i chlejcie to będziecie jak Madzia.
Odpowiedz
258 31
zgłoś
Gość 07.11.2018 08:32
Madzia dobrze gada, besos
Odpowiedz
20 60
zgłoś
gość 07.11.2018 08:32
gość: Marihuana w celach leczniczych powinna być dostępna jak każdy inny lek
Problem w tym, ze ta m***a zachwala jaranie jak cyrk albo teleturńiej
Odpowiedz
22 53
zgłoś
gość 07.11.2018 08:32
skoro maryśka jest taka wspaniała, to w takim razie po co wciągasz tyle koksu? :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 180