Chylińska dostanie własny program w TVN-ie? "Formuła jest bliska produkcji Wojewódzkiego"

104
Podziel się

Na razie piosenkarka planuje emisję swoich wywiadów w Internecie. Jednym z pierwszych gości będzie dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak.

Chylińska dostanie własny program w TVN-ie? "Formuła jest bliska produkcji Wojewódzkiego"

Agnieszka Chylińska jest kobietą wielu talentów. Śpiewa, komponuje, pisze książki dla dzieci, świetnie sprawdza się jako jurorka w talent show, a ostatnio postanowiła spróbować swoich sił jako prowadząca talk show.

Pierwsze wywiady gwiazda planuje zaprezentować w Internecie, jednak krążą plotki, że na tym nie poprzestanie. Znamienny jest fakt, że jako jeden z pierwszych zaproszenie do jej programu przyjął dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak, który udziela tylko wywiadów bezpośrednio odnoszących się do działalności stacji, nowych programów, ramówki i biznesowych planów na przyszłość. Jednocześnie nigdy nie mówi nic o sobie i swoim życiu prywatnym. Dla Agnieszki zrobił *jednak wyjątek.*

Wiadomo już, że program Chylińskiej będzie bezkompromisowy jak ona sama, a autorka zamierza zadawać gościom trudne i bardzo osobiste pytania. Podobno Miszczak zgodził się przyjść na wywiad, żeby wybadać teren i przekonać się, czy taka formuła sprawdzi się w telewizji.

Ponoć Kuba Wojewódzki, który do tej pory uchodził w TVN-ie za jedyną osobę, która nie boi się znęcać nad gośćmi, poczuł już oddech konkurencji na plecach, ale również zgodził się na wywiad - podobnie jak Miszczak - głównie w celach "szpiegowskich".

Przyjął jej zaproszenie, nie tylko dlatego, że się lubią z Agnieszką. On chciał wiedzieć, jaki ma pomysł na program - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Na żywo osoba z TVN-u. Zdziwił się nieco, odkrywając formułę show tak bliską jego produkcji. *
W TVN-ie nie brakuje opinii, że Wojewódzki *
już się trochę wypalił i przejadł
. Stacja nadal potrzebuje kontrowersyjnego, żywiołowego talk show, jednak jego formuła być może wymaga odświeżenia. Co ciekawe, goszcząc Agnieszkę w swoim programie w zeszłym tygodniu, Wojewódzki nawet się nie zająknął na temat jej nowego projektu.

Kuba robił dobrą minę do złej gdy, ale nie jest tajemnica, że wkrótce między nim a Chylińską może być wojna - ujawnia informator tabloidu. Aga będzie miała swój show.

Podobno u Agnieszki też będą skórzane kanapy... Obejrzycie?

