Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hanna Lis walczy o in vitro: "Niech zakażą chemioterapii, ona TEŻ JEST NIEZGODNA Z PRAWEM NATURALNYM"

335
Podziel się

Dziennikarka nawołuje do bojkotu projektu PiS-u i Kukiz15, który zakłada drastyczne ograniczenie metody sztucznego zapłodnienia. Ma rację?

Hanna Lis walczy o in vitro: "Niech zakażą chemioterapii, ona TEŻ JEST NIEZGODNA Z PRAWEM NATURALNYM"
bCHppHNh

Nie od dziś wiadomo, że Hanna Lis uwielbia angażować się w sprawy społeczne i próbuje wykorzystać swój status, aby zachęcić innych do wspierania ważnych (nie tylko dla niej) kwestii. Gdy na początku roku Sejm odrzucił obywatelski projekt ustawy Ratujmy Kobiety liberalizujący prawo aborcyjne, dziennikarka głośno mówiła o swoim zaangażowaniu w "Czarny Protest", przy okazji zaznaczając, że osobiście jest przeciwna aborcji samej w sobie. Z kolei 21 października celebrytka zaapelowała do swoich fanów, aby spełnili swój obywatelski obowiązek i wzięli udział w wyborach samorządowych.

bCHppHNj

Tym razem 48-latka postanowiła zwrócić uwagę internautów na projekt autorstwa PiS-u i Kukiz15, który zakłada drastyczne ograniczenie metody in vitro w Polsce. Dziennikarka przyznała, że sama nie miała problemów z zajściem w ciążę, z czym boryka się w Polsce ponad 1,5 miliona par.

Matka i dziecko - zaczęła Hania. To takie naturalne, czyż nie? Część z nas staje się rodzicami świadomie, bo sobie to starannie zaplanowali, inni przez przypadek, tak też bywa. Są jednak tacy, którzy o bycie rodzicami muszą stoczyć WALKĘ, bo problem niepłodności dotyczy już ponad 1,5 miliona polskich par. Ta walka nazywa się "in vitro". Dla wielu są to lata starań, poświęceń, niekiedy gorzkich łez i rozczarowań, zanim uda im się skosztować, tego co większości z nas przychodzi naturalnie. Dziś PiS i Kukiz15 pokazują środkowy palec tym, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ja. Do Sejmu wpłynął projekt (autorstwa tych partii) drastycznego ograniczenia metody in vitro. A mówiąc wprost: projekt de facto unicestwiający in vitro.

W dalszej części wpisu Lis porównała zakaz in vitro do zabronienia chemioterapii, stwierdzając, że przecież zarówno jedno, jak i drugie jest „niezgodne z prawem naturalnym".

Tylko tyle? Dlaczego się ograniczać? - pyta Lis. Niech zakażą chemioterapii, wszak ona też niezgodna z prawem naturalnym. Niech ludzie umierają na raka, noworodki na odrę, a Polska na zamordyzm. Chyba czas znów wyjąc parasolki z szaf, co Kobiety?

bCHppHNp

Ma rację?

