Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina Jolie i Brad Pitt IDĄ NA WOJNĘ o dzieci w sądzie. Rozprawa już w grudniu

74
Podziel się:

Już 4 grudnia okaże się, kto przejmie opiekę nad ich szóstką dzieci.

Angelina Jolie i Brad Pitt IDĄ NA WOJNĘ o dzieci w sądzie. Rozprawa już w grudniu
bECQKbAR

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata byli najbardziej gorącą parą światowego show biznesu. Po 10 latach wspólnego życia pobrali się, by dwa lata po ślubie ogłosić swój rozwód. O ile kwestia samego rozstania pary przebiegła dość sprawnie, o tyle w sprawie podziału opieki nad dziećmi pojawiają się duże komplikacje.

Angelina od samego początku chciała pozbawić byłego męża praw rodzicielskich. Swoją decyzję argumentowała uzależnieniem Brada do alkoholu i narkotyków. W rozmowach z prawnikiem Jolie wspominała również o stosowaniu przemocy przez byłego partnera wobec ich dzieci. Sąd w pierwszej instancji nie przychylił się do próśb aktorki, argumentując, że rola ojca jest kluczowa w wychowaniu dzieci. Od tamtej pory aktor spotyka się z dziećmi przy obecności sądowego psychologa.

Angelina nie zaprzestaje w kierowaniu oskarżeń w kierunku byłego męża. Amerykańska prasa donosi, że kobieta stara się odseparować dzieci od ojca, oskarża go również o niepłacenie alimentów .

bECQKbAT

Jak podaje DailyMail, 4 grudnia ma odbyć się rozprawa sądowa, podczas której zostaną rozwiane wszystkie wątpliwości co do opieki nad szóstką dzieci. Co więcej, sąd ma również rozstrzygnąć sprawę podziału majątku między byłymi małżonkami. Z informacji, jakie przekazują amerykańskie media można wywnioskować, że byli partnerzy wytoczą najmocniejsze argumenty przeciwko sobie, tylko po to, aby postawić na swoim w sądzie. Brad chce dzielić się opieką nad dziećmi pół na pół w przeciwieństwie do Angeliny, która chce całkowicie przejąć kontrolę nad ich dziećmi. Jak informuje portal TMZ eks małżonkowie ostatnie tygodnie poświęcili wyłącznie na rozmowy z prawnikami i obmyślanie jak najskuteczniejszej taktyki.

Nasuwa się jedynie pytanie, czy Angelina i Brad w całej tej wojnie między sobą nie zapomnieli o szczęściu swoich dzieci.

Jak myślicie, czy dzieci są tylko pretekstem do zemsty?

bECQKbAZ
bECQKbBa
bECQKbBu
KOMENTARZE
(74)
Gość
3 lata temu
Słuchajcie na czym polega to zycie? Na nauce, pracy i śmierci? Po co
Gość
3 lata temu
Co za samolubna baba! Gdzie w tym wszystkim dobro dzieci?
Gość
3 lata temu
Sprawiedliwe - pół na pół, Brad walcz! Angelina chora baba
bECQKbBv
gość
3 lata temu
tylko tych dzieci szkoda... co z tego, że mają pieniądze, miłości i stabilizacji tym nie zapewnią
gość
3 lata temu
dopiero co angelina kolejne chciała z Syrii wziąć, te dzieci będą emocjonalnymi wrakami
Najnowsze komentarze (74)
Gość
3 lata temu
Jakiej zemsty,ale bzdury 😲
Gość
3 lata temu
Niech sobie wezmą nowe i po kłopocie.
Gość
3 lata temu
Ona n8gdy n9rmalna nie byla. Masz co chciales brad. Z jenifer mialbys normalne zycie
Gość
3 lata temu
Wszystko mija.
gość
3 lata temu
Któreś z tych dzieci napisze kiedyś książkę i wtedy dowiemy się prawdy. Już nie mogę się doczekać.
gość
3 lata temu
"Nasuwa się jedynie pytanie, czy Angelina i Brad w całej tej wojnie między sobą nie zapomnieli o szczęściu swoich dzieci." - no Brad chyba nie zapomniał, skoro dąży do podziału opieki i możliwości uczestniczenia w ich życiu?
Gość
3 lata temu
A czy to nie wy pisaliście ostatnio ze Angelina chce adoptować kolejne dziecko a Brad ja w tym wspiera???!!!! Czemu nie wkleiliscie linka do tego artykułu? Nie pasował????
gość
3 lata temu
Niech Angelina odda Brattowi dzieci przez niego spłodzone a sama zatrzyma adoptowane!
bECQKbBn
Gość
3 lata temu
na szczescie te dzieci beda za chwile pelnoletnie i same zadecyduja
Gość
3 lata temu
dzieciaki juz s.a. duze , chyba same moga zadecydowac , dlaczego nikt ich sie nie zapyta ? Brad to wygra a Angeline swiat znienawidzi , za jakis czas dzieciaki wydadza ksiazke i sie dowiemy 😉
gość
3 lata temu
nie wiem skąd tyle tu jadu, ma rację, pomimo, że jej nie lubię. Chryste ludziska... pozbawienie praw to nie zakaz kontaktu, to dwie odrębne kwestie ojciec uzależniony od narkotyków i alkoholu ma decydować o dzieciach??? szkole, przedszkolu, leczeniu, itp. na alimenty nie ma ale na alkohol i narkotyki mu nie braknie, WIĘC PYTAM SIĘ JAKI WKŁAD I DOBRY PRZYKŁAD TATUSIA PREZENTUJE?
gość
3 lata temu
Ona jest psychiczna. Tutaj ma nierozwiązaną sytuację z dziećmi, a w miedzyczasie chce adoptować nowe - oczywiście "egzotyczne" dziecko. PO CO? Promuje kolejny film czy co?
gość
3 lata temu
Jeniffer Aniston pewnie z wielką radością i popcornem ogląda ten spektakl.
gość
3 lata temu
Wojna o dzieci!! To sa ich dzieci!! Ta wielka ambasadorka UNICEF-u taka jest prawda w prywatnym zyciu .Dzieci za to zaplaca juz placa swoim zdrowiem psychucznym,ale coz jej matka byla niestabilna psychicznie siec polaczen trwa. AJ eksperymenty z narkotykami nie pozostaja bez wplywu,a ile sie nagadala na temat wagi rodziny oj jo joj Puste slowa czyny sie licza,reszta to blysk na pokaz. Czyli nic nowego :((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECQKbCg
bECQKbCh
bECQKbCi
bECQKbCj
bECQKbCk
bECQKbBP