Czwartek 08.11.2018 00:30

Kourtney Kardashian i Sofia Richie wreszcie się spotkały. "Scott chciał, żeby się polubiły"

Kourtney Kardashian Scott Disick Sofia Richie

Kourtney Kardashian i Sofia Richie wreszcie się spotkały. "Scott chciał, żeby się polubiły"

Kourtney Kardashian i Scott Disick rozstali się już trzy lata temu, ale cześć fanów, a podobno i członków rodziny, nadal marzy o tym, by wychowująca wspólnie trójkę dzieci para jeszcze się zeszła. Na razie nic tego nie zapowiada. Ponoć byli kochankowie spędzili całe urodziny Kylie Jenner flirtując ze sobą i wspominając dawne czasy, ale na przeszkodzie stoi chociażby to, że oboje są teraz w związkach.

ZOBACZ: Kourtney i Scott "flirtowali całe urodziny Kylie". "To oczywiste, że nadal się kochają"

Co ciekawe, oboje wybrali sobie na partnerów 20-latków. Kourtney od kilku tygodni spotyka się z aspirującym modelem Luką Sabbatem, poważniej wygląda relacja Scotta z Sofią Richie, z którą widuje się już ładnych kilkanaście miesięcy. Do tej pory jednak, Kourtney nie wykazała chęci poznania nowej kochanki Disicka, on sam ponoć też nie darzył sympatią jej poprzedniego partnera, Younesa Bendimy.

ZOBACZ: Kourtney Kardashian i Scott Disick kłócą się o dzieci. "Nie spodobały mu się zdjęcia córki z nowym chłopakiem Kourt"

Do przełomowego spotkania doszło na początku listopada w modnej wśrod celebrytów restauracji Nobu w Los Angeles. Wspólna kolacja była pomysłem Scotta, który marzył o tym, by jego obecna i była ukochana poznały się i choć trochę polubiły.

Kourtney i Scott doszli do wniosku, że pora zmierzyć się z tym trudnym tematem. Kourt uznała, że dla dobra dzieci musi zaakceptować obecność Sofii w życiu Scotta, a co za tym idzie, również ich dzieci. Po tym spotkaniu postanowiła być bardziej otwarta na znajomość z Sofią i zadbać o to, by mieć z nią dobre stosunki - donosi informator portalu Hollywoodlife.

Podobno dwudziestolatka strasznie się stresowała spotkaniem z Kourntey, ale Scott zadbał o to, by poczuła się pewnie.

Dał jej odczuć, że jest po jej stronie, niezależnie od tego, co się  wydarzy. Cały wieczór okazywał jej dużo troski - dodaje źródło.

Myślicie, że zostaną przyjaciółkami?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (71)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 71
Odpowiedz
17 5
zgłoś
Gość 08.11.2018 00:34
Bedzie nowa przyjaźń na instagramie
Odpowiedz
196 11
zgłoś
Gość 08.11.2018 00:35
A wcale nie muszą za sobą przepadać nawet dziwne by było gdyby było inaczej, jeżeli on ma zamiar z nią być na poważnie to aby dzieci ją zaakceptowały.
Odpowiedz
358 14
zgłoś
Gość 08.11.2018 00:35
To tak jakby Rozenek zaprosił Małgosie i Roxane na kolavje :|
Odpowiedz
23 4
zgłoś
gość 08.11.2018 00:36
przecież małolata zaraz go puści z torbami
Odpowiedz
58 4
zgłoś
Gość 08.11.2018 00:36
Poznajmy swoich ex ! Nadchodzący nowy program w tv
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 71