Piątek 09.11.2018 11:15

Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Dominika Zasiewska Wodzianka Krzysztof Rutkowski Maja Pilch Maja Plich Krzysztof Rutkowski romans Wodzianka Rutkowski Zasiewska

Rutkowski ZDRADZAŁ Maję! Z WODZIANKĄ!

Show biznes usłyszał o Dominice Zasiewskiej prawie 10 lat temu (!), gdy pokazała się na kilku imprezach z Adamem "Nergalem" Darskim. To jednak nie romans z księciem piekieł zapewnił Dominice względną popularność, a noszenie wody w show Kuby Wojewódzkiego. Ta fucha zaprowadziła Wodziankę nawet na okładkę Playboya. Niestety, ta hydrorelacja skończyła się wielkim płaczem.

Wodzianka: "Chcę podwyżki! W TVN mnie NIE DOCENIAJĄ!"

"Kuba zostawił mnie BEZ PRACY NA BRUKU! Bez środków do życia!"

Po odejściu z programu Wojewódzkiego Wodzianka poznała starszego i bogatego mężczyznę, z którym zaszła w ciążę. Wszystko wskazywało na to, że się ustatkowała. Niestety, w lipcu tego roku Dominika poinformowała, że już nie jest z ojcem swojego dziecka: "Wodzianka" Kuby Wojewódzkiego rozstała się z ojcem swojego dziecka: "Każdy koniec jest szansą na nowe"

Jak donosi portal WP Gwiazdy, okazuje się, że ostatnie miesiące Wodzianka spędziła w ramionach... Krzysztofa Rutkowskiego, najsłynniejszego sześciennogłowego detektywa bez licencji. Tak, tego samego, który oświadczał się na wizji i deklarował, że ślub z Mają nastąpi w sierpniu. Przezornie nie uściślił, kórego roku...

Spotykali się od kilku miesięcy. Zasypywał ją kosztowymi prezentami. Zawsze starali się wybierać miejsca, w których nie przyłapią ich paparazzi. Obiecywał Dominice, że zostawi dla niej Maję i będą mogli być razem. Jednak pod koniec października zdecydował się zakończyć ten płomienny romans - donosi źródło portalu.

Krzysztof Rutkowski nie odpowiedział na pytania portalu, a Dominika odmówiła komentarza w tej sprawie.

Analizując jednak jej konto na Instagramie, można znaleźć kilka sugestywnych zdjęć dokumentujących tę relację. Co ciekawe, sama Zasiewska zasugerowała niedawno, że uwiłkała się w dwuznaczną relację.

Od sierpnia się umawiam z kimś, jestem szczęśliwa - powiedziała w programie 5 Głębszych. Mój były facet miał przez lata podwójne życie: żonę i kochankę.

Myślicie, że Maja Pilch dowiedziała się z Pudelka?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (515)

Odpowiedz
44 4
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:27
Wodzianka zostawiła swoje dziecko z byłym partnerem i przeprowadziła się do Warszawy i na własne życzenie nie widuje córki. Czy to jest matka? Nigdy nie zrozumiem takich kobiet....
Odpowiedz
7 1
zgłoś
gość 09.11.2018 11:28
Wstyd jak ci ludzie się zachowują, zero szacunku dla siebie i dla innych, uważają się za lepszych od innych, smutne to jest, wartości nie znają, tylko zdradzają się na potęgę. Celebryci, eh. My zwykli ludzie jesteśmy mądrzejsi od tych "Gwiazd". Wszystkiego dobrego. Miłego weekendu życzę. Pozdrawiam z zachmurzonych Mazur.
Odpowiedz
13 0
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:28
Majka mu wybaczy
Odpowiedz
5 1
zgłoś
gość 09.11.2018 11:28
O Dzyzesie jaki on podobny na niektórych zdjęciach do Krzyśka Zgody z Ostrowi Mazowieckiej...
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 09.11.2018 11:28
Na zgode proponuje zrobic sobie Krzysie pfffuu Krysie mialo byc
Ładowanie komentarzy…