Piotr Adamczyk ma nową dziewczynę. Młodszą o 19 lat (FOTO)

188
Podziel się

Aktor już przedstawił nową dziewczynę mamie. "Spotykają się prawie rok i bardzo się kochają".

Piotr Adamczyk ma nową dziewczynę. Młodszą o 19 lat (FOTO)

Piotr Adamczyk równie dobrze, jak ze swoich ról, jest znany z tego, że ma pecha w miłości. Wszystkie dotychczasowe związki aktora kończyły się bolesnymi rozstaniami, a z Weroniką Rosati nawet w sądzie.

Z kim on się nie spotykał…! Ponad dwie dekady temu, podczas nagrywania sztuki Małka Szwarcenkopf dla Teatru Telewizji, aktor zakochał się w Agnieszce Wagner, uważanej za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

Związek jednak nie przetrwał, a los rzucił Piotra w ramiona sporo starszej i dużo bogatszej od niego Magdy Gessler, która zaczęła od kupienia mu porządnych ubrań, wyremontowania mieszkania i nauczenia dobrych manier. Przypomnijmy: Gessler jednak napisze o romansie z Adamczykiem?!

Potem spotykał się między innymi z dwa razy od niego młodszą modelką Magdą Fabiańską, którą na jej osiemnaste urodziny zabrał na turecką Riwierę. Zobacz: Jak stary Adamczyk walczył o serce 18-latki

Z Anną Czartoryską planował nawet ślub, ale jakoś rozeszło się po kościach, a w międzyczasie, gdzieś w tle iskrzyło mu podobno z Magdaleną Cielecką. Skończyło się dwuletnim związkiem z aspirującą celebrytką Kate Rozz, która próbowała olśnić Polaków swoim światowym życiem i apartamentem w Paryżu.

Po rozstaniu z Gwizdałą, Adamczyk zakochał się w Weronice Rosati, ale po tym, gdy popsuł jej nogę w wypadku samochodowym pod Zamościem, aktorka jakoś straciła do niego serce, a sprawę odszkodowania za wypadek musiał za nich rozstrzygnąć sąd.

Plotki o romansie Adamczyka z poznaną na planie Imienia róży Gretą Scarano nie doczekały się potwierdzenia, za to u boku aktora pojawiła się kolejna dużo młodsza od niego modelka.

Jak donosi Super Express 46-letni Adamczyk zakochał się na zabój w 27-letniej Karolinie Szymczak słynącej z ciała, które urzekło czytelników amerykańskiej edycji Playboya. Pozowanie nago nie zaspokaja jednak jej ambicji. Szymczak marzy o karierze aktorskiej. Zagrała już w serialu Oko za oko oraz filmie Gwiazdy, a w przyszłym roku do kin wejdzie kolejny film z jej udziałem, Diablo.

Spotykają się prawie rok i bardzo się kochają - zapewnia w tabloidzie znajomy Adamczyka. Karolina spodobała się jego mamie.

KOMENTARZE
(188)
Gość
rok temu
Tylko 19 lat różnicy?! Jesteśmy rozczarowani! Powinno być co najmniej 30!
Gość
rok temu
Coś z nim jest nietak, skoro stary kozioł I ciągle kawaler
Gość
rok temu
Niektórzy panowie tak mają.
Gość
rok temu
Tak, na pewno, miłość życia.
gość
rok temu
w sumie to nie myślałam, że jest takim idiotą....
Najnowsze komentarze (188)
Goś
11 miesięcy temu
On jest rozwodnikiem.nie kawalerem
Goś
11 miesięcy temu
On jest rozwodnikiem.nie kawalerem
Gołda
rok temu
Nooo Karolina Szymczak, gwiazda filmu „Diablo”. Wow wow . Tylko pozazdrościć Adamczykowi bo piękna kobieta.
Madzik
rok temu
Taki to pożyje ;) A tak serio to życzę mu szczęścia bo do tej pory trafiał na wariatki i jakieś dziwadła. A ta Karolina wydaje się być super babką. Ciekawe jak wypadnie w „Diablo”.
bokopiuk
rok temu
śliczna dziewczyna, wygląda na niegłupią. ciekawe jak jej pójdzie kariera filmowa - może w diablo pokazę próbkę talentu :)
Gość
rok temu
Uważaj na aktorów. Idź do pracy w TVN, do młodych. Nie dałabym staremu siwemu d**y. Z młodym, przystojnym jest przyszłość.
Gość
rok temu
Patologia, młoda daje staremu. Młode pary są w modzie, młodzi piękni mężczyźni z dziewczynami. Bez gustu ze starym piernikiem.
Gość
rok temu
Bezgustu kobieta do starego dziadka daje, a młodym obciąga. Bierz młodego, przystojnego, 30 letniego, a nie starego piernika.
Gość
rok temu
Karolina nie ma gustu do facetów, bezguście p*****y się z 50 latkiem dziadkiem. Uważaj na chłopa bo Cię g****a urządzi. Bierz młodego, a nie starego piernika. Są piękni, młodzi, zdrowsi, mają 30 lat, bierz kochana młodego chłopaka.
Farida2018
rok temu
Nie wiadomo ,czy Karolina wytrzyma z P. Piotrem Adamczykiem . Sama się przekona. Co rusz rozpadające się Jego związki świadczą o braku stabilności uczuć. Facet ma przykre doświadczenia ale na własne życzenie. Panie Piotrze szanować niezależność u kobiet bo kolejna wybranka odejdzie. Życzę powodzenia.
Zocha
rok temu
piekna, madra i zdolna. Ciekawi mnie jak wypadnie w Diablo!
Gość
rok temu
Znowu będzie jak z tą dziwną byłą żoną. Jestem w stanie go zrozumieć, że może chcieć trochę młodszą żeby jeszcze może mieć dzieci, ale przecież są jeszcze chyba dziewczyny z poza szołbizu, których ten świat w sensie zawodowym nie interesuje, z aspirującymi aktorkami albo modelkami zawsze będzie miał ryzyko, że chcą się tylko wybić na jego plecach.
gość
rok temu
chyba nowy układ- ona dzieki temu stanie sie cebebrytką, a on...:)) domyslcie się sami :)
gość
rok temu
stary q****arz w sumie.
...
Następna strona