Czwartek 08.11.2018 14:15

Poznajcie Haralda Glööcklera, najsłynniejszego projektanta z Niemiec, który wydał na "poprawianie urody" PONAD 100 TYSIĘCY EURO (ZDJĘCIA)

Harald Glööckler modapudelek

Pochodzący z Maulbronn Harald Glööckler może pochwalić się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale również tytułem najsłynniejszego projektanta w Niemczech. 53-letni kreator mody od lat wzbudza niemałe poruszenie w niemieckim show biznesie, a dzieje się tak przede wszystkim za sprawą jego uzależnienia od operacji plastycznych, na które wydał już grubo ponad 100 tysięcy euro. Oprócz prowadzenia swojej marki o wdzięcznej nazwie Pompöös, kreator mody projektuje również ubrania dla Bonprix oraz dodatki i biżuterię dostępne w sieci sklepów Lidl. Największą pasją Glööcklera wciąż pozostaje bywanie na ściankach i pisanie książek (Harald ma na swoim koncie już pięć tytułów).

O życiu prywatnym Niemca wiadomo niewiele. Glööckler od lat związany jest ze swoim managerem Dieterem Schrothem, z którym poznali się 32 lata temu. Oczywiście, projektant nie przejmuje się publikacjami prasowymi, które sugerują jego uzależnienie od operacji plastycznych, nie wykluczając kolejnych.

Zobaczcie zdjęcie najsłynniejszego projektanta w Niemczech, Haralda Glööcklera. Seksowny?

« Poprzednie 1/14

Poznajcie Haralda Glööcklera, najsłynniejszego projektanta z Niemiec, który wydał na "poprawianie urody" PONAD 100 TYSIĘCY EURO

2Poznajcie Haralda Glööcklera, najsłynniejszego projektanta z Niemiec, który wydał na "poprawianie urody" PONAD 100 TYSIĘCY EURO