KOMENTARZE
(104)
Gość
rok temu
Agnieszka jest hałaśliwa, ale prawda jest taka, że mówi, co myśli i nie sili się na fałszywe uśmieszki. W tym plastikowym świecie jest bardzo potrzebna.
Gość
rok temu
Wolę, żeby Chylińska wyskakiwała z lodówki niż jakieś fałszywe gwiazdy z lukrowanym życiem. Niech bierze tę robotę i kosi kasę. Będzie miała dla dzieciaków :)
Gość
rok temu
Chętnie obejrzę, Agnieszka jest fajną kobietą. Lubię ją 🙂
gość
rok temu
Może się udać bo Chylińska to spoko babka z jajem i dystansem. Byle tylko nie wyśmiewała wszystkich na siłę.
Gość
rok temu
Jestem na TAK, byle goście byli ciekawi i inteligentni, a nie raperzyny, modelki z instagrama i inne ogony show-biznesu z płytkim myśleniem.
Najnowsze komentarze (104)
Gość
rok temu
Agnieszka super artystka bardzo szczera to widać słuchać lubię ja za to , dobry pomysł z tym programem coś świeżego jest potrzebne
Gość
rok temu
Po co jej to Lepiej niech zostanie solistką jurorką i wspaniałą mamą dla swoich dzieci
gość
rok temu
a wodzianką będzie facet
Gość
rok temu
Aga jest lepsza. Tez pyskata, tez błyskotliwa ale nie chamska (przynajmniej na wizji)
Gość
rok temu
Chylińska ma podwójna osobowosc
Gość
rok temu
Dlaczego tvn promuje takie zaburzone osoby jak Rozenek, Chylińska??
gość
rok temu
Czy na c***e też ma dziarę
Gość
rok temu
Agnieszka da czadu.jest najlepsza jest mega .Kuba choć nie obiera w słowa potrafi zagiac to przy Agnieszce wymieka nie zagnie .bo nie czym nie ma jak.ona prawdziwa cała jak cala reszta zakłamana. Zawsze sobą zawsze z***biscie wspaniala. Aga swoim stylem piosenkami cała sobą powala. Dzięki że jesteś Aga .A jesteś no cóż k.... jak dla mnie wielka.
gość
rok temu
takiej ufiitki nie powinno pokazywać się w mediach.Niech zamknie sie gdzieś w domu za wysokim ogrodzeniem,bo to bardzo zły wzorzec dla młodego pokolenia! Jej widok wywołuje u mnie mndłości !
gość
rok temu
Jest jak farbowany lis. niestety bo lata temu potencjał był, ale rozmienila się na grosze, a może miliony, nie wiem, ale jest sztuczna i jakaś fałszywa przez tą swoją woltę z rockowej przez popową do niby rockowej. coś w tym jest odstręczającego. taka przechrzta konunkturalna.
gość
rok temu
Bardzo dobrze wykazała się w jury Mam Talent, więc nie dziwię się, że dostanie swój program, a leśny dziadek na odpoczynek
gość
rok temu
Już bardziej nie mogła się oszpecić . Ciekawe czy dla męża jest to wygląd sexy.
gość
rok temu
Bardzo chcialabym obejrzec dobry film.W przyszlym roku koncza mi sie umowy abonenckie i doszlam do wniosku ze na telewizje nie odnawiam.Nie bede jeszcze napychac kabzy nastepnej super pseudo gwiezdzie tok szolow.
gość
rok temu
Niech ta niewiarygodna kretynka najpierw coś zrobi z ta swoją chudościa
gość
rok temu
ha ha ha pierdzielenie we własnym sosie małpie figle fiku miku
gość
rok temu
nie nie idz ta droga serio ok udzial w talen show ,ale naprawde zostan rockowa rewolucja po ci to kobieto?
gość
rok temu
nie nie idz ta droga serio ok udzial w talen show ,ale naprawde zostan rockowa rewolucja po ci to kobieto?
gość
rok temu
Nie rozumiem, dlaczego Chylińska nie wsadzi sobie pióra w dv.pę, bo tylko tego jeszcze brakuje do fajoskiego wyglądu.
gość
rok temu
Dziadek wraca do bobolic na wykopki buhahahaaa
gość
rok temu
drażni mnie jej zachowanie, te śmiechy bez przyczyny, wyginanie się, ruganie, miny, jest okropna
Gość
rok temu
Może zdejmą tych Majdanow w końcu
gość
rok temu
strasznie wulgarna baba! matka 3 dzieci, w programie rozrywkowym co drugie słowo na k..., masakra jakaś. Sztuczna niesamowicie, nie umie się zachować, śmieje się jak chłop - strasznie męska jest.
gość
rok temu
Jak ta Chylińska wygląda !!!!! Wstyd ! Kobieta powinna być zawsze kobietą , a nie takim cudakiem .
gość😎
rok temu
Zaprosiła Miszczaka żeby publicznie mu d**e lizać nie będę na to patrzeć towarzystwo wzajemnej adoracji
...
Następna strona