Piątek 09.11.2018 12:30

28-latka schudła 122 KILOGRAMY! "Gruba dziewczyna MA DOŚĆ!" (ZDJĘCIA)

fatgirlfedup Lexi Reed

Akceptacja własnego ciała potrafi przybrać różne formy. Niektórzy z utraty kontroli nad wskaźnikiem BMI uczynili sposób na karierę. Inni - jak rosyjska "Barbie" z siłowni, poszli w drugą skrajność. Lexi Reed pomiędzy tymi skajnościami znalazła własny sposób na zdrowie i dobre samopoczucie.

Zdeterminowana 28-latka od dwóch lat intensywnie się odchudza. Zmieniła dietę na niskoprzetworzone "produkty, które nie potrzebują telewizyjnej reklamy" i polubiła się z kałużami potu na siłowni. Upór i konsekwencja pozwoliły jej zgubić aż 122 kilogramy. Kobieta zmaga się teraz z problemem nadmiarowych fałdów skóry, która po latach zaniedbania nie dostosowała się jeszcze do nowej sylwetki. Zmagania dziewczyny nie są samotne. Towarzyszy jej mąż, którego poznała, gdy oboje mocno odbiegali od rozmiaru 38.

Reed założyła na Instagramie profil fatgirlfedup, czyli gruba dziewczyna ma dość. Grę słów można też przetłumaczyć jako gruba dziewczyna zjadła już dosyć. Lexi relacjonuje tam swój proces dochodzenia do szczuplejszej sylwetki i pomoc chirurgów w pozbyciu się nadmiarowej, zwisającej skóry.

Ciekawi was jej sposób na motywację i samozaparcie?

« Poprzednie 1/14

"Gruba dziewczyna ma dość" 28-latka schudła 122 kilogramy

2"Gruba dziewczyna ma dość" 28-latka schudła 122 kilogramy