bCHppHNq
bCHppHNK
KOMENTARZE
(335)
wuwu
2 lata temu
nie odbierajcie często ostatniej nadziei ludziom, którzy naprawdę chcą mieć dzieci, którzy je pokochają, którzy spełnią się w rodzicielstwie.. mój kraj, taki smutny, taki szary, taki wrogi
Gość
2 lata temu
Tak ma racje! Bo to co wyprawiaja posłowie to się w głowie nie mieści!
gość
2 lata temu
MA!!!
bCHppHNL
gość
2 lata temu
Ciemnogród!!! Stary bezzębny facio cofa nas do średniowiecza!
Gość
2 lata temu
Aborcja źle. Kobiety chcą rodzić źle. A kolejki do specjalistów rosną proporcjonalnie do składek i cen w sklepach. Może należy szukać dziury, bo gdzieś im pieniądze giną.
Najnowsze komentarze (335)
gość
2 lata temu
Nie podpowiadaj im bo jeszcze to zrobią :)
gość
2 lata temu
Popieram. Ma rację. Banda Banda impotentów , dewiantów i dewotów chce zarządzać narodem. Wprowadzić dla nich utylizację.
gość
2 lata temu
temat trudny, bo sztuczne ciąże, to nie same plusy. Chodzę do jednej z najlepszych w Polsce ginekolog, profesor z ogromnym drobkiem i ona mowi, ze podtrzymywanie wczesnych ciąż i in vitro i jakiekolwiek ingerencje w naturę, to bron obosieczna. Z jednej strony ok, bo rodzice mają dzieci, ale za jaką cenę? Pomijam szprycowanie kobiety hormonami, bo to wiadomo, że szkodzi, ale potem te dzieci, jak dorosną, mogą mieć rożne problemy zdrowotne, których nikt z in vitro nie wiąże. Dalej przekazują wadliwe geny i społeczenstwa są coraz slabsze, bardziej chorowite itd. W naturze plemnik dociera najlepszy, a tu lekarz robi sztucznie robotę. I tak mamy wsyp wcześniakow, które 50 lat temu by nie miały prawa przeżyć, a teraz tak, i jeszcze in vitro. Potem właśnie sa potrzebne te chemioterapie, o których mowi Lisowa.
gość
2 lata temu
Szanujmy te dzieci ktore sa.
gość
2 lata temu
No to się tym razem mega wygłupiła, a miałem ją z a mądrą babkę. Też mi porównanie?. Zupełnie nie na miejscu.
gość
2 lata temu
Chemioterapii i obowiązkowych szczepień dzieci nie zakażą, bo to najbardziej dochodowy interes dla państwa. Tu nieważny człowiek, tylko kasa!!!
dad
2 lata temu
Zabrac chemioterapie, to niezgodne z prawem boskim!
gość
2 lata temu
niestety jej już nikt nie chce oglądać:( ale rację ma
bCHppHND
Gość
2 lata temu
A czym się mają zajmować jak nie on vitro ? Polskę zrujnowali , Polaków opodatkowali 500+, siebie i rodziny ustawili na posadach o niewyobrażalnych zarobkach , czarną mafią utrzymują. Kiedy postawią ich przed trybunałem stanu i wsadzą do więźnia ?
gość
2 lata temu
oczywiście że ma. Niech się odpierdolą !
gość
2 lata temu
to jest dobry projekt, blokuje wynajmowanie surogatek
gość
2 lata temu
Nie. to jest właśnie normalne, ze rodzicami zostają ludzie, którzy tworzą związek czyli małżeństwo, że ciąży na nich odpowiedzialność za dziecko i za siebie nawzajem. Skoro państwo ma spełniać zachcianki obywateli to niech obywatel też zachowuje się jak należy. Co to w ogole za bzdura żyć w związku nieformalny? Jak się znudzi to sobie pójdę. W czymś tak chorym ma wychowywać się dziecko? Ludzie którzy nawet nie próbują zformalizowac swoich związków są tchorzami. Nie powinni liczyć na to że państwo będzie spełniać ich zachcianki. Męża nie ale dziecko tak. No to sobie zrób. Nie możesz? To sorry Państwo Nie powinno się sprowadzać dzieci na świat jeżeli nie da mu jakiejs gwarancji że ktoś stworzy mu dom
gość
2 lata temu
Ty złodziejko cudzych mężów. Mam nadzieję że kiedyś będzie Ci dane usłyszeć diagnozę NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY. ( ja taką diagnozę usłyszałem i moja córka też).To wtedy idź i zrób sobie zabieg in vitro. Może ci pomoże.
Gość
2 lata temu
Po co wam białe bachory wpuśćcie muzułman
...
Następna strona
bCHppHOf